Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG/PG rādītāji. Palīdziet saprast!

NobodyIsPerfect

NobodyIsPerfect

Tēma tām, kurām ir jautājumi par HCG/PG rezultātiem. Pieredze, viedokļi, padomi.

Chicago

02.08. HCG 2488, progesterons 32,1

06.08 HCG 4097, progesterons 50,6

Progesterona pacelšanai lietoju Gepretix, bet HCG pieaugums nav pēc skalas. Ir kāds viedoklis?

Chicago
Gruti pateikt par to hcg , labak vispar vinus neiet nodot

bet nu reali tev ir jaiet velreiz ( piemeram šodien )

LeEva

Chicago
Progesterons izskatās 6.augustā OK, bet dubultošanās laiks HCG ir 5.6 dienas. Tā kā mazliet, mazliet par ilgu, ņemot vērā, ka tās varētu būt cik - kādas 5-6 nedēļas?

"In the first four weeks of a viable pregnancy, hCG levels will typically double about every two to three days. After six weeks, the levels will double about every 96 hours (jeb 4 dienas)."

https://perinatology.com/calculators/betahCG.htm te var paskatīt ciparus.

Chicago

Jā, Pr ir uzcelts ar zālēm, bet HCG rādījumu pieaugums satrauc. Pēc tabulas atbilst gr.laikam, bet dinamika nav ok.

Simbinja

Chicago
Man arī tas dubultošānās laiks neliekas labs. Sazinies ar dakteri labāk, lai mēs te nenokomentējam greizi.

Chicago

Simbinja
Man nav pat ārsts izvēlēts. Un HCG gadījumā neko nevar izdarīt. Jānodod vēlreiz analīzes šodien.

LeEva

Chicago
Ja HCG slikti aug, tad jāpārtrauc arī PG lietošana, lai mākslīgi neturētu. Mazums, kaut kāda ārpusdzemdes grūtniecība vai tml. Bet reāli būtu vērts pieteikties kaut pie kāda dežūrārsta vai pie tā, pie kura agrāk ir iets. Tas jau neuzliek nekādas saistības, gan jau dr. zinās, vislabāk, ja USG var apskatīt arī, ar tādiem skaitļiem būtu jau jāvar redzēt.

Pēdējās izmaiņas: LeEva, 08.08.2022 14:49.

Chicago

LeEva
Jā, taisnību saki, paldies.

Vai pie tāda HCG redz, kur tas punktiņš atrodas?

Chicago
Man bija Zem 3000 Un redzeja

Papildināts 08.08.2022 16:23:

Pat USG bildi vel iedeva .. taja pasha pec vizites nodevu hcg bija kautkadi 2800 tikai

Papildināts 08.08.2022 16:24:

* taja pasha diena bija domats

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430141