Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG/PG rādītāji. Palīdziet saprast!

NobodyIsPerfect

Chicago

zvirbulis19
Tev sāka kristies, kad viss bija cauri?

Chicago
Neeee man nekas nekritàs , man tikai auga Un auga Un uzauga lîdz 75000 pectam es vairs nenodevu, jo nakamaja diena pec tiem 75000 bija vizîte Un redzeja to pashu ko pirms 3 ned .. auglis neattistijas, bet sirsnina puksteja ( bet slikti puksteja) Un tapec Tie hcg ari auga , jo neaug vairs tas kad nepukst sirsnina

man no pirmajiem lîdz lîdz otrajiem hcg bija slikta dinamika , bet visi parejie itka bija normali .. tapec es Domaju nav jegas nodot vinus .. vini var augt , bet ja USG auglis neaug tad tiem cipariem nav nekadas nozimes .. man tie dakteri pat neanalizeja tos ciparus isti .. viniem vienalga par viniem bija .. pie diviem arstiem biju

Papildināts 08.08.2022 16:37:

Man laikam saaaka kristies tikai tad Kad iedzeru tabletes lai visss tîraaas aaaraaa .. bet vel menesi pectam man tpt bija hcg 8 Un tad pec kadam dienam 3 sakas MR vesels meenesis pagaja kamer man tie pavisam izgaja

Chicago

zvirbulis19
Protams satraukti un bēdīgi ap sirdi. Bet neko - nodošu HCG, pr, mēģināšu tikt pie kāda ārsta ASAP.

Saprotu, ka šis šobrīd vairs nav īsti medicīniski vai citādi iespaidojams.

Pie tāda hcg var iet uz usg, jo virs 2000 vairs nevajag dubultoties, bet ir vienkārši jāpieaug. Nav par ko skumt, tie ir smuki hcg!

Aylla
Vispar jau pie 6000 vairs nedubultojas .. lîdz 6000 vajagot dubultoties ( es ta izlasiju daudz kur Kad visu internetu gàzu rinkji par Un ap hcg )

Papildināts 08.08.2022 20:54:

Bet nu ar tiem hcg ir visadi - vnk tiešàm jaiet uz USG

Chicago

Viss slikti. Pazīmes arī izzudušas. Ne krūtis jutīgas, ne šķebina, ne vēders sapūties.

06.08 HCG 4097 pr.50,6

08.06 HCG 4232 pr. 40,4

Labi, ka rīt pie ārsta. Ja viss galā, gribu lai ātrāk ko izdara un miers. Negribu barot savas cerības.

zvirbulis19
Man par tiem 2000 teica man daktere, kad pati biju aizskrējusi nodot analīzes un stresoju par dubultošanās laiku. Tagad tam sliktajām dubultošanās laikam ir jau 3 gadi!

Papildināts 08.08.2022 21:08:

Chicago
Nja sorry, tie pēdējie cipari gan vairs neizskatās labi

Chicago

Aylla
Tavs gadījums izklausās kā brīnums.

Bet esmu pārrakusi visu internetu, kā arī grupiņās, kur citām līdzīga nelāga pieredze, scenārijs bēdīgs.

Chicago

Ārste to pašu teica, ko jau zināju.

Viss beidzies. Izrakstīja zāles, lai iztīrās. Ja man prasa vai vērts pašām ņemties ar analīzēm. Teikšu - ir! Man patīk zināt labāk kā nezināt.

Sveikas. sakiet vai pie šāda hcg 0,103 ir grutniecība?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430141