Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG/PG rādītāji. Palīdziet saprast!

NobodyIsPerfect

baisma
Ne, jabut virs 5. Tam ari jabut noraditam tabulina pie rezultatiem, ka grutnieciba skaitas, ja HCG ir virs 5!

Sveikas meitenes! Šī ir mana otrā grūtniecība pēc pirmās neveiksmīgās. Pirmajā grūtniecībā 10.ned uzzināju, ka ir tukša oliņa un nācās to pārtraukt.

22.08.saņēmu pozitīvu testu. Tad nolēmu doties uz HCG un PG analīzēm.

23.08. HCG 84.0

25.08. HCG 212.3 un PG 29,3

29.08. HCG 1584,6 un PG 23,6

sāku satraukties uzskaitē vēl neesmu stājusies varbūt vara ko ieteikt, kā labāk rīkoties. Kopš uzzināju, ka esmu stāvoklī sāku dzert folskābi.

Sunna

Vajag ātri pie ārsta, lai izraksta zāles progresteronam

Hcg skaitļi labi, bet pg par zemu

Kamoliite

AgneseKinstlere
PG jāceļ, noteikti jādodas pie ārsta!

LabaBaiba

Piekrītu meitenēm - jādodas pie ārsta un aši.

Man pirmajā grūtniecībā pie PG rādītaja 32 bija asiņošana, lietoju PG preparātus visu pirmo trimrestri. Viss kārtībā, piedzima veselīgs puisēns. Tagad 2.grūtniecībā arī pie PG 50 sāka "smērēties", atkal lietoju PG.

Esmu dzirdējusi, ka ar zemu PG var iznēsāt bērniņu, bet tas nav par mani ...

Kamoliite

LabaBaiba
Man līdzīgi, pie 23 sākās asiņošana un līdz 16. ned. Duphastonu vajadzēja dzert. Nu jau drīz finišs.

Paldies meitnes! Jautājums vai vecmāte arī var izrakstīt zāles PG pacelšanai vai to var tikai dateris?

Kamoliite

AgneseKinstlere
Tagad jau ārsts var izrakstīt arī virtuāli, ka tik aizietu uz aptieku ar personu apliec. dokumentu. Bet sazinies ar vecmāti, viņa noteikti izdomās kā atrisināt šo situāciju.

Šodien uztaisiju testu-pozitiivs. Lai mieriiga sirds aizskreju nodot arii analizes. mr bija jābūt šodien. Saprotu ka grūtnieciiba ir,bet vai izskatās ceriigi? Pg nav par zemu? Kopš pavasara bijis viens missed un viena ķīmiski noķertā grūtniecība,bet diemžēl arii tur nekas nesanāca.No analizem maz ko saprotu.

Chicago

Brigadere
Šobrīd rezultāti izskatās labu, ja grūtniecības pats sākums, bet jāvērtē dinamikā. Aizej pēc 48h un paskaties vai dubultojies HCG.

Ja tas iepriekšējais pr rādītājs 23 no iepriekšējā miseda,tad izskatās, ka tendence ir uz pazeminātu. Šis arī jāskatās. Pr 40 ir ok, bet jāskatās vai nekrītas.

Lai veicas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430141