Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HCG/PG rādītāji. Palīdziet saprast!

NobodyIsPerfect

Sincere
Analizes fachu nodevi no ríta, tad varbut Ari bija tik mazs hcg , pecpusdiena ganjau uzauga vèl par nedaudz , tapec tumšaks tests.. Domaju vissss ok

Papildināts 01.12.2023 23:41:

*tachu

zvirbulis19
Man liekas, ka hcg mazāks par 5 skaitās, ka grūtniecības nav. Šodien tests joprojām pozitivs. Nu gaidīšu pirmdienu un nodošu vēlreiz hcg.

Sharliina

Sincere
Es domāju, ka viss būs izdevies. Lai pirmdien jau pavisam smuki cipari

Sveikas!

vai šīs asins analīzes ir obligātas, vai tās jūs nododat sirds mieram?

nu jau nedēļa ir pagājusi, kopš ir bijis pozitīvs tests, tāpat kā vēl sekojošie pāris, jo es vnk nespēju dzīvot mierā Testos abas svītras tik treknas, ka nav jābolas. Domāju, vai man arī vajadzētu nodot HCG un PG. Vai kāda var padalīties ar procesu? Neesmu nekad nodevusi asinis šādiem testiem .paldies

Kamoliite

a_agneta
Ar visiem 3 bērniem neesmu pati uz savi roku nodevusi HCG vai PG, tikai tik cik pēc pirmās vizītes ap 7./8.ned. (kad jau var dzirdēt sirsniņu USG) ārsts pats pēc tam deva nosūtījumus. Bet... ar pēdējās gr. pieredzi, nākošreiz sekotu līdzi PG, jo tas bija nokrities tik zemu, ka vajadzēja lietot zāles. Pirmajās 2 grutniecībās (ja godīgi) es par PG un HCG pat nezināju (nebiju iedziļinājusies) un nepievērsu uzmanību uz kādām analīzēm sūta ārsts. Un arī nekādas zāles nebija jaieto.

Sharliina

a_agneta
Nē šīs analīzes nav obligātas es parasti sākumā nodošu hcg 2x lai saprastu, ka viss labi un gaidu vizīti. Citas (parasti ar jau ptoblēmām vēsturē) nodod krietni biežāk. Nodošana vienkārša, aizej uz labaroatoriju. Nosauc ko gribi un no vēnas paņem asinis.

Sveikas!

01.12.2023 HCG 147

03.12.2023 HCG 287

05.12.2023 HCG 474

Kā jums liekas, tas ir ok? Man vizīte pie dr tikai 21.12.

Sharliina

lauminak
Mazliet lēnāk kā gribētos. Vai nodots vienā laikā?

Sharliina
Pēdējie divi ar stundas starpību

Sharliina

lauminak
Pie ātsta tik agri tik un tā neko neredzēs. Es uztaisītu vēl un plus PG nodotu. Vēl nenorakstītu visu. Ir kam neaug pēc standarta, bet viss norit labi.

Papildināts 05.12.2023 21:31:

Pirmie cipari tev ļoti labi. Trešais prasītos mazliet lielāks. Bet es domāju, ka viss būs labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430141