Cenas aug -mēs tām līdz!

Hiāra

Slēdza NobodyIsPerfect: "Limits".
Leila.

VecaVavere
Es netaisos pašlaik emigrēt. Cietīšu savā vecajā, padomju laikos celtajā mājā. Varbūt arī necietīšu, vēl nezinu.

Diez kādas būs apkures cenas Rīgas siltumam?!
Varētu būt ~150€/MWh.

pelēkais nezvērs

Cietīšu savā vecajā, padomju laikos celtajā mājā.

Tik daudz gadu pagājuši kopš padomju laikiem, jau sen bija laiks savu māju uzcelt.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

lielaiskartupelis

Pēc maniem aprēķiniem ar cāļa 2tk iztikas minimumu vajadzētu pietikt apkures sadārdzinājuma segšanai.

Skudra73
Man lidziga ideja prata, bet jau istenota. Tik ne silta vietina, jo siltas vietinas vasaras parversas par karstuma elli. Savos 35+ pasauli izskraidiju un uzmetot prata uz lapas plusus un minusus, tad "silta" vietina iezimejas.

Papildināts 30.07.2022 16:58:

lielaiskartupelis
Tas 2t ir uz galvinu vai gimeni?

Papildināts 30.07.2022 17:02:

Ja gimeni, tad tie 2t baigi svaki. Sodienas 2 Rimi maisini bez jebkadam mega extram (ja neskaita stikla tiritaju, virtuves papira dvieli) 96eur. Augli un darzeni lavačkā (kirsi, versasirds tomati, 10 mazsaliti gurki, jaunie sipoli, 5 lielas aprikozes un karba zemenes ap 800g) virs 50eur. Kad sakas sezona, tad maksaju citreiz pat virs 100eur (zalie zirnisi 20eur kg) un iesledzas mans ebrejiskais CIK jus teicat?

Es gribētu noteikumu, ka šoziem daudzstàvenès temperatūru tàdu, lai džemperos un zekès, nevis šortos, augstàku tikai màjàm bez paràdiem. Mums pašiem nav iespèjas katra dzivokli regulet un tà būs daudziem

Pfu, pardon, vel gurki un dzeltenas sviesta pupinas.

Papildināts 30.07.2022 17:09:

Kads te rakstija 150eur nedela. Ka to var dabut gatavu?

Papildināts 30.07.2022 17:11:

Jazz_
Man bernibas draudzene Purcika daudzstavene. Reali katru ziemu cepas ta, ka visi logi vala. Roku nevar radiatoriem pielikt. Nu kapec ta jacepi? Kam to vajag?

Papildināts 30.07.2022 17:13:

Sodien nopirku kvasu. Pudele pie 3eur. Ja atmina nevil, tad kadreiz bija 1eur ar kapeikam.

Mazie LaTS un Elvi vispar cau. Ipasi LaTS. Un tirgo krievu preces uz urra.

lielaiskartupelis

Ksavjera
Kāpēc muļķīgi jautājumi...

Tak sen jau cālī uz galviņu pelna minimāli 2tk uz rokas.

Uz galviņu

Man vecàkiem tas pats

lielaiskartupelis
Pec nodoklu nomaksas? Neticu!

Papildināts 30.07.2022 17:20:

Ka ome teica - var jau plUtit, tik aiz sevis gan jasavac

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430189