Cenas aug -mēs tām līdz!

Hiāra

Slēdza NobodyIsPerfect: "Limits".

Vika Pēdija
Par laiku, kas it ka pavadīts bezjedIgi, ir nianse. Tur nav bijis jaiespringst un jāpiepūlas . Naudu nenes, bet kaulus nelauz.
tak saskati atskiribu gulet un laiski bakstīt burtus vai mizot tomātus, ko?

ir vasara. Un te ir tieši tas sasodītais moments, ka visas tas ogu da konservēšanas lietas sakrit ar periodu, kad jabauda dzive. Posma starl septembra beigām un decembra sakumu būtu cita lieta. Tad pat es varētu mesties zaptes vārīt.

lutekle
Man ļoti garšo povidlo. Daudz gan nevaru apēst. Es nezinu, kā šo produktu sauc latviešu valodā, bet tas ir ar nazi griežams augļu izstrādājums. Lūk - tādu gan gatavo mana mamma,... ja atnesu viņai no dārza izejvielas.Veikalā tādu tāpat nenopirkt. Tātad ir jēga. Bet nu to parasti gatavo no vēlajiem ziemas āboliem. Tāpēc vasaru nenoslogo.

Papildināts 14.08.2022 15:18:

Gurķus, tomātus, patisonus... marinētus var iepirkt veikalā. Un cik gan daudz tādus apēdīsi. Mājās vai rūpnieciski ražots, ir ar etiķi (kaut maz, kaut vairāk), tātad nebūs labi šķidruma - sāļu balansam. Labāk atturēties.

black sand

Nu ogas jau var vnk sasaldēt vai sablenderēt ar cukuru un sasaldēt, ņemtne maza. Bet kopuma ir dārza un meža un atpūtas cilvēki kuriem tomēr labi pavadīts laiks nesaistās ar konserviem virtuve vai atšautu pakaļu ravējot. Un tie pēdējie parasti jūtas vainīgi kad vnk guļ un sauļojas ar kokciku

lutekle
Jā, es saskatu atškirību starp reālu dzīvošanu un iegrimšanu virtuālā pasaulē. Pat ļoti.

Papildināts 14.08.2022 15:21:

Un es ne par konservēšanu.

black sand
Nu ogas jau var vnk sasaldēt vai sablenderēt ar cukuru un sasaldēt, ņemtne maza
Var. Bet aizņem daudz vietas saldētāvā. Vajag vēl vienu saldētavu. (man ir gan ledusskapis ar 3 saldētavas kast;ēm, gan atsevišķi stāvoša 2m augsta saldētava) . Un tas savukārt ir elektrība. 3kg zemeņu aizņem vienu XL plauktu, kas arī ir ne ļoti parocīgi. Teikism tā - tās ogas, kā rāda mani novērojumi, ne ļoti arī ziemā ēd. Nu tur debesmannā, kāds pīrāgs. Bet vispār jāiemāna ar varu. Dārzeņus un gaļu likt ir vieglāk. Tie ikdienas produkti.

Vika Pēdija
Pasaki, kur ir starpība -gulot uz sava lezaka vai pie jūras, lasīt Cāli, bmw forumu , skandināvu detektīvu vai sviestu a la Kur Vezi dzied . Es teiktu, ka pirmie vismaz piesieti kadai dzīves šķautnei šeit .
bet es esmu laiska , un pa lielam daru tikai to, kas patīk.

MazaisMurmulis

ExCuca
Manā saldetavā (1.8m) ķirsu gados nonāk skābie ķirši bez kauliņiem. Nu vismaz 2 atvilkņu apmērā. Ap Zsv mēģinu saganīt pēdējos kautkur aizkritušos... Par saldetam mellenēm vai kazenēm vispār nerunājot. Tapat upenes, jāņogas, ērkšogas - pie brokastu putrām pazūd.

Atcer;ējos vēl vienu "ekonomiju". Zivis. Tās man uz septembri parādās vairumā saldētavā. Cienītais ar dēlu sēd uz upes ik brīvu brīdi. Nu varētu sacīt, ka bezmaksas līdakas un vimbas, asari un kas tur vēl (es zivis neēdu, nezinu). Bet... cik maksā viņu , manu veču, pričendāļi , pat ja pacels rūpnieciskā līmenī to zveju, nedomāju, ka tā zivs, pat ēsta reizi nedēļā, atmaksāsies 10 gados...

black sand

ExCuca
Cik gars tik plats jo tas pats bieži vien ir arī ar konserviem. Tikai tie stāv un elektrību neprasa. Bet ka pierāda te pie manis pilsēta regulāri uz rudens pusi redzamas veco sālījumu un ievārījumu burkās kuras izmet lai dotu vietu jaunajam tad nevajag būt alkatīgām vai jau laikus jāplāno cik tad ražas izlietos

Skaists hobijs - atbalstu. Nu tāpat kā dažiem siltumnīca un tomāti.

Papildināts 14.08.2022 15:30:

black sand
Ar konserviem vieglāk. Pagrabs no manis neko neprasa. Pie kam, katru pavasari izeju pa plauktiem un konstatēju faktu, kas NETIKS gatavots.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430189