Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai jums ir Māju sajūta?

Water_Melon

Mama_Bear

Man māju sajūta ir tajās dzīvesvietās, kuras esmu iekārtojusi pati.

Katram savs

Man visur, kur esmu dzīvojusi, ir māju sajūta, īrētos mājokļos neesmu dzīvojusi. Nē, atcerējos - jaunībā brīdi dzīvojām pie vīra vecākiem - tur gan nebija ne runas par māju sajūtu, visu laiku jutos kā ciemos.

Bet likāt aizdomāties. Vai tad māju sajūta ir par mēbelēm un aizkariem? Manuprāt, pirmkārt, par cilvēkiem.

Jā, arī tas, vai drīksti kaut ko iekārtot vai mainīt pa savam prātam.

Četri vēji

māju sajūta ir tajās dzīvesvietās, kuras esmu iekārtojusi pati.
Jā, visdrīzāk jau tā, jo savs, lolots, pārdomāts. Klāt gan jānāk tās vietas pozitīvai aurai.

Bet, lai cik dīvaini tas nebūtu, visizteiktākā māju un harmonijas sajūta bija pie tantes laukos (gari raduraksti...). Nu tā, ka līdz kaulam mans un man piemērots. Bet dzīvei bija savi plāni.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Taaapati

Ir, jo katrā dzīvesvietā radu savu mazo pasauli. Jau tikko pilngadīga, sāku īrēt mazu dzīvokli, līmējām tapetes, šuvu aizkarus un pieliku tādus kā vēlos, atvedu mūsu gleznas, man tas vienmēr bijis svarīgi. Arī viesnīcas un īres dzīvokļus cenšos izvēlēties tādus, kur redzu ka man būs labi un patiks, kas uz nedēļu var kļūt man par mājām.

Nezin vai kāds no malas var cilvēkam iedot māju sajūtu, ja pats nespēj to radīt un pat nezin, kas viņam vajadzīgs.

Un diez vai tie ir tikai aizkari un spilveni...tas ir kas vairāk. Tā ir vide, kas konkrētajam cilvēkam ir piemērota. Un arī īres dzīvoklis tāds var būt, ja cilvēks zin, kas viņam patīk. Varbūt tur nav tapetes mīļākajā krāsā, bet skats pa logu ir īstais.

Taaapati

Skats pa logu ir viena no būtiskākajām lietām, vismaz man

Man māju sajūta pazūd, ja ir netīrs. Nav nekāda sakara ar cilvēkiem. Lai gan varbūt bez ģimenes būtu vēl sliktāk.

Norma Džīna

Man mājās ir mājās sajūta,ja tur ir manas mēbeles un mana ģimene.

Man māju sajūta pazūd, ja ir netīrs.
Jā, 100%!

Apkārtnei jābūt estētiskai, man svarīgas ir manas grāmatas, augi, arī mīļlietiņas. Māju sajūtu dod rūpes par vidi, kurā atrodies.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Man atkal tā, ka negribās rūpēties par mājām, ja zinu, ka tās nav manas ( Dzīvoju, bet nav Mājas sajūtas). Nav jau tā, ka viss stāv netīrs, bet varētu būt labāk.

Ir sajūta, ka savās Mājās pucēšu un mīļošu katru stūrīti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430199