Tīra, kārto tas, kuram traucē nekārtība?

S.Dzeina

Slēdza S.Dzeina: "Būs labi".

Bērna zaudējums jau ir pārdzīvojums abiem. Vīrs ticis ar to galā?

no malas

P.S. Cenšos rakstīt neitrāli, bet godīguma labad jāatzīst, ka arī es diez vai varētu sadzīvot ar to Džeinu, kas parādās šajā tēmā. Varbūt reālajā dzīvē varētu, jo realitāte bieži vien ir atšķirīga, taču šai virtuālajā greizo spoguļu valstībā tas būtu pārāk mokoši.

a²+b²=c²

Grūti novērtēt cik tur tas benzīns izlijis un cik ļoti smird, taču adekvātākais tajā brīdī būtu savākt šmuci KOPĀ un pēc tam braukt ar atvērtiem logiem, vakar silta bija.

Var, protams, katru šo situāciju skatīties atsevišķi, bet problēma jau nav šitajos mazajos kasjakos, bet bildē kopumā. Neesat jūs saderīgi. Ja ir plāns šķirties, tad sevi attiecīgi jāprogrammē, ka tas ir īslaicīgi jāpacieš un mazāk jāpievērš uzmanība.

Pelnu circenu virsaitis

Visu tēmu neizlasīju, es te par to benzīnu auto salonā. Nē, man arī nešķiet normāli ( palasot komentārus, šķiet ka te toksikomāni nolasījušies, reku vienam pat bērnību un garāžu atgādina) ,iekš auto nekam nav jāsmird, jādūmo un jāgrab. Jums tā Dzeina tiešām uz visām varžacīm ir uzkāpusi, ja reiz pat tāda situācija šķiet normāla, bet viņas noliedzošā reakcija nē.

Kas attiecas uz to, ka vēlas telepātisku vīru, kurš nolasa domas un dara to, un dara šito..., nepazīstu nevienu sievieti, kura to nevēlētos.

bumburums

Pelnu circenu virsaitis
Kas attiecas uz to, ka vēlas telepātisku vīru, kurš nolasa domas un dara to, un dara šito..., nepazīstu nevienu sievieti, kura to nevēlētos.
dies atpestī!

Change your mind and the rest will follow!

Patricia L

Pelnu circenu virsaitis
Ok, par to benzīnu var diskutēt. Es brauktu.

Bet, iedomājos kārtējo traci, kur džeina auro uz vīru, rauj bērnu auto ārā, viņš, iespējams, sāk raudāt. Neviens šajā tēmā nerunā par emocionālo varmāku autores izoildījumā. Jo varmākas jau ir tikai vīrieši. Nesen līdzīgā situācijā, kad viens vīrietis sāka "mācīt" sievu, kā viņai būtu jāuzvedas, viņu 16 gadīgā meita pateica, mēs nekad nevaram būt kā normāla ģimene. Ne jokojot, bet reāli vīlusies. Atkal. Jo vecāki nav laimīgi.

Pelnu circenu virsaitis
Protams, vislabāk, ja vīram ir jauns auto nupat no salona nevis vecs grabošs drundaļets. Un pats princis baltā zirgā. Neviens to neapšauba.

Patricia L
Nefantazē. Es neauroju. Es pateicu to, ko rakstīju. Varbūt Tu līdzīgas situācijas auro un tad šķiet, ka visu tā dara.

Papildināts 13.08.2022 11:31:

*visi

Papildināts 13.08.2022 11:34:

Ticis vai neticis - ka es to varu zināt? Sasiet un ar varu nest uz terapiju? Kad esam par to runājusi, ir teicis, ka ticis.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Pelnu circenu virsaitis
Protams, tas nav normāli, bet ir iespēja to normāli risināt. Un runāt, kāpēc regulāri kaut kas smird. Varbūt jāmaina meistars vai auto un Džeina ar mieru meklēt variantus kopā ar vīru un ieguldīt finansiāli. Runāt, risināt, nevis pārmest un kaunināt.

Papildināts 13.08.2022 11:36:

dezavu
Jauniem auto arī visādi gļuki gadās, piemeram, elektroniski. Viss kā vienmēr neplānoti. Ideāla augsne justies stabili nelaimīgam cilvēkam. Ja neprot saskatit ieguvumus no personiga auto

bumburums

S.Dzeina
Ja grib izmantot vīru savas pasaules un komforta uzturēšanai, tad jāļaujas vienlīdz izmantoties, principā jāizsaucas vīra burbuli uzturēt viņam komfortablā līmenī.

Tāpēc, palaidu garām, tu laikam tā sīki neuzrakstīji: kā tev iet ar mehāniķa funkciju pildīšanu, labojot vīra mašīnu? Kā sokas ar palīgstrādnieka lomu, sekmējot vīra karjeras izaugsmi? Vai no tevis vispār vīram ir kaut kāda jēga viņam svarīgajos darbos un lietās?

Change your mind and the rest will follow!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430213