Tīra, kārto tas, kuram traucē nekārtība?

S.Dzeina

Slēdza S.Dzeina: "Būs labi".
Anahita

Citos jautājumos neesmu autores pusē, bet tādā auto, kurš smird pēc benzīna es ar bērniem noteikti nebrauktu.

Patricia L

S.Dzeina
Aurot var arī klusi.

Nē, es esmu psihiski praktiski vesela. Nevajag ne tabletītes, ne terapeitiņus. Esmu garīgi stipra. Un tagad nevajag par Taviem zaudējumiem. Man arī tādi ir. Kā zināms man nav miesīgo bērnu. Bet varēja būt. Bet es nevienā brīdī nelūdzos mani žēlot, jūtos apmierināta kā ir. Līdzjūtība Tev, bet vienreiz tas jābeidz diedelēt uzmanību.

Patricia L
Ja nebūtu apsaukājuši par slimu un sūtījusi nemitīgi pie galvas dakteriem, es to nebūtu pieminējusi. Teicu, lai paskaidrotu, ka veltīgi turp suta - esmu bijusi.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

S.Dzeina
Tad neņem pie sirds, paņem kā atskaites punktu un virzies uz savu labsajūtu bez uzkāpšanas citam uz galvas

Papildināts 13.08.2022 12:44:

ne mums tev stāstīt, ka terapija nav ar karotīti mutē. Afiģet smags darbs ar sevi. Par ilūzijām vari pajautāt terapeitam. Manuprāt, mānīt sevi nav ieteicams, bet profs zinās labāk

Heidija - nu Tu taču šai tēmai pilnīgi ka tāds fanu klubiņš.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

corfu

S.Dzeina
Tas, ko Tu šai tēmā neredzi, ir - tie, kas Tev ir pateikuši ko nepatīkamu, citos komentāros dod arī labus un gana iejūtīgus padomus, palaižot garām Tavas uzbraucošās replikas. Tu vai nu to neredzi vai izliecies neredzam.

Ar vīru, iespējams, gan jau ir līdzīgi.

black sand

Man tā lasot tēmu vēl arvien šķiet uzkrītoši un tā īsti nedabīgi šķiet tas ka SDž teju neviena komentāra pat pieļāvuma formā nepauž iespēju ka pati varētu būt izdarījusi ko kļūdainu, nepareizu, radījusi situāciju kurā varbūt kāds cits tostarp vīrs varētu justies nekomfortabli, ka tajā ka viņi nesaprotas varētu būt kaut mazāka arī viņas vaina.
Ka arī tas ka ja reiz cāli tik manipulatīvi agresīvi reaģē uz citu komentētāju viedokli tad bail paliek iedomājoties kāda pasīvas agresijas smagà artilērija nāk par ģimenes galvām ja tie ko iebilst ideālajai sievai un mātei. Kas protams nenozīmē ka viņa tā nejūtas kā viņa jūtas un nav problēmu ko risināt, tik šo stratēģija tās tik padziļina.

Viss jau būtu labi ja vien visas šos pašas problēmas cāli netiktu par maltas uz rinķi vēl purms šiem abiem bērniem, pēc pirmā bērniņa zaudējuma un pirms otrā ieņemšanas. Cāļa verdikts visus šos gadus bija vai nu laid vīrieti vaļā vai mēģini pielāgoties bet autore mūžīgi mūžos ir ieņēmusi cietējas pozīciju . Nez ko darīs kad kāda brīdi tomēr kāda želotaja to vīrieti savāks vai pats nodzersies vai ka citādi degradēsies un viņa to pametis. Kas ieņems upura lomu tad? Jo to cilvēku uz kura fona celi ciest Dzeinai vajag ka ēst, pat te cāli nespēj nociesties netaisot sevi par upuri.

Un ja, bērnu zaudēja divi bet nez kādēļ tikai viens jūtas no tā mūžam traumēts un drīkst to izspēlēt kā kārti kad jau citas beigušas kamēr otrs ... kuram gan rūp ko tas statists Dzeinas dzīves teātri jūt.

S.Dzeina
Jā, SDžeina, es viena

black sand

Bet tā vispārīgi, kura tad sieviete negribētu izdarīju un visu redzēšu vīrieti kurš pats visu ideāli izdara un Tu vēl vari viņu visur bakstīt un komandēt. Bet šis īpašības nesavienojas, izdarīgie un darbus redzošie vīrieši ir arī vīrieši kuriem pašiem sava galva uz pleciem, paši izkomandēs arī savu sievieti vai arī līdz ar galvu pazudis karjerismāun gribēs lai mājas sieviete viņus appuišo.

black sand
Es no telefona nevaru redzet datumu, bet pēc daudzu gadu partraukuma cāli piereģistrējos vai nu laika, kad man bija pirmspēdējā grūtniecība vai pat pēc tas. Tā ka man cālis pirms tam par šim attiecībām neko nemaz nevarēja pateikt.

Papildināts 13.08.2022 13:46:

corfu
domaju, ka es pirmā nevienu neapvainoju no calenem, tikai atbildēju apmēram tāda paša toni. Un jau vairākkārt teicu paldies par ieteikumiem un padomiem.

Papildināts 13.08.2022 13:53:

black sand
Un vari iesmiet par "mūžam traumēts", varbūt esmu ekstra tizla, bet es kopš tā laika vairs nekad neesmu jutusies kā tas cilvēks, kas bija pirms tam. Neskatoties uz to, ka mazā meitiņa ir brīnišķīga.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430213