Tīra, kārto tas, kuram traucē nekārtība?

S.Dzeina

Slēdza S.Dzeina: "Būs labi".
black sand

S.Dzeina
Es atceros jūsu atiecibu epopeju vēl no laikiem kad vins dzīvoja atsevišķi in nupat ievācas pie Tevis. Tad bija lielie pārspriedumi par to ka viņam ne īsti iet pie sirds naudas ko jūs ar bijušo tērējat par bērniem, pats pelna salīdzinoši mazāk, cits dzīves ritms, citi uzskati un grūta bērnība . Tu runāji par to cik viņam būtu korekti ieguldīt kopdzīvē jo vins ir viens pret jums trim utt. Tad sākas pirmā bērna gribēšanas epopeja, viņš bija svārstīgs ,priecājas bet vienlaikus paša grūta bērnība lika šaubīties un arī tur nāca āra finanšu nesakritība un uzskati par tēriņiem, jau toreiz bija viņa cīsiņi pret Tavu ekodebessmanu utt. Jau pirms pirmā mazā vairums teica ka tik nesaderīgu uzskatu cilvēkiem būs grūti saprasties kopumā un labāk šķirties bet Tu uzstājīgāk uz kopdzīvi . Bet žēlabās visuma gadiem tas pašas, tik tagad jūtams ka vairāk tevi kaitina jo nekas īpaši nemainās ja nu varbit mazliet vairāk pelna

Papildināts 13.08.2022 14:03:

S.Dzeina
Nav jau problēma tajā ka Tu juties mūžam traumēta (kaut protams tā ir problēma) bet tajā ka Tu dzīvo ar uzskatu ka esi vienīgā traumētā no tā notikuma, viņam kā pīlei ūdens. Neesi pieļāvusi iespēju ka Tavs cieties ir tik līkrocigs tieši tādēļ ka cieš no slēptas depresijas? Jo vins atšķirība no Tevis uz terapijām diez vai ir gājis un ka jau vīrieši vairumā cieš klusējot


black sand
Ne, tas viss bija pēc tam. Pirmi bērnu vins gribēja, svārstījās par otro grutniecibu, jo uzskatīja, ka ir par mazu laiks pa Starpu. Bet nu cāļa atminu jau neviens neapstrīdēs.
Un ne, visas klapatas ar kavētiem terminiem, lauzotem līgumiem, vilkšanu garuma un jocīgu izturēšanos tsk pret lielajiem bērniem, bija jau sen, sen - no sakta gala. Protams, ka tas viņam arī atstāja sekas, bet neviens cita viņu nevar izglābt un tas nav attaisnojums.


What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

black sand

P.S Tu starp citu zini ko jūt Tavs vīrietis, kādas grūtības viņam dotajā brīdi dzīve, kādas problēmas ja neskaita jūsu kašķus? Jūs ka cilvēki mēdzat parunāt par dzīvi, par plāniem par pārdzīvojumiem ?

Papildināts 13.08.2022 14:33:

Atceros to visu epopeju vien tādēļ ka tur paša sākumā pārim nebija teju nekā kopīga, nedz uzskatos, nedz intereses, nedz redzējajumspar kopdzīvi un finansēm un jau no sakta gala bija sūdzības par to ka vīrietis maz pelna, ir nesavakts, neprot organizēt darbu, ir pilnīgi atšķirīgos uzskatos par bērna audzināšanu un pamatvajadzības ir krietni mazāk prasīgs ka sieviete.

black sand
Jā, es arī labi atceros no laika gala identiski, ka pilnīgi 2 nesaderīgi un viens otru nepieņemoši un nesaprotoši cilvēki.


Labi, paldies par to, kas šajā visa bija vērtīgs un labi domāts!

Cik daudz šajā tēmā patiesības, cik pārspīlējumu un klajas izdomas, lai paliek apslēpts starp rindiņām.
Daudzi cāli un cālenes, kas aktīvi komentēja, gan savas personības Dzïles atklāja visā krāšņumā.
150, jāorganizē tā logu tīrīšana.


What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430213