Tīra, kārto tas, kuram traucē nekārtība?

S.Dzeina

Slēdza S.Dzeina: "Būs labi".

Nu pag, tātad meita, autore kārto. Vienīgais, kurš nekārto aiz sevis un ievieš tādu nekārtību, ka viss atvaļinājums jāpavada viņa mēslus šrubējot ir vīrs? Kur tā milzu nekārtība rodas?.

man vēl nāk klāt dobes pie visa autores minētā
Man ARĪ, mums ir maziņš dārzs.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

S.Dzeina
Nu vnk viņš tāds ir. Un viņam tas šķiet normāli viss, ko viņš dara vai nedara.

Drēbes sakarina pa kumodi . Es nevaru, smejos. Brt reāli tā taču var sabojāt to kumodi ar mitrumu ilgstoši.

S.Dzeina
Uztvēru domu, bet nu nevajag citiem to debesmannu. Vismaz ne tik ļoti, lai pūlētos.

Mums atsevišķos jautājumos ar vīru ir līdzīga tavejai atšķirība standartos. Tikai ir otrādi - man nevajag tādā līmenī kā viņam. Ok, es varu iesaistīties pēc lūguma, bet es kopumā uzskatu to par bezjēdzīgu laika patēriņu. Un neviens man neiemācīs ieraudzīt vajadzību, kuru es neatzistu par objektīvu.

S.Dzeina
Nē, doma nebija, ka tev jākļūst par tādu pašu.

Bet ideja ir tajā, ka tu un vīrietis esat absolūti nepiemēroti viens otram. Nu tā, ka pilnīgi pretēji un absolūti.

Te pilnīgi nāk prātā, varbūt tev, lai to saprastu, vajag aiziet uz "Cilvēku tipi ' konsultāciju par pāra attiecībām. Varbūt tu tad sapratīsi to pretmetu atšķirību un to, ka katrs no jums dzīvo savā normālībā, kuras ir uz nogriežņa galējiem punktiem.

vienkāršāk, vieglàk un visiem būtu labi.
Tieši kur būtu tas labums? Kādā ziņā labi? Kas būtu tas foršais un jēgpilnais, ko es iegūtu, kā aizpildītu to laiku?

Nav jau tā, ka es kaut ko darītu speciāli ar domu, lai būtu sarežģītāk. Nu, cilvēks dzīvo, tās domas, vēlmes, tās jau nāk kā impulsi, tās rodas dabiski.

Kāpēc vispār tiek uzskatīts, ka tad, ja cilvēks ir kārtīgs un tīrīgs, viņš ir teju vai šiziķis, bet būt paviršam sušķim ir super forši? Nav, nav tā, ka cūkas ir veiksmīgāki un priecīgāki.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Jāatzīstas, es trauķenes mazgātos traukus arī neslauku ar dvieli. Pat vairāk, nesaprotu kādēļ spodri trauki, vēlreiz jāpārslauka. Laikam būšu netīrele tūlīt

dezavu
Bet no trauķenes trauki taču ir sausi!

dezavu
Visus taču es arī neslaiku, bet Dažkārt tie trauki nav pilnībā sausi. Tos, kas slapji, slauku, bet viņš liek skapī, kādi nu ir.

Papildināts 31.07.2022 13:38:

Sonex
Nē, dažkārt visi nav gan pavisam sausi!

Kas būtu tas foršais un jēgpilnais, ko es iegūtu, kā aizpildītu to laiku?

Nu ja ir jautājums, kā aizpildītu laiku, ko iegūtu mazāk laika ieguldot sadzīvē, tad varbūt nemaz nav nekādu problēmu? Tu sev aizpildi laiku ar sev patīkamām nodarbēm un ir viss labi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430213