Tīra, kārto tas, kuram traucē nekārtība?

S.Dzeina

Slēdza S.Dzeina: "Būs labi".

Un tās trauku mašīnas - ārā jāmet un nebūs problēmu. Tagad sanāk - kāpēc jāmazgā viens šķīvis, ja sakrās vairāk un nomazgās trauķenē. Un tik krāj un tik visi skatās uz to kaudzi un dusmojas viens uz otru - tu neizņēmi, tu nesaliki, tu nenoslaucīji

Katram savs

Varētu būt interesants tests - ja slinkais vīrietis nonāk miteklī, kur neviens cits nesaimnieko: a) māja pārvēršas par čūsku midzeni, b) viņš to uztur kaut cik tīru un kārtīgu.

Pirmajā variantā secinām, ka vīrietis ir no tiem, kas NEREDZ vai negrib, vai viņam nav svarīgi, otrajā gan varētu būt liekēdis, kurš paļaujas, ka kāds cits izdarīs vai arī tur vēl kas cits (neizdarīšu pa prātam utml.).

Papildināts 07.08.2022 13:54:

Andreea
Un tik krāj un tik visi skatās uz to kaudzi
Mēs uzreiz katrs ieliekam traukus mašīnā, kaudze nekādi nevar izveidoties. Nē, nu ja pat to nevar, tad ir pavisam slikti.

Papildināts 07.08.2022 13:58:

Lācis
Nesaprotu par ko Džeinai te visi brauc augumā. Es neesmu pedants, pat ne tuvu, man nepatīk tīrīt un kārtot,
Tu nenāc cālī un gadiem par to nerunā. Tādas sadzīviskas paburkšķēšanas - kuram tad tādas nenotiek.

Rosalia

Lācis
Tā ir tava personīgā izvēle dzīvot vai nedzīvot kopā ar konkrēto vīrieti. Bet bērni savukārt ir tieši tādi, kādus tu un tavs vīrs esat izaudzinājuši, ne jau no marsa viņi nolaidās.

bumburums

pabadamm
ir 50/50 ģimenes finanšu jomā, bet 90/10 kārtošanas jomā. Es arī nebūtu ar to mierā. Bet tad protams jāskatās, vai tiešām reāli ir tie 90/10 vai arī vīrs dara vairāk, tikai citādi (nepareizi).

džeina nespēj uzrakstīt nevienu labu vīra īpašību 88 lapu garumā.

Jo viss, ko vīrs dara (apmaksā pusi rēķinu), vai nu automātiski tiek uzskatīts par pašsaprotamu un tas zaudē vērtību.
Vai arī, ja netiek izdarīts tieši pēc džeinas notīm, tad džeinasprāt, vispār nekas nav izdarīts (grīda izmazgāta - falšā tehnikā mazgā, traukus izņēma no traukmašīnas - naf perfekti, jo nenosusināja, ielika veļu mazgāties - akkungs, t-krekls kopā ar džinsām).

Tāpēc džeinai ir ģeniālā ideja - vajag tikai turpināt sunīt, lamāt, kritizēt, vaidēt un vaimanāt. Vēl apjautāties pēc trenkāšanas metodēm cāli, lai labāk izspiestu no resursa (vīrs) 150% tur, kur pagaidām ir tikai 120%.

Change your mind and the rest will follow!

Lācis

Rosalia
Jā, bet tas neliedz man viņus visus iesaistīt mājokļa tīrības uzturēšanā, jo šeit dzīvojam mēs visi un kā ģimene, mēs arī kopā darām tā, lai būtu patīkami šeit uzturēties, nevis, ja man traucē netīrība, es viena pati tīru, kamēr pārējie guļ dīvānā un skatās TV. Par to arī te Džeinai brauc augumā, ka, ja viņai traucē, lai pati tīra, kāpēc ar savu tīrību ir jābāžas citiem virsū. Un ko tad darīs pārējie ģimenes locekļi?

Pasadena4

Nu, cik es sapratu no lasītā, nav tā, ka Džeinas vīrs neko nedara. Bet tad, kad dara, nedara to pareizi/pietiekami. Manuprāt, cita situācija.

Papildināts 07.08.2022 14:26:

Vēl piebildīšu (nezinu, kur Džeinas situācija iederas), ka ir starpība, vai nedara neko, vai nedara tieši tad, kad otrs ir iedomājies, vai tieši tā, kā otrs ir iedomājies.

bumburums

Cilvēks, kurš jūtas ar sevi neapmierināts un nelaimīgs, bet savus tuviniekus vēlas mūždien dresēt pa savam prātam, izmantojot apkārtējo rīcības nosodījumu kā savu pašizpausmi, nekad to nebeigs darīt no laba prāta.

Lācis
Mēs arī visi četri tīram. Jā, arī es esmu tā, kura pamanīs, ka skapjos bērniem nekārtība ieviesusies. Man nav grūti pateikt, ka sezona mainās un vajag skapjus sakārtot. Bet tā ikdienā, visi esam aizņemti, kalu nav, katram aiz sevis izlietnes jāsavāc, krāni jāatstāj spoži un sausi, podam vāks jāaizver un ko izņem no ledusskapja, to arī pašiem jāieliek atpakaļ.

Papildināts 07.08.2022 14:29:

kalpu nav

Pasadena4

Labojums - nedara neko, vai ļoti reti, kad dara.

bumburums

Un ar šādiem kritizētājnosodītājiem, kuri visuvienmērzinlabāk - kas, kad un kā jādara, turklāt pilnīgi visās jomās viņi jūtas kā nozares eksperti - ir tā, ka jo vairāk dari, jo vairāk tevi lamā un noniecina.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430213