Tīra, kārto tas, kuram traucē nekārtība?

S.Dzeina

Slēdza S.Dzeina: "Būs labi".

Kā paiet mans atvaļinājums? Ņemos ar bērnu un paralēliu tīru, kārtoju. Izkrāmēt un izslaucīt visādus plauktiņus, skapjaugšas dīvānus, līstītes, šķirbiņas, aiz radiatoriem utml. Gribas un vajag arī savus dokmentus, papīrus izšķirot. Daži istabas augi jāpārstāda. Mums ir liels dzīvoklis, lieli, lieli logi. Man liekas, ka arī trīsgadniekam jāmāca ..

Nu jā, godīgi sakot, tā arī ir. Pati sev uzkrauj un tad pati apvainojas, ka citi nedanco līdzi. Neviens tev neliedz atpusties sava atvalinājumā tā vietā , lai pātstāditu augus un krāmètu dokumentus.

Principā..ja papīrus uzteiz noliek vietā, tad nekāds bardaks tur nekrājas.. tieši tas pats ir par skapjaugsām. Neko tur nvk nevaig likt!

Bet principā, jā, es notreikti reaģetu tāpat- ja tev grūti , tad nedari, neviens tevi nespiež. Kadi tur nafig grafiki...

Pasarg dies, no tāda mājinieka, kuram tāda tīrības mānija, ka vēl grafiki jātaisa. Brinos, ka tev virs vel nav aizlaidies..

Lācis

Fantastika
Bet kādā brīdī tas ir jādara. Reizi gadā to skapja augšu vajag noslaucīt un tās puķes pārstādīt, bet nekad neatrodas īstais brīdis to darīt, tāpēc es arī atvaļinājumā to cenšos izdarīt, jo tad ir vairāk brīvs laiks.Darba skrējienā vēl mazāka iespēja to izdarīt un tas bojā garastāvokli, jo es zinu, ka tas ir jāizdara un katru reizi paskaties uz to vietu un besies, bet laika pieķerties tam nav.

Nu noziedo vienu atvaļinājuma nedēļu generalkai. Iztīra un pārējo atvaļinājumu par to galvu nelauzi.

Katram savs

Par praktiskām lietām - te vakar bija runa par logu mazgāšanas ilgumu un es teicos izmērīt. Tātad, viens paliels plastmasas logs no abām pusēm, ar visu rīku izvilkšanu no skapja un beigās - lupatiņu izskalošanu - tieši 10 minūtes.

Biju rūpīga un arī godīga - dažus palikušos mušu traipus paberzu ar lupatiņu un nospodrināju ar tīru dvielīti, gumijas atstātajām švīkām arī pārbraucu ar dvieli. Logs ir tiešām tīrs, jums nebūtu kur piesieties.

Tas tā, amizierim.

Papildināts 07.08.2022 15:00:

Lācis
un tās puķes pārstādīt
Klau, bet vīrs lika Tev ieviest puķes? Man jau liekas, ka tas tāds hobijs.

Lācis

Katram savs
Nu redz, par to, ka skaisti zied puķes, priecājas mājās visi. Ka uz balkona aug tomāti un gurķi, arī visi novērtē. Es gan savas puķes nevienam nelieku pāstādīt un to pat negaidu. Ļoti novērtētu, ja kāds pats iedomātos, ka viņas ir jāaplej. Realitātē man pietiek ar to, ka no mašīnas uz 4. stāvu uznes visus melnzemes un kūdras maisus un uz/no pagraba puķu podus un kastes 2x gadā.

black sand

Jo mazāk novērtē to ko otrs tomēr izdara jo mazāk tas otrs iedomāsies to lietu darīt otreiz. Izklausās jau stulbi slavēt pieaugušo par šķietami elementāram lietām vai pievērt acis uz to kas nepatīk bet tā faktiski ir vienīga metode ka veicināt otra darbošanās garu. Kaut vai tā pati trauku slaucīšana pēc mazgāšanas nebūt nav elementāra lieta un patērē liekas 10 min cilvēka laika, kuru tas izvēlas patērēt citādi bet otram kuram noteikti vēl ar mātes pienu tika iezists ka trauki pēc mazgāšanas jāslauka tā šķiet ka svētuma zaimošana

Par logiem DZeinai braucat lieki virsu , ja viņai ir vecie futerlogi

kad man nāk loogus mazgāt, lai nomazgātu no 4 plaknem + izceltu augsas , un tas atsevišķi taču, tad ir gandriz pusdiena, ja apkopeja viena pati. Tāpat trepes jāpārnes, pie viena , ja tur uzkāpts, stangas aizkaru jāslauka, ja divata , protams ātrāk. Saimnieciskāk ir regulāri visma daļēji kaut ko nomazgāt tāpat. Bet kapitāli - nu nav 10 min. Un tieši tāpēc , ka tie ir vecie logi, normals virs i izcelt palidzes, i asistēs. , kad sieva balansē u palodzes

black sand

Tā pati plauktu kārtošana, bet nu nedod Dievs ja vīrietis saktu kārtot tos plauktus, likt viņas drēbes vai bērna mantas sev ērtāka kārtība un Džeina neko nevarētu atrast un būtu spiesta visu pārkārtot! Tadejadi arī konkrētajā aktivitāte viņai neviens nevarētu palīdzēt un vīrietis vien traucētu.

Papildināts 07.08.2022 15:27:

lutekle
Bet redz nav viņa tik nabadzīga lai nevarētu nolīgt cilvēku konkrēti logiem un ceru nav arī tik traki ka nespētu tam vīrietim konkrēti pateikt ka sestdien mazgāsim logus kopīgi. Nevis bezjēdzīgi besities ka logi netīri bet viriec nenāk ar iniciatīvu lietas labā.

black sand
Tā jau gan . Klāt jau neesam bijušas . Es ta vizualizeju to logu( pat, ja beletaza), DEinu ar vienu kaju uz ārējas palodzes balansejam un vinaa vīru. Kur? Divana/pie galda? Nu neticu, ka vins nemestos klāt palīga . Varbūt problēma ir, ka viņa papukst, ka jātīra, šis nereaģē, a mazgāt sataisās, kad viena. Nu i neko vairs.

Zirne

Nu, es domāju - man arī gadās dienas, īpaši ja sliktāka pašsajūta (kā noprotu autorei garais kovids bijis), kad gribas pabrēkt, kāpēc bērniem visu laiku jāizaug no gumijniekiem, kaķis sarijas istabas augus un vispār viss man jādara. Un vēl jāstrādā. Tad arī šādas tēmas top.

Papildināts 07.08.2022 16:01:

Par logiem - man arī augstie, es neeju ne tuvumā, jo 5. stāvs. Nav tur 10 min un var izlidot ārā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430213