Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iepazīšanās caur sludinājumiem

Bobinokse

Es arī par reālu tikšanos.Rakstīt var da jebko.Satiekot tomēr ir skaidrība.Jā,un uz foto arī nepaļaujies,pārsvarā dzīvajā satiekot ir pavisam savādāk kā uz foto.


cik nu dzirdēts, virtuāla otrās pusītes atrašana ir pilnīgi reāla. man abi vecāki (tolaik 40+) arî pēc šķiršanās arī tieši tā atrada savus nākamos laulátos. ir arī daudz citi pāri,bet ne visi par to atklāto runā, jo kautrējas.

ir jāturpina tikties, ar 2iem ir krietni par maz,lai atrastu īsto!

Lēdija

Bobinokse
Es nesapratu, kur Tu to sludinājumu liki?
Tie kandidāti arī bildi redzējuši un Tu - kandidātu?
Jo vairāk info vienam par otru, jo vieglāk saprast, vai vērts tērēt laiku randiņam. Sazvanās, nosūta bildes, parunā facetime un tad, ja abi grib, tiekās.

Bet, jā, 2 randiņčaļi ir daudz par maz, lai atrastu kaut ar ko jauki laiku pavadīt, kur nu vēl otru pusīti.

viedaminka

Bobinokse
Teikšu tā,ka pēc pirmās tikšanās ne viens ne otrs īsti tomēr neiepatikās.

Tad šiem 2 vairs laiku netērē. Nofiltrētos necaurskati atkārtoti. Gaidi jaunas vēstules un turpini tikpat stingri filtrēt nākamos kandidātus. Satikties uzreiz ir laba taktika, ja tas notiek publiskā vietā un pati atbrauc/aizbrauc. Kamēr gaidi vēstules, saraksti uz lapas īpašības, kuras nekad otrā cilvēkā nespētu pieņemt (blakus tēmā S.Dzeina nespēj pieņemt partnera smēķēšanu - nav skaidrs, kāpēc vispār tādu izvēlējās).

Ideāls partneris ilgtermiņam ir tāds, ar kuru esat no viena sociālā slāņa, sakrīt uzskati par atkarībām (smēķēšanu, azartspēlēm, alkoholu), sakrīt uzskati par naudu (abi tērētāji, vai abi krājēji), sakrīt politiskie uzskati (vai nu abi 9. maijā iet pie uzvaras pieminekļa ar sarkanām neļķēm vai abi neiet), sakrīt uzskati par ģimenes kopīgo laika pavadīšanu (abiem patīk kaut ko darīt kopā vai abiem patīk brīvdienās, kur vīrietis no piektdienas līdz svētdienai makšķerē un sieviete kaut ko dara ar draudzenēm/pašattīstās/ berž māju/vai nu ko tur vēl), sakrīt uzskati par bērniem (vai savos 40+ grib vēl bērnus vai negrib (tai skaitā adoptēt), cik daudz iesaistās vai neiesaistās pieaugušo bērnu dzīvē), sakrīt interjera gaume (ja vienam patīk Boho, otram skandināvu minimālisms, konflikti garantēti), sakrīt priekšstati par tīrību (S.Dzeina blakustēma labi parāda, kas notiek, ja nesakrīt), sakrīt prieksstati par morālām vērtībām (izpalīdz/vai neizpalīdz citiem grūtībās, attieksme pret dzīvniekiem, pret sabiedrības minoritātēm, pret cilvēkiem ar atšķirīgiem uzskatiem un pārliecībām, reliģiskie uzskati), saderība intīmajā dzīvē (biežums, ilgums, veids-apzināti šo kritēriju lieku pēdējo, jo tam nozīme ir tikai tad, ja pārējie izpildās).

Jā, šāds filtrs ir smalkāks par kafijas filtru, toties tā ir harmonisku ilgtermiņa attiecību atslēga. Tātad investīcija mentālā un fiziskā veselībā. Ja partneris neatbilst visiem kritērijiem, tad uz randiņiem iet var, bet kopdzīvi labāk nesākt - būs spalvas pa gaisu.

Lielā laulību šķiršanās procenta pamatā ir pavirša partnera izvēle, kurā visi augstākminētie kritēriji nav nemti vērā. Ir cilvēki, kas partneri izvēlas pēc izskata, snieguma seksā un attieksmes pret mīļoto. Un tad, kad sāk dzīvot kopā, tad sāk apjaust augstāk minētos kritēriju neizbēgamību unntad atkarībā no iekšējās inteliģences - pieklājīgi izšķīras vai ir skaļš skandāls un naids.


Bet gadās taču tā, ka atbilst vissmalkākajam filtram, labs, smuks cilvēks, ir ko parunāt, viss it kā ok! Nu, bet nav uz viņu klikšķis... Un neko. Tā man ir gadījies. Drīzāk jāskatās pēc kaut cik normāla cilvēka uz kuru, tā teikt taureņi lidinās. Un tad jāskatās - vai varēsi ar viņa " putniem" sadzīvot vai ne... Jo - galīgi bez putniem -tādu jau nemaz nav! Nē, es gribu klikšķi un taureņus!! Savādāk nav vērts. Nāves garlaicība, lai cik cīši labs cilvēks ar nebūtu...

Viedaminka ļoti izsmeļošu izskaidrojumu iedeva.Paldies

Papildināts 04.08.2022 09:13:

Tagad abi grib atkal tikties.Kā lai saudzigak pasaka,ka nekas nesanāks ? Negribas nevienu aizvainot.

adatainis

Bobinokse
atnāci palielīties?

It ka pareizi viedaminka raksta, bet, tas ir tik samudrīti... kā teica klasikis All theory is grey, my friend , but forever green is the tree of life.. Cilvēki pieslīpējas, mainas, da smalkākais filtrs negarantē neko pēc 2 gadi. Pieturos pie uzstadijuma, ka veiksmīgam attiecībām vajag 2 lietas . Labu seksu un patiesu cienu . Lieki neanalizējot .

Duujaa

Bobinokse
Nu ja nevari pateikt, ka diemžēl nevarēsi vairs tikties, tad vnk atsaki, ja tevi aicinās. Ja vispār viņi aicinās (aicināja?) Retāk atbildi un viss pats noklusīs.


Uz labu seksu arī neizbrauksi,ja viss pārējais klibo.Jāmeklē kaut kāds vidusceļš.Protams,ideālu cilvēku nav.Bet,ja jau pirmajā randiņa īsti ne,tad diez vai vērts turpināt .Tiecies ar citiem.Gan jau būs īstais .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430305