Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iepazīšanās caur sludinājumiem

Bobinokse

lielaiskartupelis

beibe42
Var jau būt, bet ja sekša nav, tad nezin kāpēc tiek ieviests mīļākais...

Iesaku pēc pieturzīmēm likt atstarpes. Cilvēkiem, ar kuriem saraksties, būs patīkamāk lasīt tavus tekstus.

beibe42
Labs sekss samierina un nomierina . Un patiesiba izpausmes gulta ir cieši saistītas ar cilvēka būtību ka tadu

Nu nez, ja pirmajā randiņā nebij tā, ka galīgi briesmīgi, tad aizietu uz otrajiem randiņiem un tad pieņemtu lēmumu. Pirmais randiņš ir pirmais - stress, satraukums un cilvēks uzvedas savādāk nekā ikdienā. Un cik daudz reiz ir dzirdēts, ka sākumā nemaz tik ļoti nepatika, bet beigās i taureņi, i kāzas. Nu skatoties, kas ir tas, kas pirmajā randiņā lika noprast ka īsti nebūs?

Kāpēc jābaidās abiem atteikt, ja neplāno ar viņiem veidot attiecības? Te jau saknē pieeja ir nepareiza, ka gribi visiem būt laba...Normāls cilvēks pēc atteikuma lūpu neuzmetīs un sapratīs, ka ne visi der visiem. Tikai nenormālie apvainosies.

Te vēl jājautā, kas ir tas, kas mainījās starp saraksti un dzīvo tikšanos? Cik ilga un par ko bijusi sarakste.

Bobinokse
Ja nezini, vai vēl gribi tikties, tad netiecies. Un uzraksti SMS, ka diemžēl jums nesaskan un citu tikšanos nebūs.

Tieši tik vienkārši. Tu ar tādu drāmu uztver gan tos 2 randiņus it kā tie būtu bildinājumi, gan atteikumu tikties taisi kā laulības šķiršanas pieteikuma svarīguma pakāpē.

Ja visu uztver tik saspringti - nekas tev nesanāks. Randiņu laikam jāpieiet viegli, nesaspringti un izbaudot! Un jāiet uz randiņu tur, kur tev gribas, nevis tikai tur, kur paaicina.

Iet uz atkārtotu randiņu var ar to, ar kuru tiešām gribas to darīt.

Ja negribas vai nezini, vai gribas = negribi.

Paldies,Meauk.Tev taisnība.

Tikai teorētiski...ja cilvēks labs, te ieliktiem filtriem ier cauri, visādi citādi patīkami pavadīts laiks ar viņu, bet taureņu nav. Veidotu attiecības vai ne?

Kadrija

saknē pieeja ir nepareiza, ka gribi visiem būt laba...
Ne pārāk ilgais laiks iepazīšanās portālos pirms padsmit gadiem man tieši iemācīja vairāk ieklausīties sevī, saprast, ko tieši gribu. Un iemācīja pateikt "nē" dažādās situācijās - ne tikai nepiedienīgiem vai stulbiem piedāvājumiem, bet arī, iespējams, visnotaļ sakarīgiem un nopietniem cilvēkiem, kur nebija tā klikšķa. Protams, ka bez aizvainošanas - ceru, ka arī "atraidītie" pārāk nepārdzīvoja.

Man pašai jau sen atpakaļ bija tāds gadījums,kad man nevis tieši atteica,bet vilka gumiju un tad pazuda.Protams,labāk uzreiz pateikt skaidri.Jo tā neziņa nav patīkama.Esmu izteikti empātiska,vienmēr domāju ,kā jūtas otrs cilvēks.Ši īpašība bieži pašai traucē pieņemt lēmumus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430305