Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iepazīšanās caur sludinājumiem

Bobinokse

Leta_

Tver to visu vieglāk! Neviens no viņiem Tevi ar gredzenu uz Dzimtsarakstu nodaļu taču neved? Ja pieklājīgi, pieņemami kandidāti, kas nerada nekāda veida mentālas un fiziskas ciešanas, kāpēc, lai vienkārši nebaudītu vasaru un kompāniju? Varbūt tie gaidītie tauriņi uzlidos 3. vai 5. tikšanās reizē? Nē, nu, ja esi izteikts ekstraverts, kam dzīve kūsā no aktivitātēm 24/7, tad saprotu…nav ko dārgo laiku tērēt, ja uz sekundi šeit un tagad viss nenotiek.

Leta,ne gluži uz dzimtsarakstu nodaļu,bet viens jau piedāvāja dzīvot kopā tuvāko nedēļu laikā.Es laikam sabijos no tā.Nu,es saprotu 40+ ko tur vilkt gumiju.Bet ne ,es tākā gribu pabaudīt to visu konfekšu puķu periodu.

Papildināts 04.08.2022 12:56:

Tādas receptes visām attiecībām jau īsti nav.Katru reizi būs citādi.Ar bij.vīru (kopā bijām 5 gadus)kā reiz jūtas radās vēlākos randiņos.Atceros,ka pēc pirmās tikšanās man nepatika un baigi sevi piespiedu aiziet uz otro.Jā,visādi ir bijis.Ir bijis tas klikšķis uzreiz.Kaut ka tā.

viedaminka

...es...
Tikai teorētiski...ja cilvēks labs, te ieliktiem filtriem ier cauri, visādi citādi patīkami pavadīts laiks ar viņu, bet taureņu nav. Veidotu attiecības vai ne?

Tad vajag aizstaigāt līdz psihoterapeitam. Taureņi vēderā nerodas no tukša gaisa. Ja sievietei patīk vardarbīgs vai autoritārs vīrietis, viņai nekad nebūs tauriņu uz empātisku, viņai ideāli piemērotu vīrieti. Un sieviete "seko sirdij" un izvēlas vienu pēc otra varmākus. Visbiežāk kā argumentu, kāpēc neder tas perfektais vīrietis, esmu dzirdējusi "viņš garlaicīgs un neinteresants", "nav taureņu".

Protams, ne jau 1. atbilstošais vīrietis jāprec, ir taču vēl daudzi citi vīrieši, kas iet caur filtru. Bet ja ne uz vienu atbilstošu "nestāv", jāiet pie psihoterapeita un jāmeklē, kur problēma. Un atbilde ir bērnībā, vecāku attiecību modelī.

Duujaa

Bobinokse
O, vienu reizi un pāris stundām max satikāties un jau piedāvā dzīvot kopā tuvākajās nedēļās. Vecis laiku netērē.

adatainis

Bobinokse
vismaz pie sevis dzīvot aicina? Vai pie tevis gatavs nākt kaut šovakar?

42 gados iepazīties portālos ir ļoti grūti. Jaunībā tas viss nāk viegli- pirmkārt, neveiksmei netiek piešķirta tik fatāla nozīme kā izklausās pēc autores tēmas, otrkārt, jaunībā cilvēki ir atvērtāki dažādiem variantiem, nevis ka partnerim jābūt ar noteiktu īpašību komplektu.

Vēl ir jāsaprot, ka sieviešu un vīriešu mērķi iepazīties internetā ir dažādi. Sievietes reti kad grib iepzīties vnk izklaides dēļ, bet vīrieši bariem. Tāpēc es ļoti pat ticu, ka autorei uzrakstīja vesels spiets vīriešu, tas nenozīmē, ka uz visiem jāreaģē. Bet starp tiem, uz ko reaģē, mēdz būt iepazīšanās profesionāļi, kas rezultātā arī grib to pašu, ko tie, kas uzreiz uzraksts savas vēlmes, bet viņi uzreiz neatklājas.

Un starp tiem visiem, kas sērfo iepazīšanās portālos, mēdz gadīties tādi, ka ne tikai meklē nopietnas attiecības, bet ir arī piemēroti partneri. Nu tāda tagad ir mūsdienu dzīve, ka iepazīstas internetā. Pirms nieka 30 gadiem viss notika dabiski, gluži tā, kā to bija iecerējis Radītājs, un kas vēl joprojām ir spēkā pārējā dzīvnieku pasaulē. Bet cilvēks sev ir izdomājis tik daudz ērtību, starp kurām ir arī tā, ka dzīvesbiedru vairs nav jāsatiek liktenīgi apstākļu sakritības dēļ, bet arī satikšanās var plānot, izvēlēties utt.

Es nedomāju, ka tas ir slikti, vnk, neparasti. salīdzinot ar visiem tiem gadu tūkstošiem, kad cilvēki satikās un iemīlējās tradicionālā veidā. Jo tad bija kā? Cilvēkiem nācās kaut ko nopietni pasākt, lai apprecētos. Tagad vnk sēdi un baksti taustiņus un gaidi rezultātu. Un pat tam, kā izrādās, nepietiek pacietības.

Lūdzu man īpaši neklupt virsū ar pretargumentiem, jo es savu viedokli nevienai neuzspiežu, es vnk prātoju.

Leta_

Bobinokse
Piedāvājums uzsākt kopdzīvi pēc īsas pazīšanās posma darītu uzmanīgu jebkuru racionāli domājošu cilvēku. Ar Tevi viss ir kārtībā

Papildināts 04.08.2022 15:55:

Càli, atdod manu garo komentāru!

Laikam nebūs. Uzrakstīju tik garu, sirsnīgu komentāru... Īsumā - baudi attiecību sākumposmu un pāragri nemet plinti krūmos!

Papildināts 04.08.2022 15:57:

Arī otro komentāru cālis nogrieza!

Papildināts 04.08.2022 15:57:

Lai Tev izdodas!

lielaiskartupelis

Un cik liga pazīšanās ir pietiekama kopdzīves uzsākšanai?

Jaunībā kaut kā netraucē uzreiz kopdzīvi uzsākt.

Kas vecām tantēm traucē? Kaķu bars majās vai jāizdzer vīna pudeļu krājumi pirms veci mājas ielaist.

viedaminka

lielaiskartupelis
Vismaz pusgads. Cilvēks jāiepazīst, pirms sāk kopā dzīvot. Neviena negrib dzīvot zem viena jumta ar psihiski nelīdzsvarotu cilvēku vai tādu, kam ir personības vai impulsu vadības traucējumi.

lielaiskartupelis
Kāpēc veci mājā jālaiž, vecim savu māju nav?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430305