Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iepazīšanās caur sludinājumiem

Bobinokse

lielaiskartupelis

viedaminka
Vēlēšanu tēma gan ko citu brēca... ka cilvēkus nešķiro pēc viņu diagnozēm un lietotajiem mediakmentiem.

Papildināts 04.08.2022 16:11:

dezavu
Par ko brīnies?

Visi jau nav cūkas, kas izliek bijušo sievu ar bērniem aiz durvīm...

Te iepriekš arī iztirzāta tēma un cāļa konsilijs nonāca pie sl3dziena, ka sievai jāatstaj īpašumi.


magoņmaizīte Berta

No tā var secināt, ka vīrietis, kurš uz sitiena gatavs kopdzīvei pie jauniepazītas dāmas ir: no sievas patriekts (ja pats būtu aizgājis, tad būtu pie kā doties), mātei piegriezies, savu dzīvesvietu īrēt nespējīgs.

Par laimi, dzīvē ir visādas atrunas, situācijas un izņēmumi. Bet - jā, ir arī tāds segments


Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

lielaiskartupelis

Galvenais atcerēties dzīve ir viena... un neskaitīt kapeikas...

Ja mājās vajag veci, tad var arī paņemt zem sava jumta.

Nav jau tev īpašums jānoraksta jaunajai lovei... neprecies un noraksti īpašumu bērniem....

Bet nu protams var jau vienmēr vips tēmā raudāt, ka vīriešu nav

PelePele

magoņmaizīte Berta
Bet - jā, ir arī tāds segments
ir vēl tikko silti no cietuma. Man šitāds lauku māju remontēja, jo atļāvu tur dzīvot un vēl drusku maksāju. Beigās sāka sist kanti, tā pavisam nekaunīgi. Patriecu jo man vajadzēja remontveci nevis brūtgānu.


Paranoid

42 gados iepazīties portālos ir ļoti grūti. Jaunībā tas viss nāk viegli- pirmkārt, neveiksmei netiek piešķirta tik fatāla nozīme kā izklausās pēc autores tēmas, otrkārt, jaunībā cilvēki ir atvērtāki dažādiem variantiem, nevis ka partnerim jābūt ar noteiktu īpašību komplektu.

42 gadu vecumā jebkurā vidē iepazīties ir , no vienas puses grūtāk, nekā jaunībā, ne tikai portālos, jo parasti jau abi divi cilvēki ierodas katras ar savu vēlamo īpašību komplektu, kurus tie sagaida no potenciālā partnera. No otras puses - vienlalkus šajā vecumā ir arī krietni vieglāk, cilvēkiem ir nepieciešams jau stipri īsāks laiks, lai saprastu, kuros gadījumos nav un nebūs nekādas tur ķīmijas, dzirksts vai intereses. Papildus tam - šajā vecumā, man gan šķiet, kaut kādas iespējamās "neveiksmes" uztrauc stiprin mazāk, nekā jaunības gados, katram jau ir kaut kāda dzīves bagāža, kas tomēr uzskatīt, ka pilnīgi principā zemē metams/metama jau arī neesi, un parasti nevienam arī vairs nekas nav jāpierāda, vari atļauties arī būt izvēlīgāks.


Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

vari atļauties arī būt izvēlīgāks.
Tieši tāpēc 40+ gados iepazīties ir grūtāk. Jo meklētāju ir daudz mazāk.

Viens paziņa (nevajag šo uztvert kā aksiomu, šis ir tikai piemērs) 50+ gadīgs vīrietis, teica, ka neinteresē iepazīties, neinteresē randiņi, ņemtne, pielāgošanās. Uz jautājumu, kā tad dabū seksu, atbildēja - onanējot.

HelenasTante


bet cik tad tos meklētājus vajag, lai varētu iepazīties?? Autore no visiem, kas rakstīja, satikās ar diviem DIVIEM un neko vairs negrib. Sry, bet problēma ir viņā pašā un pshiskajā uzstādījumā, ka katrs aklā randiņa biedrs nu būs tas īstais un pēdējais, un uz viņu tiek likts "all in", bet, kad nav un izrādās, ka otrs ir tikai cilvēks nevis visi viņas tarakāni cukurā ar banti apsieti un zelta putekļiem apkaisīti, tad viss tiek mests pa gaisu, jēgas nav, VISI lohi utt utjp. Galvā veselam potenciālajam vīrietim tik psihiska un iespringusi būtne tāpat nav vajadzīga, sameklēs jaunāku ar teorētiski veselāku galvu un/vai vieglāku pieeju randiņošanai. Protams, ka randiņot ar tik slimīgu attieksmi nav jēgas, tas ir lieks laika un resursu patēriņš. Uz randiņiem jāiet puslīdz saprātīgi izvērtējot vai abi ir vismaz uz līdzīga viļņa un izbaudot kompāniju, vakaru un sevi nevis pilnām rokām psihisku ekspektāciju, kam nu tagad jābūt un, ja nav, tad VISI lohi, jēgas netā iepazīties nav, lai gan no "daudz" atbildēja diviem, tad var arī laika gaitā satikt reālāku kandidātu un tam nevajag simtus un tūkstošu , bet mazliet viegluma apvienojumā ar veselo saprātu, ka pretī arī būs tikai cilvēki


Don't grow up! It's a trap

Paranoid

Tieši tāpēc 40+ gados iepazīties ir grūtāk. Jo meklētāju ir daudz mazāk. Viens paziņa (nevajag šo uztvert kā aksiomu, šis ir tikai piemērs) 50+ gadīgs vīrietis, teica, ka neinteresē iepazīties, neinteresē randiņi, ņemtne, pielāgošanās. Uz jautājumu, kā tad dabū seksu, atbildēja - onanējot.

Nu, vispār jau 50+ ir cita cilvēku paaudze, nekā 40+, piecdesmitgadnieks savu pieauguša cilvēka vecumu jau ir sasniedzis PSRS laikos, attiecīgi arī citāda dzīves uztvere.


Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

Tieši tāpēc neiepatikās ka tur visādi brāķi pieteicās.


pelēkais nezvērs

Ja mājās vajag veci, tad var arī paņemt zem sava jumta.

Pareizi. Tajā vecumā sakarīgu vīriešu paliek arvien mazāk, un tie jau vairs tā nekrīt uz to pliko savītušo gaļu.. priekš kam viņiem vēl kāda nabaģe uz kakla.


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430305