Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izpratnes par kārtību nozīme laulībā

kinza

ja vīrietis ir ieinteresēts attiecībās, viņam ir svarīgs mīļās sievas emocionālais komforts, un viņš nav izbesīts ar nepārtrauktu kritizēšanu un zāģēšanu par kaut kādiem niekiem, viņš notīrīs to sniegu.
Jā, kaut kā tā. Un nopļaus zāli, jo zin, ka sievai nepatīk, ka pļava pagalmā.

Un sieva klusējot savāks zeķes un ieliks veļasgrozā, jo zin, ka viņš nav pamanījis

Patricia L

kinza
Jums bērni, kas dzīvo ar jums ir? Tas ir būtiski tādā nozīmē, ka vēl ir papildus slodze dienas darbiem.

Ja nav, tad es personīgi nesaprotu to lielo sāpi. Arī par to, kā var tā piešmucēt, ka atvaļinājums jāpavada tīrot.

Es uzskatu, ka mans vīrs strādā vairāk un nogurst vairāk, tāpēc mājas uzkopšanu un saimniecību esmu uzņēmusies es. Pirmkārt, es to daru "pareizi" un ilgāk ir tīrs. Viņš no tiem, kas daudz neredz. Izlietne ir balta un ir. Nosēdumus neredz. Nav cūka. Mazgā gan traukus, gan drēbes.

Vienīgais, ka āra darbiem gan būtu jābūt uz vīra pleciem. Vēl, nejaukties viņa lietu kārtībā. Es uzskatu garāžas, šķūņus, instrumentu skapjus utml.par vīriešu pasauli un viņi var uzturēt tur tādu kārtību kā grib. Tev gribētos, lai viņš kārto Tavas kleitas un rokdarbu kasti?!

Un vai tiešām pašas bez grēka. Man no šīs sērijas ir netikumi, uz kuriem vīrs norāda (laikam jau tracina), bet man patīk tā un es negribu mainīties. Vienu reizi izdaru, bet turpinu kā ērtāk.

Varbūt viņš nav sliņķis, bet nav motivācijas darboties? Īpašums kam pieder? Nejūtas saimnieks? Mums draugos viens vīrietis neiesaistījās lauku mājas darbos, jo tur tomēr vecāki komandēja. Tagad, kad sieva mantoja to īpašumu, nevar pazīt. Jānis skrien ar instrumentiem un dara. Jūtas brīvs un saimnieks.

ElbaRado
Neviens jau par tiem niekiem nesāk zāģēt uzreiz. Mums ir augstie griesti 3,5m. Un ir koridorā lampa, kurai, lai nomainītu spuldzīti (iekšā ir vairākas), ir jāskrūvē vaļā kupols. Saliekamā kāpnes stāv pagrabā. Viena spuldzīte izdeg, piemēram. To var ļoti labi pamanīt, jo, iespēdzot gaismu, ir ievērojami tumšāks. Viņš to nepamana. Paiet nedēļa. Saku - ir izdegusi spildzīte, lūdzu, nomaini. Man atbild - jā, ok. Paiet vēl nedēļa. Atgadinu vēlreiz. Paiet vēl nedēļa... WTF?!? Vai nu man stiept augšā tās trepes, kārstīties gar griestiem vai prasīt kaimiņam. Vai gaidīt, kad izdegs arī otra, būs pilnīga tumsa un tad varbūt būs motivācija nomainīt. Bet varbūt nē. Tādas lietas ir nez cik. Dušā dažkārt neiet prom ūdens. Stāvu peļķē līdz potītēm dienu, divas, nedēļu... Tieši tāpat taču viņš redz un jūt to ūdeni. Nē, man obligāti ir jāsaka, jābaksta, jāatgādina. Un jā, tas vienā brīdī riktīgti besī.

lutekle
Tobis princips, ja reiz tiec izvarota, atslābsti un ķer kaifu.
Šajā kontekstā šis teiciens made my day.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

ElbaRado

S.Dzeina
Protams, ka besī. Jūs abi viens otru besījat.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Mūsu mājā darbojas diezgan vecmodīgs variants - es visu kopju, tīru, gatavoju ēst, pieskatu bērnus vakarā, taču es strādāju tikai pusslodzi, turklāt no mājām. Tā kā mans vīrs pelna krietni vairāk naudas par mani (turklāt arī ilgākas stundas), tad, manuprāt, ir tikai godīgi, ka mājas darbi paliek uz maniem pleciem.

Taču saprotu, ka šis variants it nemaz visiem neder. Manuprāt, pāriem, kur abi strādā pilnas slodzes darbu, pienākumi pilnīgi noteikti ir jādala. Vīrs nevar sagaidīt, ka sieva visu apkops, ja viņa pati strādā. Un ja viņš atsakās iesaistīties mājās darbos, tad, manuprāt, ir divi varianti:

* jānolīgst cilvēks, kas māju uzkops

vai

* sievai jāiet prom no darba, lai pienācīgi apkoptu māju, toties vīram jāpelna pietiekami par abiem.

Vecmodīgs variants, taču beigu beigās nevar sagaidīt, ka sieviete varēs strādāt 8 stundu darbu un vēl izdarīt visus mājas darbus. Tad vairs pašai nekāds laiks nepaliek, kamēr vīrs lepni izgāzies uz dīvāna skatās futbolu vai spēlē spēles.

HelenasTante

Varbūt nevajag precēties ar tādām cūkām? Tiešām neko ne redz ne saprot pirms precas, vai galvenais apprecēties un tad domās?!

Don't grow up! It's a trap

HelenasTante
Manuprāt, reti kurš tā atklāti ir cūka jau pašā sākumā, parasti jau cenšas kādu laiku to šņukuru nomaskēt.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

Šis nav gadījums, ko atrisinās Apkopeja, ja viņa nenāk nonstopa . Parasti jau nem reizi nedēļa , ar ekstra reizem pēc lielakam ballitem vai cita ekstrēmā .
pilnigj nopietni. Nebaksti, nezage, neatgādini neko, kas nav pilnigj vitali būtisks. Un butiskumu tiešām izvērtē kritiski. Pārējo, ko reali vari , izdari mierīgi pati, a tam vitalajam neatkāpties, kamēr neizdara .

bet nolasās drusku ka esi iekilejusies uz principu. Arī tas ir saprotami, bet atbildi sev , cik ļoti vīru mili un vik ļoti šī lauliba Tev ir butiska . Ja īzī vari pārtraukt un ieslīdēt nākamajās attiecības, tad dari ka juties . Jo , visticamak, stāsts nav par spuldzīti un udeni. Tam apaksa ir kas cits.

HelenasTante

S.Dzeina
Nu cik ilgā laika perioda? Pēc 2 ned kāds precas? Parasti tak padzīvo kopā, randiņo, skatās, un tā kādi 2 līdz daudz gadi, un tad pēkšņi boom-lopiņš cilvēka vietā

Don't grow up! It's a trap

Nu nenoliegsim, eksistē arī slinķi šajā pasaulē, kuri labprāt veģetētu uz otra čaklumu. Un to nemaz nav tik maz abos dzimumos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430307