Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izpratnes par kārtību nozīme laulībā

kinza

starix
Bet es pieņemtu arī tādu vīra atbildi, ja nu kas! Pat nopriecātos, ka nevajadzēs gatavot! Bet palūgtu vīru pasūtīt pusdienās/vakariņas ēdienus no ķīniešu virtuves ar pievešanu klāt. Bērniem arī ļoti garšo! Būtu tikai ieguvumi arī no tādas atbildes!

Tam esmu pievērsis uzmanību, jo pašam visu mūžu ir bijušas interesantas attiecības ar kārtību.

Sieva bija uz pedantisko pusi, bet es un 3 bērni viņu pamazām novlkām līdz savam līmenim.

starix
Bērni jebkuru perfekcionismu ātri izārstē

bumburums

Meauk
Man būtu interesanti palasīt tamlīdzīgu tēmu, bet no vīriešu redzesloka - kas jums besī sievietēs! Ko gribētu no viņām sagaidīt sadzīvē un ģimenes dzīvē!
Necepties par sīkumiem

Change your mind and the rest will follow!

bumburums
O jā, man arī šis ienāca prātā, tikai es to izteiktu vulgārāk, to darbības vārdu

No tēmas atzara par sniegu un lapām atcerējos, ka Itālijas pilsētās arī vasaras beigās esmu redzējis vēl iepriekšējā gada vai vēl senākas lapas klusi gaidām savu sadalīšanās kārtu. Un nekas šausmīgs nav noticis. Tik ietaupīts cilvēklaiks un resursi uz pārmērīgu visu stūru izpucēšanu. Kaut kur protams ir tas smalkais balanss jāatrod, kur neiespringšana uz sīkumiem robežojas ar nesakoptu apkārtni, bardaku un antisanitāriju.

PelePele

Es tā lasu un domāju. A kāpēc vajag tos večus dresēt pa savam prātam? Kā būtu, ja dresētāja funkciju pārņemtu vīrietis un noteiktu kur, kas jātīra, jāpērk vai jāvāra? Mums tas ģimenes modelis vēsturiski tādas jocīgs.

Mama_Bear

Man tikko FB izmeta šādu bildi. Manuprāt, pa tēmu.

Turks

Man būtu interesanti palasīt tamlīdzīgu tēmu, bet no vīriešu redzesloka - kas jums besī sievietēs! Ko gribētu no viņām sagaidīt sadzīvē un ģimenes dzīvē!

Nezinu vai man patiktu anonīmi apspriest savu partneri. Tāpēc tādā tēmā nerakstītu vai rakstītu ļoti piesardzīgi, tikai par abstraktām tēmām, kas uz mani tieši neattiecas, un notikumiem, kuriem sen jau iestājies noilgums.

Lai nu kā, man ļoti nepatīk tēlota un/vai uzspēlēta bezpalīdzība. Nāc un glāb, met visu pie malas un skrien šurp, lai risinātu. It īpaši, ja problēma ir kaut kas vienkāršs un risināšanai nevajag ne spēku, ne īpašas iemaņas, ne primārās dzimumpazīmes.

Strīdu un domstarpību gadījumā es dotu priekšroku nomierināties, ļaujot dusmām noskriet, sakārtot domas un, ja vajag, ar daudzmaz mierīgu prātu izrunāt nākamajā dienā, kad abi esam gatavi. Biežāk sanāca neatiet no kases un neiet gulēt iekams viss nav izlīgts un izrunāts. Jāceļas tik un tā kā parasti un pēc 1:30 biju ar mieru piekāpties visam.

Dažādas emocionālā atbalsta sniegšanas latiņas. Ja vienam ir slikti, tad otram ir jāpalīdz. Jābūt blakus. Jāuzklausa, jjāsamīļo, jāpasniedz tējas tase, utt. Ja otram ir slikti, tad pirmais arī sāk justies slikti un otrajam ir savas sajūtas jāatliek un jāparūpējas par pirmo.

Buržuāzijas diskrētais šarms.

Atgriežoties pie iesaistes mājas darbos. Jums ģimenē nav tā, ka pajautā, vai otram arī iesaistīties? Mums, piemēram, ja kāds sāk gatavot vakariņas, tiks pajautāts - vai varu ko palīdzēt? Un tad attiecīgi atbilde -nē, paldies vai jā, būtu labi, ja sagrieztu salātus vai kā tā. Un tāpat ar citiem darbiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430307