Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izpratnes par kārtību nozīme laulībā

kinza

kinza
Manuprāt, lai sadzīvotu glābj abu pušu laba humora izjūta, tostarp - spēja pasmieties par sevi un pašironija, un savu vājību atzīšanas spēja, un cieņa /mīlestība vienam pret otru. Un noteikti vajadzētu strādāt arī darbu sadalījumam, kur, piemēram, kā jums - tu pa iekšu visu izdari, viņš pa āru un garāžu, un auto. Un - ja viņš savas saistības nepilda, tad par tām ir jāatgādina un jālūdz izpildīt nekavējoties (nu man tas ļoti labi sanāk, un bez zāģēšanas, bet skaidri, gaiši, ar humoru) , nevis jāpieļauj atruna par mega atkusni utml. Varbūt tāpēc, ka mēs pēc 7 gadu kopdzīves joprojām abpusēji ar vīru pozitīvi novērtējam viens otru un cenšamies viens otra labā.

Bet mēs abi neesam tādos nogriežņa pretējos galos kā jūsu un S. Dzeina pārī. Un mums strādā arī mīļa palūgšana. Un es nezāģēju vīru par nomestām zeķēm vai neaizskrūvētu burku. Un bieži vien viņš pats atnāk no darba un vēl gatavo visiem ēst vai pasūta ķīniešu ēdienus, pat ja es esmu visu dienu bijusi mājā. Kad es nesen biju prom 3 dienas no mājām, protams, māja bija absolūtā bardakā. Nu tā, kā absolūti. Es viņu nenogalināju

, jo labi zināju, ka tā tas arī būs !

Papildināts 04.08.2022 10:18:

Bet dzīvot ar cilvēku, par kuru vairākas dienas nevar pat 1 labu īpašību noprecizēt - lūk, to laikam nevajag darīt. Lai es cik būtu bijusi dusmīga uz vīru, es vienmēr varu par viņu pateikt vismaz 50 labas īpašības! Līdz ar to bardaks piedodas ātrāk un vieglāk.

Papildināts 04.08.2022 10:19:

lutekle
Absolūti tev piekrītu! Gluži manas domas!

Papildināts 04.08.2022 10:21:

segolena
Tu ļoti labus piemērus uzrakstīji. Tā tas arī ir, un tādas attiecības arī var labi un harmoniski pastavēt.

Meauk
dzīvot ar cilvēku, par kuru vairākas dienas nevar pat 1 labu īpašību noprecizēt - lūk, to laikam nevajag darīt. Lai es cik būtu bijusi dusmīga uz vīru, es vienmēr varu par viņu pateikt vismaz 50 labas īpašības!
Mhm, un obligāti jāatskaitās cālī, tikai tad "skaitās".

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

S.Dzeina
Jā, mēs gaidām atskaiti! Jo gadiem lasīts tikai dīvainais un sliktais viņa sakarā

Vai dusmas tev jau pārgāja?

Meauk
Nē, man nepārgāja, un ļoti labi. Es tās dusmas īstenībā beidzot izbaudu bez pašpārmetuiem, varētu teikt, lai cik dīvaini tas arī neizklausītos, ka tās šoreiz ir tādas koncentrētas un bez vainas sajūtas piemaisījuma, dusmas.

Bet par tērgāšanu cālī - lai vai cik nesmuki nebūtu savu netīro vešu vicināt pa pasauli, savā ziņā tas cālis ir bijis visnotaļ terapeitisks, jo kopš es to tēmu ieliku, es ļoti labi guļu. Nopietni. Var jau būt, ka sakritība.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

S.Dzeina
Sievietēm jau palīdz parunāšanās, teju kā terapija. Cālis jau ir drusku tāda parunāšanās.

magoņmaizīte Berta

kopš es šo tēmu ieliku, es ļoti labi guļu. Nopietni. Var jau būt, ka sakritība.

Diez vai, runāšanai ir terapeitisks efekts. Būs labi

Bet attiecībā uz tēmu, kura tomēr ir tāda Vispārīga Rakstura , domāju, ka ir ļoti labi, ja vīrs ir Mazliet nekārtīgāks par sievu - viš neaizrādīs sievai par viņas mazajām vājībām, un sieva varēs labā omā vienmēr izbaudīt savu pārākumu Nu tādā gadījumā, ja vīrietim ir labs raksturs, protams, jo ir jau arī tādi mērgļi, kas paši netīra, bet dresē sievu Ar tādiem gan nevar sadzīvot un arī nevajag

Un vēl grūti sadzīvot ir ļoti principiāliem, sīkmanīgiem cilvēkiem. Grūti sadzīvot, ja cilvēkam ir pārāk augstas ekspektācijas pret sevi un citiem, un viš uzkrauj sev pārāk daudz pienākumu un must have lietu mājās, darbā, sabiedrībā un tad izdeg. Grūti sadzīvot, ja laulātā nekārtību nekompensē labs raksturs, dāsnums, līdzīga humora izjūta, kopīgas intereses, saskaņa gultā, labi ienākumi, kas sniedz drošības izjūtu, prasme gatavot ēdienu, utt. - vismaz daļa no šī visa. Ja tieši otrādi, nekārtībai pievienojas vēl vesela virkne sliktu īpašību.

Personiski es tīrīju tēva mājās, jo mammai nebija laika, tīrīju kopuškās un vecmeitas laikos, tīrīju ar pirmo vīru (tas variants, kad pats neko nedara, sieva strādā 8 h, šams mazāk, bet aizrāda,sievai jo, redz, mammīte šrubēja vairāk un māja tīrāka ) un tīru tagad ar otro, mierā un saticībā, nedo dies, palikšu bez vīra, tāpat tak būs jātīra, kur liksies Ja tīri tehniski visu var izdarīt, ja pietiek laika, jo diena nepaiet tikai darbā, no darba, uz darbu, izgulēties un atkal uz darbu, tad par ko vispār cepties? Ja ir otrs variants, tad jāpieņem - tu neesi mājsaimniece un nevari no sevis prasīt mājsaimnieces standartus...Kaut kādu iemeslu dēļ dzīvē tai brīdī ir citas prioritātes.

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Gemma

Ja ir savstarpēja cieņa, var dzīvot kopā ļoti atšķirīgi cilvēki. Mans vīrs arī neredzētu to trūkstošo spuldzīti. Bet tā vietā, lai kā tāds boss es viņam pavēlētu to nomainīt, lūgtu tikai 10 min no viņa laika, šovakar. Jo esi iels un stiprs, tāpēc, lūdzu, palīdzi tās kāpnes no pagraba uznest. Un neprasītu, lai lec uzreiz. Visdrīzāk, kad tās kāpnes būtu augšā, viņš man nemaz neļautu ap to lampu ņemties, jo ir pārliecināts (un viņam ir taisnība, ko labrāt atzīstu), ka visu, kas attiecas uz elektrību, viņš māk daudz labāk. Bet, ja tomēr šī nebūtu tā reize, ar pārējo pati tiktu galā, jo nav jau nekāda raķešu zinātne, ko es nespētu.

Ja ir abpusēja cieņa un godīga pateicība par to, ko otrs izdara manis dēļ (viņam tiešām to otru spuldzīti nevajag), var ļoti daudz ko atrisināt.

Patricia L

Manai draudzenei tieši vīrs ir pedants. Un viņa nav cūka. Viņiem sakrīt viedoklis par minimālismu. BET.. viņš pats neuztur to pedantisko kārtību, bet LIEK to darīt sievai. Un nevis mīļi palūdz, bet LIEK, ar pārmetumiem. Pats nosviež krūzi un pieprasa, lai tā tiek nomazgāta, jo pašam tracina netīra krūze uz virsmas. Un viņš tāds kļuva ilgi pēc kopdzīves sākuma. Tā kā pārmest, ka tādu izvēlējās, nevietā. Nebija nekādu tādu pazīmju. Tā kā es pazīstu tādus kārtības mīļus. Derdzīgi ļaudis. Un attiecības tas bojā pamatīgi, varētu teikt, ka sagrauj. Jo vienīgais pareizais viedoklis ir viņējais.

S.Dzeina
Parunāties , pareizāk , norunāt no sevis vajag .

Un kāpēc Tev to nedarīt te?

bet par vira labajam īpašībām- nu ja reiz esi sita mums aprakstījusi visas viņa tizlibas, uzraksti labo. Jo, atskiriba no tavam draudzenem un gimenes sievietēm, mēs jau tk neesam redzējušas un tiesam tāds kretinisks mirla uzzimejas.

S.Dzeina
Lietām vajag pieiet racionāli. 1) kāpnēm atrast kaktiņu dzīvoklī. 2) nahrenizēt to nost skrūvējamo lampekli un pielikt viegli sasniedzamu lustru. Tad spuldzītes nomaiņa neizvērtīsies 2 nedēļu pasākumā. 3) dušas noteku tak jebkurš var iztīrīt. Kurš pamana, tas arī iztīra!

Gan jau pamatproblēma citur, bet šie piemēri tiešām ir sīkumi.

Mana pieredze rāda, ka jo sieviete ir pašpietiekamāka un spēj pati atrisināt šos sīkumus (ar prieku un labu garstāvokli), jo vairāk vīrietis iesaistās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430307