Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izpratnes par kārtību nozīme laulībā

kinza

S.Dzeina
Tavs vīrietis ir objektīvi slinks tipāžs. Nopietni.

magoņmaizīte Berta

Tagad ir baigā problēma - lasu pēdējās lapas un vairs nesaprotu, kurā tēmā esmu Un tāds iespaids, ka citi rakstošie arī vairs nesaprot vai nepievērš uzmanību.

Ne velti tak autore- kinza - izveidoja Savu tēmu, nevis metās iekšā S.Dzeinas tēmā.

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

magoņmaizīte Berta
Atvainojos gan tēmas autorei, gan tev.

Kinza

Kāpēc tik viegli pieļauj, ja jau pēc nedēļas vai divām vīrs savu pienākumu daļu nepilda? Kāpēc tu un sniegs gaidāt uz atkusni? Vai lai zāle atpūšas?

lutekle Ar vienu tēmu nepietika?

Nē, nepietika. Es iepriekšējā tēmā neatradu labos piemērus, kā šādi atšķirīgu uzskatu cilvēki tomēr spēj veiksmīgi vadīt ilgstošu un priecīgu kopdzīvi (tur izlasīju tikai par to, ka nekas labs nesanāks), tādēļ atvēru šo tēmu.

Babs

kinza
Tavējais ir pilsētnieks, ja? Tas par to sniega nešķūrēšanu, jo tak atkal snigs (vai nepļaušanu, jo tak atkal augs) ir tik tipiski Un saimnieciskums arī sabiedrībā ir konstants lielums, ja vienam iedalīts vairāk, citam var nepietikt.

Life is hard but, thankfully, short

dazzling

kinza
Kas tieši notiek,ja pa nakti paliek nemazgāti trauki? Esmu daudzās tēmās lasījusi- nevaru aiziet gulēt, ja virtuvē netīri trauki. Jo? Netīrais šķīvis naktī nāk un vaid pie gultas- nomazgā mani,nomazgā mani?

dazzling
Mājas gariņam būs depresija

Mums arī gadās, ka paliek trauki izlietnē. Ne bieži, bet gadās.

Babs

Par piemēriem - mani vecāki nodzīvoja gandrīz 50 gadus ar ļoti atšķirīgu izpratni. Tēvs bija tad kārtīgais, mamma ne tik ļoti. Tēva istabs bija vienīgā kārtīgā, viņš stingri pieturējās pie principa - kur paņēmi, pēc tam atliec atpakaļ. Un mēs ar mammu respektējām, ka viņa istaba, viņa noteikumi. Kas palīdzēja sadzīvot? Tēvam bija ļoti slikta redze un viņš daudz ko vnk neredzēja Vai arī vnk neko neteica, jo reizēm izrādījās, ka viņš redz pārsteidzoši daudz.

Life is hard but, thankfully, short

dazzling
Pat dzejā un dziesmās figurē "vakardienas netīrie trauki" kā metafora neforšām sajūtām.

Netīrais šķīvis naktī nāk un vaid pie gultas- nomazgā mani,nomazgā mani? Nē, tu ieej no rita virtuvē un gribi harmoniski padzert kafiju, bet viņš tev, tāds netīrs un smirdīgs, ņirdz sejā.

kinza
Piedod, ka ierakstu Tavā tēmā, bet mana omīte ar opīti arī bija atšķirīgi, viņi vnk sadalīja "ietekmes sfēras". Bija darbi, kurus ome nekad nedarīja un otrādi. Protams, dažreiz uzšņāca viens otram par kaut ko, bet būtībā nekādu drāmu tur nebija.

What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!

S.Kamis

vai tiešām starp diviem cilvēkiem ar ļoti dažādām izpratnēm par kārtību, ilgstoša kopdzīve / laulība ir kaut kas ļoti sarežģīts?

Imho, ja ir savstarpējā vilkme, pašironija un spēja kopīgi pasmieties, standarta sadzīviskās problēmas nešķiet nekas mega nozīmīgs. Tas, protams, nenozīmē, ka visi staigā pa māju, glaudīdami rozā vienradžus un nekad nestrīdas, bet visā visumā abi saprot, ka kopā ir labāk

Aber, ja tas otrs pēc noklusējuma krīt uz nerviem, tad, jā, var principiāli nedēļām stāvēt pludojošā dušā tā vietā, lai garāmejot elementāri iegāztu notekā kurmīti vai ko tamlīdzīgu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430307