Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atrast savu aicinājumu, nodarbošanos, aizraušanos.....

GerdaBe

Magma
Kà tad darbojas tas? Kaut kà ir jàsàk. Kursi / apmàcîbas, bet ar kaut ko sàk. Un tàs rindas meistarèm... nevar tà uz sitiena tikt , tad jau darbs ir. Es nerunàju par paśu sàkumu, un parasti tas bizness aiziet pèc gadiem 2-3.. ja Iztur to laiku tad kr labi.
Nevèlos no tèmas atkàpties.. varbut te palîdz kàds astro?

Mama_Bear

Man arī šis interesē. Likās, ka aiziešu dekrētā, atpūtīšos no darba un sapratīšu, ko gribu tālāk. Nu jau trīs gadi pagājuši un vienīgais, ko saprotu ir tas, ka atpakaļ uz veco darbu negribu. Bet kursi gan man liekas vērtīga lieta. Pat ja ar to nepietiek, lai nomainītu darbu, var saprast vai ir pa ceļam vai nav. Es, piemēram, pirms gada izgāju programmēšanas kursus trīs mēnešu garumā un tagad droši zinu, ka to es negribu darīt. Jāmeklē tālāk.

Patricia L

Man tuva kolēģe no grāmatveža darba bankā (nebija viena no 100 skrūvēm, bet vadošais speciālists) aizgāja prom uz nekurieni. Jau iepriekš sapratām, ka aizrāvusies ar fotogrāfēšanu un tetovētajām uzacīm. Mācās. Redzēs, ko izvēlēsies. Bet tur variants, ka vīrs var uzturēt.

Domāju, ka šobrīd visi nagi, ragi ir joprojām pieprasīti. Ja interesē, kāpēc gan nē. Sāksi ar draudzenēm mājās un tā pamazām. Bet kursi būs jāiziet n-tie vai kāda nopietnāka skola. Es savulaik izgāju dažu stundu gēllakas uzlikšanas kursus. Nu sev kājām varu uzlikt, bet citiem neriskēju. Tur jāiztērē daudz laika un naudas, lai kas jēdzīgs sanāktu. Bet man nav talanta.

GerdaBe
Ja man būtu jāizvēlas kāda specialitāte skaistumkopsanā tad kosmetologu jeb manikīru. Kosmetologu, ja būtu laiks un vēlme mācīties, tur tomēr kārtīga izglītība jāiegūst. Manikīri ja uz ātro un bez liela ieguldījuma. Skropstu meistari cik esmu dzirdējusi baigi ātri tiekot pie muguras sāpēm un redzes problēmām. Tā skropstu mode man arī liekas iet uz norietu. Masierim arī fiziski smags darbs.

Te jāskatās, cik pašai gadu un kādas ambīcijas. Mūsdienās valīdi ir profesionālā maģistra vai tam pielīdzināts grāds, akadēmiskais bakalaurs vairs nav nekas īpašs un "neskaitās". Jāapgūst vitāli nepieciešama profesija, bez kuras nevar, pie tam, augstākā izglītība paver starptautiskas iespējas. Vajag valodas. Ja nu mūsu valsti piemeklē situacija, ka jābēg? Covid laiks parādīja, kas krīzes brīdī ir derīgs, kas ne. Manikīres izdzīvoja tās, kas ņēma klientus pagrīdē. Atceramies, ka zinātne iet uz priekšu un daudz ko aizstās mākslīgais intelekts.

GerdaBe
Varbūt pamēģini pieteikties konsultācijā pie "Cilvēku tipi'! Varbūt viņa var palīdzēt saprast tavu sfēru!

GerdaBe
Kādā sfērā pašubrīd darbojies?

dezavu
Šobrīd strādāju administrācijā, kosmētikas pārdošana, klientu apkalpošana. Man patīk komunicēt. Patīk satikt cilvēkus. Runāt.
nepatīk darbs pie datora. Nepatīk sēdoss darbs.
pēc profesijas esmu grāmatvede,

Papildināts 04.08.2022 18:18:

Noràvas teksts.
* tà arî profesijà nekad neesmu stràdàjusi

VLapsa

GerdaBe
Man patīk komunicēt. Patīk satikt cilvēkus. Runāt.

lūk. tātad Tev ir zināms virziens, atliek tikai piemeklēt jomu.

No piedāvātajiem variantiem es izvēlētos kosmetologu, bet tad to garo ceļu - ar medicīnisko izglītību. Tā ir plaša joma, kas visu laiku attīstās, tur mācīties un mācīties. Bet tur vajag ķērienu. Skropstas vispār pēc pusgada jau vairs nebūs aktuālas, manikīrs tāda ļoti ierobežota profesija, manuprāt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430315