Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atrast savu aicinājumu, nodarbošanos, aizraušanos.....

GerdaBe

GerdaBe
Ja sēdošs darbs nepatīk, tad diez vai laba izvēle būs kosmetologs vai skropstu licēja.

Es tādus darbus nevarētu strādāt tālab vien, ka man nepatīk nekādi fiziski kontakti ar svešiniekiem.

PelePele

dezavu
es arī nevarētu tā paša iemesla dēļ. Arī friziera darbs nebūtu priekš manis. Ir jau visādi svētku organizētāji, vēl kaut kas, kur jāizzina klienta vēlmes un jāmeklē vajadzīgo. Tā kaut kā. Bet jaunam cilvēkam vajag maģistru un valodas. Ja grib ko nopietnu darīt, izglītību tomēr parasa. Zinu pēc pieredzes.

Indza

man tieši interesē kā nu kā cilvēks atrod to savu nodarbošanos
gribu dzirdēt stāstus - kā līdz tam tikāt...

Aizejot otrajā BKA tiku brīdināta, ka atgriežoties man tiks saglabāta alga, bet ne vieta (lokācija) un amats. Uzņēmumā biju nostrādājusi 10+ gadus, jau labu laiku jutos sevi izsmēlusi un izaugusi no tā visa. Pēc BKA mierīgu sirdi uzrakstīju atlūgumu un registrējos NVA, tas bija gada sākums. Tobrīd bez konkrēta mērķa nākotnē, varbūt tikai kādu blāvu vīziju, bet ar lielu gimenes atbalstu - kas bija ļoti svarīgi, jo materiālā situācija tobrīd nebija nekāda spožā.

Man ļoti, ļoti paveicās ar cilvēkiem kurus satiku BKA laikā, un - cik banāli! - tepat cālī. Pateicoties šiem cilvēkiem un dažām veiksmīgām sakritībām (īstais laiks un īstā vieta!), jau tā paša gada rudenī sāku darboties jomā kurā man ir profesionālais bakalaura grāds, bet kurā iepriekš nekad nebiju strādājusi. Atkal jau ar lielu tuvinieku morālo atbalstu, jo alga sākumā bija tiešām smieklīga, un gandrīz puse no tās aizgāja maksājumos auklei.

Šoruden būs devītais gads kopš strādāju profesijā un konkrētā (valsts) iestādē, un šis darbs joprojām ir mana sirdslieta. Esmu tik ļoti savā vietā kā nekad agrāk dzīvē. Esmu ļoti daudz mācījusies (kursi, semināri) un turpinu to darīt, kā arī paplašinājusi savu darbību privātā sektorā. Mācību un projektu ietvaros sanāk diezgan regulāri ceļot, kas nozīmē vērtīgas zināšanas, kontaktus, iespējas un plašāku redzesloku. Darbā jūtos novērtēta, gandarīta, un arī kopumā ar dzīvi apmierināta.

Pēdējās izmaiņas: Indza, 04.08.2022 21:56.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Kā jums izdevās atrast to Savu aizraušanos? kas bija punkts uz i uzrakstot atlūgumu darbā un darīt to savu lietu?

Kāpēc šķiet, ka aizraušanās jāmeklē kaut kur ārpus? Liela daļa cilvēku mokās savos darbos ne tāpēc, ka ir ne savā vietā, bet gan tāpēc, ka īsti nemāk savu darbu. Varbūt jāieguldās sevis uztjūnēšanā, un tad arī darbs kļūs par aizraušanos, jo viekārši to kļūs viegli darīt. Un tad jau arī parādās jēga, mērķis, savas nozīmes saskatīšana u.c. veida gandarījumi.

Dzīvei ir jābūt aicinājumam, ne izaicinājumam, un vajag nevis iziet no komforta zonas, bet paplašināt to.

Pasadena4

vajag nevis iziet no komforta zonas, bet paplašināt to. Nebiju šo dzirdējusi - labs teiciens

OremaD

Biju piekususi, pārstrādājusies biroja darbā, kur turklāt nebija visas sociālās garantijas, jo bija privāts kantoris. Bērni slimoja, man pašai nebija labi.

Un...

Izdomāju, ka iešu studēt medicīnu, lai saprastu bērnu slimības.

Un...

Uzsāku pilna laika studijas bez darba.

Un...

Atradu savu sirds aicinājumu - medicīnu, kurš man ir tuvs vēl arvien. Un zinu, ka tas bija labākais solis manā dzīvē.

Ja esi grāmatvede, tad uzsākt privāto biznesu būs grūti. Jo pārāk labi zināsi cik ļoti daudz tur ir atskaites, visādi papīri utml. Tas tevi bremzēs. Jau tikai iedomājoties vien tos papīra kalnus, acis pārstās mirdzēt.

malacis

GerdaBe
Bet tā problēma es nezinu kas man patīk un tieši ko es vēlos darīt

Man tā ir sieviešu pasaules mistika - nu kā, nu kā var nezināt pa sevi, kas patīk, kas riebjas, kas aizrauj vai kas garlaiko?

Danica

Kā jums izdevās atrast to Savu aizraušanos? kas bija punkts uz i uzrakstot atlūgumu darbā un darīt to savu lietu?
Es nemeklēju... - viņa pati atnāca.

Papildināts 05.08.2022 21:59:

malacis
Man tā ir sieviešu pasaules mistika - nu kā, nu kā var nezināt pa sevi, kas patīk, kas riebjas, kas aizrauj vai kas garlaiko?
Tā nav sieviešu mistika....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430315