Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atrast savu aicinājumu, nodarbošanos, aizraušanos.....

GerdaBe

Vinnny

Patricia L
Kāpēc kā uzbraucienu? Nē.

Izlasīju Danicai adresētu tekstu par būšanu jocīgai un pabrīnījos, jo viņas viedoklī nekā dīvaina nebija.

Atklāti sakot, smukumindustrija netraucē, tā ir man paralēla joma, kur nekāpju, bet nav pretenziju, ja daudziem to vajag. Un tas, vai un kā klientam un meistaram ir sanācis, ir redzams un ātri aizmirstams.

Optimists optimistiem optimists.

Patricia L

Vinnny
Danica pati minēja, ka laikam ir jocīga, jo pati neapmeklē salonus un nepamana, ka katrai otrajai smukā laciņa ir gelish. Es tikai un vienīgi pārtvēru viņas "jocīga". Kā joku. Ne nu jocīga, ne nu kā. Augstprātīga gan bišku.

Aicinājums nav jāmeklē. Tas ir sex, ēst restorānos un ceļot.

Vislabāk visu kopā.

Uz manikīrēm no augšas neskatos. Man ir draudzene, kas pēc n gadiem ļoti labā līmenī manikīrējot nu jau studē doktorantūrā nopietnā jomā. Savu manikīres algu jaunajā jomā laikam gan vēl nav sasniegusi, bet drīz jau būs.

Pati uz citu nagiem neskatos, nepamanu, man pašai nav nekāda manikīra, tikai īsi nogriezti nagi, reizēm caurspīdīgā laka. Īpaši apkārt krāsotus nagus nemanu, kur nu vēl gēla. Bet mēs laikam pelēkās peles tusējam kopā.

Temara
Instagram darbs jau tagad modē

Papildināts 07.08.2022 19:59:

Varētu būt insagrimiste, kas dažādās valstīs restorānos ēd vienlaicīgi nodarbojoties ar sexu, un tiek filmēta apkārtējo reakcija gan izklaide skatītājiem, gan ko uzinās par citu valstu kultūru īpaši laba varētu būt pārraide no Saudi

viedaminka

Danica
Bet man tā doma bija tāda, ka....kā....tev ir iedota tāda vērtība kā dzīve, visa pasaule, vari darīt visneiedomājamākās lietas, kā no tā visa anormālā klāsta var izvēlēties sēdēt un lakot nagus? Kāāā?

Tikpat labi var uzdot jautājumu, kā no visa anormālā klāsta var izvēlēties visu dienu sēdēt pie datora un skaitīt svešu cilvēku naudu (banku sektors), mēģināt izdomāt stratēģijas kā cilvēkiem piespiest pirkt to, ko viņiem nav vajadzīgs (mārketings), uzklausīt, kā citi gaužas par savu dzīvi (psihologi, psihoterapeiti), sēdēt visu dienu ar slimiem cilvēkiem (ārsti), utt. Iedomīgs cilvēks jebkuru darbu var nosaukt nicīgā apzīmējumā.

Manikīra meistari (un vispār skaistumkopšana industrija) nav svešu nagu vīlēšana un lakošana. Tā ir mākslas forma, kur audekla vietā ir cilvēka ķermenis. Nolakot vari pati, bet pārveidot nagus tā, lai ir skaisti, mācēs tikai labs meistars- gan nagu formu izveidos, gan krāsu piemeklēs, gan nevainojami izveidos nagu dizainu- ar vienu vai vairākam krāsām. Podologam vairāk māksla uz restaurācijas pusi.

Citu profesiju nicināšana ir aprobežotības izpausme.

Astoņmizu zobgrauzis

Danica
ja tu pastrādātu tādā sieviešu kolektīvā, kam darba laikā galvenais ir darbs, rezultāts un ar darbu saistītie procesi, tev viedoklis mainītos. Tas ir stereotips, ka sieviešu kolektīvs ir manikirētu čūsku midzenis - var būt un var arī nebūt. Un smuks manikīra dizains ne ko atņem, ne ko pieliek.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Jēzus, ka 7 lapas var pierunāt ar nagu ragu lakotāju, kēksu cepēju itjp. figņu. Nu nav tā nagu likšana māksla un tetovēšana nez kāda profesijas maiņa. Pasaulē tik daudz lietu, vienīgais uz ko mudina autori- no drogu pārdevējas pāriet uz manikīri vai keksu cepēju.

Papildināts 08.08.2022 09:49:

burumburums
Ļoti labs priekšlikums

Norma Džīna

Jā, es arī pamanu tādas radikālas izmaiņas cilvēku profesionālajā uzvedībā. Ilgus gadus strādā par juristu, pēkšņi 40+, pamet visu un dodas pilnīgi citā virzienā. Viens uz pavārmākslu, cits mācās par medmāsu un ko tik vēl ne. Tas viss ir labi, tamdēļ, ka cilvēks drīkst mainīties, vai nonākt lielākā kontaktā pats ar sevi un saprast, ka vēlas ko citu. Un noteikti nav jādara visu mūžu viens un tas pats, īpaši, ja tas nav interesanti priekš paša.

serpieri
Ja cilvēks nezin ko grib un vienīgais ko var iedomāties, kas varētu interesēt ir likt skropstas, diez vai ir vērts viņu mudināt studēt teoloģiju jeb IT, jeb atvērt kāzu kleitu ateljē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430315