Adopcija PAR un AP

Solta

Slēdza Solta: "Pilnīgi neinteresēja prātuļošana. Un tikai īpašiem eksemplāriem nav skaidrs, kas ir domāts ar normālu bērnu. Tas, ka traumēts, tas tāpat skaidrs. Un nav noziegums gribēt garīgi neatpalikušu bērnu.".
Solta

Sveiki! Redzu, ka te galīgi ir klusums, bet tomēr ceru, ka kāds vēl apgrozās. Esmu palasījusi vecās tēmas no 2013 un 14 gada, bet noteikti tagad ir citas aktualitātes.

Man vairāk interesē vai nelielos pagastos tā informācija no bārņtiesas neaiziet ļaužu valodās. Kā ar finansiālā stāvokļa iztirzāšanu? To dara sīki smalki tāpati bāriņtiesa? Izčeko visus rēķinus un kredītus un citus maksājumus?

Tad jautājums - Vai tiešām nevar dabūt normālu ( intelektuāli attīstītu bez novirzēm un psihiskām saslimšanām) bērnu ap 3 - 5 gadi? Te visu laiku lasu, ka 99% ir slimi! Gribētos dzirdēt arī kādu veiksmes stāstu, ka tas velns nav tik melns.

Pašiem ir pusaudzis un divi bērni vecumā no 3-5 gadi. Gribam tādā pašā vecumā kā mazie, bet otru dzimumu. Vai šajā vecumā ir jānodrošina atsevišķa istaba un kā ar finansiālo stāvokli? Vai ir kāda konkrēta summa kam jāpaliek pēc rēķinu apmaksas? Tagad laikam nav tas izdevīgākais laiks, jo rēķini aug pa dienām!

Katrā gadījumā interesē visāda pieredze un forši, ja kāda meitene var padalīties kā iet tagad pēc 10 gadiem ar adoptējamo bērnu. Un kā ir tad, ja ienāk bērns līdzīgā vecumā ar biobērniem.

Saprotu, ka viss process aizņem apmēram 1 - 2 gadus ( dokumentu noformēšana, statusa saņemšana, tikšana pie bērna) Mūsējie tad arī jau būs paaugušies.


Solta
Nav pieredzes ar adopciju - bet tas teksts par normalu (intelektuali attistitu, bez novirzem un psihiskam saslimsanam) iedparda. Saksim ar to, ka ludzu nelieto vardu normals - nav normali un nenormali berni. Ir vnk berni. Ko nozime intelektuali attistitu? Ja jau tik daudz lasits, tad biski smadzenu sunas butu japiesledz - visi berni kuri ir prom no biogimened ir traumeti sava zina. Ir dazreiz labak panemt suni.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430331