Krīze

Eek.the.cat

Slēdza Eek.the.cat: "Būs labi.".

Jau tagad izmet dzīvniekus (savā tēmā aprakstīju). Visiem diez vai vietas pietiks patversmē. Ir sāpīgi. Es arī atceros 90.tos gadus. Atceros, kā ziemā naktī ar mammu braucām uz Pumpuriem, lai pabarotu suni, kas gulējis stacijā. Cik daudz bija klaiņojošo dzīvnieku!

Norma Džīna

ne jau krīzes dēļ izmet dzīvniekus. dzīvniekus izmet, jo var atļauties neuzņemties atbildību par dzīvnieku. Gribu sunīti/kaķīti, negribu viņu reģiastrēt, kastrēt. Gribu mazu sunīti/kaķīti, izaudzis liels, man tas sunīts/kaķīts vairs nevajag. Tā nav finanšu krīze, vai energo krīze. Tā ir nespēja būt pieaugušam atbildīgam cilvēkam.

1992.gadā inflācija pārsniedza 900%!!!!! Tagad ir 21,5%. Lien zem segas un paraudi.

Norma Džīna
Tu gan pati izklausies pēc panikotājas,
Ja visi apkārt brēc, ka būs bads, ko ēdīsim, ko maksāsim, būs traki. Būs traki. Kā nomaksāsim komunālos. Vistrakāk ķrīze ķeršot pie vecākiem,kam ir mazi bērni utml.

Nu ir jābūt baigajam naudas makam un pārliecībai, lai visu šo klausoties palitk pie absolūta iekšēja miera. Protams, ka sākas panika. Jā. Par to jau arī ir stāsts.

chibuchabuchib

Eek.the.cat
Tevi biedē neziņa, un tas ir normāli. Uztaisi izmaksu sarakstu pret ieņēmumiem, kāds palielinājums jūsu budžetu ievestu bedrē?

lielaiskartupelis

Lai nu esmu vissirslikti.elve biedrs...

Bet ja šobrīd var atļauties ēst kas garšo un nepētīt cenas, tad uztraukumam nav pamata...

Arī lielos komunālos samaksās un ja vajadzēs papildus naudu vienkārši ikru vieta paēdīs brētliņas tomātu mērcē.

mikausite

Eek.the.cat
Ja godīgi vispār nesaprotu, par ko tu tieši paniko. Neizskatās, ka jums būs badā jāmirst. Iespējams nekad tev nav nācies knapināties. Mēs tā kā esam dzīvojuši arī diezgan nabadzīgi, tad man panikas nekādas nav. Jā, nav patīkami, redzot cenas veikalos vai saprotot, ka nāksies no kaut kā atteikties, bet nu izdzīvot varēs.

Papildināts 08.08.2022 13:44:

Man gan arī neviens apkārt nepaniko, vismaz ne skaļi. Lai gan ir cilvēki ar ļoti maziem ienākumiem.

Mums šajai vasari ir plāni vēl, kas prasa līdzekļus...Nu jau daļa tuvāko ierosina šos plānus atcelt vai pārmet, ka tomēr taisamies doties, jo labāk šo naudu ielikt zeķē un netērēt - atstājot ziemai. Nu nē, es nevaru tā pateikt, ka lūk - man po* un mani tas neietekmē. Es jau vēl nezinu cik ļoti tas ietekmēs vai neitekmēs.

Visvairāk laikam satrauc bērnu būšanu. Vai varēšu nodrošināt viņu dzīvi tā, kā līdz šim, arī krīzes laikā. Šī ir pirmā krīze,kad mēs esam šādā skaitā, kādā esam. Ja krīze nāktu, mums esot divatā, noteikti, ka baigi nesatrauktos, jo es varu iztikt ar mazumu vakaros un man ne obligāti vajag gaļu vai kaut ko papildus kartupeļiem, uz šķīvja.

PelePele

mani tad vairāk biedē domas par kovidu un iespējamo karu, jo tur reāli var neizdzīvot. A krīze tāds štrunts vien ir. Nu vismaz notievēsim (varbūt)

Papildināts 08.08.2022 13:46:

lai gan kara varbūtībai neticu.

Papildināts 08.08.2022 13:48:

Eek.the.cat
Vai varēšu nodrošināt viņu dzīvi tā, kā līdz šim, arī krīzes laikā.
nu saprotams, ka nevarēsi, un? No tā nemirst.

Eek.the.cat

Kur problēma pārrunāt ar vīru, kādas viņa domas? Iespējams, viņš tavai panikai neredz iemeslu, līdzekļu krīzes pārlaišanai jums pietiekoši.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430383