Krīze

Eek.the.cat

Slēdza Eek.the.cat: "Būs labi.".
labrencija

Klasiķis teica, ka krīze ir nasing spešal. https://runabildes.lv/video-klasika-slakteris-nasing-spesal/13978


malacis

Eek.the.cat
dzīvojam, tērējam, atpūšamies mēs labi un tas viss maksā no šīm pašām labajām algām. Un ja būs jāmaksā kaut kur vairāk, kaut kur dubultā, tas nāks nost no tās naudas, par ko mēs labi dzīvojam. Un dzīvot vairs nevarēs tik labi.

Nesaprotu, kāpēc cālis brūk virsū autorei ! Es gan esmu iejūtīgāks un klusi notraucu asariņu kablaktiņā

Kādi te nenovīdīgi skauģi nolasijusies. Tā vien pa visas malām spiežas laukā nenovīdīgs prieciņš, ka citiem arī, iespējams, tagad būs tikpat sudiga dzīve kā viņiem.

reitings
Zin, ka Tev taianiba

bet man viena omīte , kaa nebija neko tieva, vienmēr priecīgi skandēja- пока толстый сохнет, худой сдохнет.

Sudigi būs visiem, ka nu kuram iegrozīsies . Bet ta priekpilna bubinasana, ka vot, burZuji, ta viņiem vajag ir debila. Tikai sava maka no tā lieks piecdesmitnieka nepielec


Jay.Lee
Ja nevar pārdot dzīvokli gana lielā apdzīvotā vietā, tam ir tikai viens iemesls- pārmērīga cena.

Papildināts 08.08.2022 17:31:

Vismaz ss.com tas dzīvoklis ir ielikts?

puisis180
Ne tikai. Tu pirktu dzīvokli pat par zemāku cenu, bet ļoti nelabvēlīgā vidē, kur ir pa pilnam urlu un marģināļu? Mums nebija izvēles. Dzīvoklis vīram pieder jau daudzus gadus. Un līgums Ogrē beidzās, jo dzīvokli grasījās pārdot. Citi dzīvokļi par 400 - 500 Eur mēnesī tikai par īri bija sālīti. Nu, nebūtu sava dzīvokļa, varētu arī pat tiem simtiem, bet, ja bija iespēja aizbraukt, nu būtu savādi to neizmantot. Protams, ka cenu skatījāmies, lai pārdotu. Bet ne jau tā, ka tā būtu pārmērīga.

labrencija

Davai, visi uz Aglonu. Lūgt Dievmātei palīdzību, kad valdība pamet zem riteņiem.

puisis180
Vismaz ss.com tas dzīvoklis ir ielikts?
Tieši šobrīd nē, jo, pat, ja sanāktu pārdot, par to cenu neko vietā labāku šobrīd nevarētu nopirkt. Šilo na milo mainīt arī nebūtu labi. Vai ne?

Apskatījos ss.com. Lētākais dzīvoklis piedāvājumā Kauguros ir kaut kāds minidzīvoklis par 26500. Tā ka jūs vismaz ss.com, kas ir ar atrāvienu populārākā sludinājumu vietne, šobrīd nekādu dzīvokli par 18000 vai par 20000 nepiedāvājat.

Papildināts 08.08.2022 17:38:

Kāds jau tur pērk tos dzīvokļus, ja lētākais maksā 26500.


puisis180
Mums salīdzinoši blakām ir divas socmājas - bijusī policijas akadēmija un tā, kur sporta skola. Kurš skaidri domājošs cilvēks te nāks?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430383