Krīze

Eek.the.cat

Slēdza Eek.the.cat: "Būs labi.".

Grūti noticēt, ka pa 20 tk neiet. Bet var izīrēt un paši īrēt citur


Nepērk neviens. Ss.com ir vieta kur skatās pa cik tiek kas tirgots.

Dēļ kam pirkt tagad?

Nauda labāk.

puisis180
Ja dzīvoklis, varbūt, atrastos aiz vecā tirzniecības centra vai bibliotēkas rajonā, tur, varbūt viss būtu saulaināk. Bet blakus socnamiem neviens negrib. Mazās Maksimas un vecā tirgus rajons vispār vājprāts. Deviņstāvenes vēl ok, es par to, kas tuvāk jūrai.

Eek.the.cat

Nu jau daļa tuvāko ierosina šos plānus atcelt vai pārmet, ka tomēr taisamies doties, jo labāk šo naudu ielikt zeķē un netērēt - atstājot ziemai

Tuvākajiem ir vairāk smadzeņu kā tev. Viņi labāk par cāli zin tavu īsto materiālo situāciju un saprot, ka ja jūs turpināsiet iepriekšējo dzīves veidu, naudas nepietiks. Bet tu izmisīgi mēģini turpināt esošo komforta līmeni. Taupību māca caur nabadzību- labāku domu es tev nevaru pateikt, ja vien tu sapratīsi.

Tava panika ir saistīta ar to, ka tu nespēj pārorientēties esošajā situācijā, un tas var novest pie krīzes, tb, nabadzības. Iztērēt pēdējo naudu var pārtikai, bet ne ceļojumiem vai tam, kas garšo. Bet kas skaitās pēdējā nauda, to var novērtēt tikai katrs pats sev. Ja ir panika, ka kaut kam nepietiks, bet tomēr esošo naudu notērēs, tā ir pēdējā nauda, bet ne pārtikai, vai obligātajiem maksājumiem vai vispār kaut kādām eksistenciālām lietām.


Jazz_
Grūti noticēt, ka pa 20 tk neiet. Bet var izīrēt un paši īrēt citur
Kad dzīvojām Ogrē un dzīvoklis stāvējis tukšs, te pat tikai par komunālajiem neviens nenāca dzīvot. Vienreiz ģimene atbrauca apskatīties, bet neatzvanīja. Un viss. Pat radi aizlaidās.

vecis35
Tak beidz tos paneļus skandināt. Ziemā paneļi Tev 300kWh mēnesī neiedos. (apjoms mājsaimniecībai, kur apkure nav elektriska). Viss.

Un ko tu ar šo gribēji pateikt? Kāda skandināšana?

Izskaidrošu vēlreiz (lasi varbūt lēnām): ļoti daudzi vīrieši šobrīd meklē konstruktīvus risinājumus, kā padarīt savas saimniecības pašpietiekamas. Katram ir savas idejas, priekšlikumi, un viņi par to runā. Daudz, ilgi un faktiski vienmēr. Un pēc runāšanas daļa arī nonāk līdz reālām darbībām.

Autores vīrs to nedara. Un tas pārsteidz. Viņš ne tikai nedara, bet pat nerunā.

Jā, un, apkārtne ir sakārtota - pagalmi smuki, saremontētas mājas, mauriņi, auto stāvvietas. Bet... Kontingents tāds, ka mati ceļas stāvus!

Jay.Lee
Neticu, ka apdzīvotā vietā, kurā lētākais minidzīvoklis šobrīd tiek piedāvāts par 26500, nevar pārdot jebkuru dzīvokli padomju laiku mājās. Tā vienkārši nevar būt. Cita lieta, ka, ja reiz tu saki, ka tas jūsu dzīvoklis tik mazvērtīgs, iespējams, tā tirgus cena ir vēl zemāka nekā citu lētāko dzīvokļu tirgus cena. Nezinu, cik tieši ir vērtīgs jūsu dzīvoklis, taču to noteikti var pārdot.

puisis180
Nu vari jau neticēt. Protams, ka pa limonādi kāds nopirktu. Tikai - kas mums tad no tā?


VLapsa

Jay.Lee
ja Tava māja pie bijušās policijas akadēmijas, nesaprotu, par ko tāds stress. tas ir labs rajons. pati tā sastāsti, ka liekas, ka tur trepēs stāv pa bandītam ar nazi rokā

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430383