Krīze

Eek.the.cat

Slēdza Eek.the.cat: "Būs labi.".

mikausite

Iespējams nekad tev nav nācies knapināties.

Protams, ka nav. Vannojos ikros un dibenu slauku ar simtnieka banknotēm. Šī nav mūsu pirmā krīze, bet šī ir pirmā nopietnā krīze (kā sola) kopš mums ir čupiņa bērni, kur katram ir savas vajadzības un vēlmes. Un tās nekad nebeidzas.

Tas nav par mums. Es varu arī uz roltoniem sēdēt, bet bērnu dzīves kvalitātei ķerties klāt negribētos. Un iekrājumiem arī ne.

lielaiskartupelis

Eek.the.cat
Gan jau 90tos pat neatceries

Vot tā bija jautrība...

35ls alga bet viss jau maksāja tik cik maksāja pie kapitālisma...

Mēneša beigās ej uz vietējo veikalu pirkt uz parāda...

chibuchabuchib

Eek.the.cat
Ja visi veseli, ja jūsu ģimenes labsajūta nav tikai finansēs balstīta, bērni pārdzīvos arī ekskluzīvu nodarbību pārtraukšanu.

Eek.the.cat
Tad varbūt sāc piedomāt, kur ikdienā tērē, ne panikot? Izklausas kaut kā divkosīgi.

Eek.the.cat

I

ekrājumi inflācijā tāpat zaudēs vērtību, tā ka krīzē vari mierīgi tērēt.

Kur problēma pārrunāt ar vīru, kādas viņa domas?
Problēmas nav. Tās ir domas. No tā man vieglāk nepaliek. Nez vai viņš zina, cik elektrība vispār maksā, vai apkure. šķiet, nekad nav zinājis, jo grāmatvedība ir uz maniem pleciem. Ja nezini kas cik maksā un cik mēs par to izdodam, tad jau nav grūti konstatēt problēmas neesību un punkts.

Man no tā vieglāk nepaliek. Mans nemiers par nezinu nemainās.

Amizanti tiek teikts - Mazāk ēdīsim. Es gan neesmu pārliecināta, ka viņš tiešām saprot, ka ēdiena apjoms būs jāsazmazina tieši viņam, jo nu... es un mazi bērni nepatērējam lielāko daļu ēdiena.

PelePele

lielaiskartupelis
35ls alga bet viss jau maksāja tik cik maksāja pie kapitālisma...
es atceros, man puika bija mazs un ieņēmumi vēl mazāki. Pirku uz tirgus eļļu, miltus, sviestu no leišiem, tur bija lētāk un pati cepu maizi. Bērnu ko barot bija, bet pašai reizēm vakariņās bija 1/2 šķēle rupjmaizes.

Tā ka nav ko ņemties! Būs labi!

lielaiskartupelis

Izklausās pēc alfonsa

Nekā nezin un ēd tik liellopu steikus.

Kas ir tā-" bērnu dzīves kvalitāte" par ko baidies? Nebūs aifons, būs samsungs? Nebūs kedas no Guči, bet no Nike?

dundurs7777

Mans novērojums par panikotājiem. Manā radu/draugu pulkā paniko tieši tie, kuriem nu būtu jāpaniko vismazāk. Tie, kuri dzīvo apmēram tā( vai labāk) kā tēmas autore. Piemēram, ir vieni radi, kuri tikko savā hobijā ielika 10t , bet tieši tie bļauj un vaimanā visskaļāk, kaut ir tiešām ļoti pārtikuši cilvēki. Vai draugu ģimenē, kur abiem laulātajiem ir pieklājīgas algas, stipri lielākas par vidējām algām LV, tāpat normāli iekrājumi, jo tūlīt grasās pirkt NI. Bet tak vaimanā un čīkst katrā sarunà. Goda vārds, jau apnicis.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430383