Krīze

Eek.the.cat

Slēdza Eek.the.cat: "Būs labi.".

Neredzu nevienu punktu par ko te paniko.

lielaiskartupelis
Gan jau 90tos pat neatceries
Atceros, kā gājām gulēt tukšiem vēderiem. Mamma paijāja galvu un midzināja un teica, ka zina,ka gribas ēst, bet jāguļ.

lielaiskartupelis

segolena
Nav jau nekāda burka

Ne man guci ne nike...

Un aifonu var paņemt uz nomaksu

dundurs7777
Pilnīgi piekrītu. Paniko tie, kam nav nekāda iemesla. Nevarēs katru nedēļas nogali braukt ceļojumā, bet katru otro. Kakajas šausmas...

mikausite

Piedodiet, bet man nav nemaz empātijas pret šāda veida panikotājiem. Nu dzīve ir dzīve, daudz kas var notikt. Cilvēks dzīves laikā nestaigā tikai pa rožu ziedlapiņām kaisītām takām. Arī bērniem nākas daudz ko piedzīvot. No tā, ka bus no daudz kā jāatsakās, tiešām nemirst, varbūt pat norūdās raksturs un iegūst citas labas šķautnes.

Neredzu nekādu jēgu panikot, tas neko nemaina.

dundurs7777

lielaiskartupelis

Pilnībā tev piekrītu, ka 90.g krīze, tā tiešām bija krīze. Biju pusaudze, bet ļoti labi atceros, ka mājās vienkārši brīžiem nebija ko īsti ēst.

Piedodiet, bet man nav nemaz empātijas pret šāda veida panikotājiem.
Jā, man arī.

Kad lasu šādas tēmas, rodas ļaunas domas, ka šāda krīze laikam bija vajadzīga. Jo bļauj tie, kam visa kā ir gana.

mikausite

Es atzīšos, ka neizjutu to 90.gadu krīzi, jo dzīvoju laukos tolaik un ēst bija vienmēr ko. Nu pārējo lietu, apģērba un tā ar to bija problēmas.

Norma Džīna

JA mājās ir kartupelis, tad bads nedraud. Un kartupeli jau nu nopirkt varēs, tas tūkstošus nemaksās.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430383