Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plātīšanās

Kastanja

Es saprotu, ka tas viss piemīt arī man, bet es speciāli tāpēc tēmas netaisu. Kas tas viss bija, ko uztaisīja Ee.the.cat savā nule slēgtajā tēmā? Tipa, ā, nu tagad viss slikti, visi apkārt raud, bet mēs esam bagāti un turpināsim rīt melnos ikrus? Jopcik, es tādas dāmītes vnk mērktu ar galvu podā, lai viņas netērētu cāļa laika un dvēseliskos resursus. Viņai ieteica no visas sirds kā īstenai trūkumcietējai, kam varētu būt panika. Bet viņa apcirta asti un parādīja, ka viss cālis, kas deva padomus, ir nabagi- bet viņa bagāta!!!

Tā ir kaut kāda īpaša tendence plātīties ar savu turību tieši šai laikā, kad viss kļūst dārgāks, un ir cilvēku daļa, kam tiešam, nevis teatrāli, nākas taupīt? Panika viņai esot, jobtvai!!! Doda vārds, ja tas viss nebūtu virtuāli, pa mūli sadotu.

Kastanja
Tevi tas uztrauc? Mani šādi tipāži vienkārši uzjautrina.

Vēl varu piebilst. ka tēma ir plašāka kā sākumā uzrakstīju. Cik ļoti mēs esam atkarīgas no tā, ko uzskatām par labu dzīves līmeni, un ko esam gatavas tādēļ upurēt. Piemēram, strādāt nevis 8 h dienā, bet 12. Nodot savu pārliecību, izkalpoties, vārdu sakot, būt naudas vergam.

Lana.Fontana

Apvainojies, ja?

Cik normāli tēma iesākās, tik stulbi izbeidzās. Tēmā ļoti labi labi nolasijās skaudīgā latvieša daba.

Tēma patika. Nobeigums labs. kā gan tu gribēji, lai viņa pabeidz? Cik man ir slikti, mī un žē, jums taisnība, esmu idiote,jo cāļa vidusslānis tā teica. Metīšu savus brendus misenē, un atņemšu bērniem aifonus? kam pietiek naudas, tiem pietiks arī turpmāk. Nevajag visas tēmas par tirgu pataisīt. Kur vienu knābj desmitiem lapu garumā.

BTango

A man pa mūli gribas sadot tiem, kas uzskata, ka par desas neesamību nevar justies sūdīgi, jo Āfrikā nav pat maizes.

Un? Vai tas nozīmē, ka man nevar gribēties i to sviestu, i desu?

Pēc šīs domāšanas nevienam LV nevarētu būt nekāda panika, jo, salīdzinot ar šausmām Ukrainā vai badu Āfrikā tas ir nekas.

Ko tad te dala Cāła čīkst, mm? Kā uzdrošinās sūdzēties, ka būs jāēd pliki kartupełi, ja UA un Āfrikā pat to nav?

Ak jā, panikot par sava komforta zaudējumu var tikai tie, kuri dzīvo ne tik labi. Ja par komforta zudumu uztraucas pārtikušāki, tā jāuzšauj, lai zina savu vietu.

Skaidrs

Rosalia

Ai, nu tak ik pa brīdim kāda ienak, lai paplātītos ar to, kas viņai ir. Acīmredzot cilvēkam tāda nepieciešamība, un nekādu ļaunumu apkārtējiem arī nenodara. Tāpēc - lai raksta, ja gribas rakstīt.

Lana.Fontana

Es, piemēram, lasot cāļa tēmas vispār brīnos, kāpēc cilvēki atver tēmu, tad tad mēģina papildināt, izskaidrot, bet beigās simts lapas ar taisnošanos. Cāļvecenes gaida, lai autors kā pie bikts apsolās izstāstīt kā labo situāciju, kāds ir plāns un ko darīs tālāk. It kā kādam būtu pienākums te kādam kaut ko paskaidrot.

Aizsargmehānisms ieslēdzās, līdzīgā virzienā aizgāja arī visas citas iesāktās tēmas par cenām, ar izklāstu par ne pirmās vajadzības lietām, kas nu kam tur bija

Nauda pati par sevi jau nav nekas, būtisks, ko par to var iegūt. Un tur jau katram sava interese. Bet tas jau skaidrs, labāk ka tā ir, nekā nav. Savulaik ir strādāts ne tikai 12 stundas, bet vēl vairāk. Bija mērķis, kura realizācijai vajadzēja naudu.

Labas ziņas mūsu meitenèm un zēniem pamatā nepatīk. Ka esi dzīvotspējīgs, spriestspējīgs, atvažoties no nejēdzīgàm attiecībàm, ceļot un nekautrèties dzīvot ar pilnu krūti. Skauž.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430393