Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plātīšanās

Kastanja

malacis

Kastanja, salta sirds tev. Es aš asaru nobirdināju par autores, ar grūti izrunājamo vārdu, grūto dzīvi.

BTango

Manuprāt, panikai ir mazāks sakars ar ienākumiem. Ir, kas nepaniko, nespēdams atlauties ne pusi no slēgtās tēmas autores tēriñiem. Un ir tādi kā Eek.the.cat (piedosanu, rakstu pēc atminas ), kam panika iestājas neskatoties uz nodrošinātu dzīvi šobrīd.

Tas, ka viñai ir daudz ekstru, ko nogriezt, nemazina psihologisko diskomfortu.

kaunināt par to, ka kāds jūtas slikti, jo citiem taču ir cēl sliktāk, ir vienkārši pretīgi (bet nepārsteidz).

Lana.Fontana

Man, piemēram, rikrīgi patīk lasīt tās tēmas, kas aiziet neceļos. Kāda pnesās, apvainojas, sāk apsaukāties un tad autore aizver tēmu kā -ej, d*rst un nomet mikrefonu" un tad iedomājos, kā daļa cālenes cepjas iekšēji, jo nevarēja pateikt sakāmo un ir štromaks, ka tēmu, atļauju, nepaprasot, aizver. Un tad top tēma kā šī tā ir māksla visus apraut pusvārdā.

Norma Džīna

Lieliskaasieviete
Katrs drīkst dzīvot ar tik pilnu krūti, cik pats var panest.

Ja cilvēks apgalvo,ka ir panikā ,nekāda pilnā krūts nesanāk....

Man patīk beigas, es laikam nekad tik ātri neesmu redzējusi kādu atzīstam, ka panika izārstēta.

VLapsa

nu, pirmkārt, baigi pēc desiņas oda, otrkārt, tiešām bija jautri man netraucē *plātīšanās* re, malacis pat asru noraudāja, skaisti taču!

ps un treškārt, pēc šādām tēmām parasti uzrodas Lanas, kas brēc, ka visiem skauž un vēl citādi uzkurina publiku. ne tēma, bet rokkoncerts!

Papildināts 08.08.2022 19:16:

Jazz_
iedomājies, cik autore ietaupīja uz psohoterapiju? uuuuu!

Duuda.Duu

Jazz_
Es diskusiju lasīju, bet nobeigumu izlasījusi kā ironiju. Vai tiešām tu domā, ka autorei (niku neņemos uzrakstīt) nemiers kļuva mazāks komentāru dēļ? Nopietni? Dalībnieces savas muļķības izgāž un kādam paliek labāk? Es domāju, ka vienkārši apnika un pielika treknu punktu, kas neatstāj vienalīdzgu.

Mēs taču te visas esam tās diskusijas dēļ, vai ne? Intriga palika.

Diskusiju lasīju ar interesi, jo man ir pazīstama šī sajūta. Tāpat kā es lasījusi cāļa diskusijas par vīrusu, tāpat lasīju un sekoju līdzi diskusijām par Ukrainas karu Pļāpiņā un tāpat lasu un sekoju līdzi šādām diskusijām, kur cilvēki dalās savās domās par cenu kāpumu, par rēķinu pieaugumiem un kā tikt ar to galā. Lasot citu pieredzes vismaz ir sajūta, ka ne tikai es par to domāju un cenšos saprast, cik tad ļoti tas viss ietekmēs konkrēti mani.

Papildināts 08.08.2022 19:21:

Tāda laba krīzes tēma noderētu šeit.

Tad varēji nevērt ciet

Vinnny

Tās tēmas autore diezgan histēriska būtne, piedodiet. Visu laiku žēlojas, lai arī tēmā saprātīgi ieteikumi, komentāri.

Atbildot uz jautājumu, nē plātīšanos neieredzu.

Optimists optimistiem optimists.

Tēmu neizlasīju, bet viedoklis ir par tēmu kā tādu un plātīšanos, vienkāršs un konkrēts, balstīts uz ilgi gadu pieredzi sfērā kur cilvēki plātās un ja aplaužās nāk mēģināt ko labot - plātās tikai tie kam nekā īsti nav, viss kredītos un viss uz īstermiņu, tie kam ir klusē un par to nerunā. Ja cilvēks bija uztaisījis tēmu tad visdrīzāk nevis lai palielītos, bet jo saprot, ka tūlīt būs pī un vairs kredīti jaunos iPhone un mašīnas neizvilks. Mums ir liela daļa cilvēku, kas tā dzīvo, kā pasakā par sienāži... šodien un tagad tikai

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430393