Cenas, ieteikumi, padomi. Krīzes menedžments.

mahanta

Slēdza mahanta.
Dzīvesveids

Skatos to Kas notiek Latvijā. Atbildes kā vienmēr ļa, ļa, ļa. Domburam labi, konkrēti jautājumi. Bet ļoti uzkrītoša un nesaprotama ir ekonomikas ministres dīvainā reakcija, kad viņai uzdod nopietnus jautājumus, viņa sāk ļoti apmierināti smaidīt. Es nesaprotu, tā varētu būt kāda psihiska problēma, vai viņai par visu šo nāk smiekli.

Arī tā regulatora pārstāve ik pa laikam smīn.

MazaisMurmulis

Dzīvesveids
Man izskatijās pēc "Tvaika ielas smaidiņa" - krīzes situācijās, kad nervi jau uzdod, bet bļaut un lamāties nedrīkst, parādās tāds dīvains, nekontrolēts smaidiņš. Skaidrs, ka pilnas info, kas tad būs, nav arī iesaistītajiem, un vēl daļa gan jau ir "publiski neizpaužama".

inna1986
Jap, man arī zb krājumi un karbonado.

Optimists optimistiem optimists.

Alija

Vot, jā, ministres reakcija bija visnesaprotamākā. Par sivēnģīmis Kalvītis izklausījās pārliecinošāks par abām valsts pārstāvēm - dāmām. Kopumā radās sajūta, ka sūdi būs lielāki nekā tie prognozēts.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

pelēkais nezvērs

Par sivēnģīmis Kalvītis izklausījās pārliecinošāks par abām valsts pārstāvēm - dāmām.

Ko nu no tām bābām daudz var gribēt.. un sagaidīt.

Arī tā regulatora pārstāve ik pa laikam smīn.

Tas laikam ir tas slavenais Cucas smaids..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

Fledermausis

Nu bet Kalvītis arī ir nopelnījis pa d, ka nav sasniedzams un neatbild uz jautājumiem.

Jāiepērk elektriskie sildītāji, laikam Ja nu gāzi piegriež.

Fledermausis

Jūlijā iepirku konvekcijas sildītājus. Vēl ceru, ka pēc šī aukstuma būs silts septembris.

Fledermausis
Es kaut kā pētīju, sapratu, ka konvekcijas vairāk tērē elektrību, kā eļļas radiatori. Vai tā nav?

Fledermausis

ace
Nezinu. Man būs abi. Sapratu, ka ełłas ilgāk uzsilst un ilgāk tur siltumu, konvekcijas visu ātrak dara. Nopirku Electrolux ar temperatūras regulēšanu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430563