Cenas, ieteikumi, padomi. Krīzes menedžments.

mahanta

Slēdza mahanta.
Dzīvesveids

Esmu dzirdējusi stāstus no mazpilsētām, kur tās mājas jau vizuāli izskatās ļoti slikti, faktiski būtu jāpākrāso, bet kurš tad tērēsies, ja vēl kredīts nav beidzies?
Lūk, kaut ko uz bui-dui ātri uztaisa, neviens neko nekontrolē un tad ir rezultāts, ka jāsēž dzīvoklī, kurš sācis pelēt.


black sand

Man domāt ka citas pilsētas vnk ir mazāk mainīgs iedzīvotāju kontingents ēkās un arī lielāka pašas pašvaldības ieinteresētība ar domu lai piesaistītu jaunos cilvēkus.
Rīgā arī kvadrātmetrs graustā ir zelta vērtē tādēļ tāda milziga vajadzība siltināt nemaz nerodas, tie kas var atļauties pārceļas uz jaunajiem projektiem . Citas pilsētas to jauni projektu gandrīz nav tādēļ gan iedzīvotāji gan pašvaldība apzinās ka jāsiltina vien esošie. Pie kam Liepājai vai tik nebūs kādas speciālas privilēģijas sakara ar karostu

Dzīvesveids
kaut ko uz bui-dui ātri uztaisa, neviens neko nekontrolē un tad ir rezultāts, ka jāsēž dzīvoklī, kurš sācis pelēt.
Lūgums nesēt paniku bez sajēgas. Ko nozīmē - neviens nekontrolē? Eiropas naudu siltināšanu objektiem tiek piesaistīta būvuzraudzība, kā arī arī siltināšanai tiek izstrādāts UN saskaņots būvprojekts. Nav tāda - neviens nekontrolē.
Un tas noteikti nav ātri.

chibuchabuchib

Pufis
Ko nozīmē - neviens nekontrolē? Eiropas naudu siltināšanu objektiem tiek piesaistīta būvuzraudzība, kā arī arī siltināšanai tiek izstrādāts UN saskaņots būvprojekts. Nav tāda - neviens nekontrolē.

Ja kontrolē, tad kā var sanākt:
Tad pasivā ventilācija, ko prasa energoefektivitātei, bet kas reāli nedarbojas. Un šobrīd no fasādes lobās nost uzvilktā apdare, kas ir nepareiza uzklāšanas tehnloģija.

Galvenais, lai siltums netiek ārā?


mahanta

Turpināsim cīņu ar krīzi un sekosim cenām jaunajā sērijā


Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430563