Cenas, ieteikumi, padomi. Krīzes menedžments.

mahanta

Slēdza mahanta.
S.Kamis

tur siltāks klimats, varbūt kādas bakterijas ūdenī dzīvo... Latvijas aukstajam krāna ūdeni tik cik minerāls piesārņojums, kaļķis, dzelzs u.c neka vexelībai bistama.
Ja privātais urbums, ne pilsētas ūdensapgāde, būtu vēlams tomēr uztaisīt ūdens analīzi. Dažkārt noskaidrojas, ka baktērijas tīri labi jūtas ūdenī ne tikai Spānijas siltajā klimatā.

ūdeni var filtrēt arī caur sūnām, oglēm u.c. dabas lietām (tas no izdzīvošanas ābecītes).
Līdz šim gan negribētos nodzīvoties!

Patricia L

Dzīvesveids
Lidlā vēl ir viens no veidiem (gaumes jautājums, bet man pļumpēšanai der) un rimčikā 400 g Merrild bija par nepilnu piecīti. Nu labi, tagad laikam jāskatās par 6 eiro. Man 10 eiro ir par dārgu. Un pat 8 ir par dārgu.

lielaiskartupelis

S.Kamis
Ja vien pašiem pie spices nav diršamcaurums, tad bioloģiskais piesārnojums visai maz ticams Latvijas apstākļos.

mahanta

Patricia L
Nu, māt, tu dod. Kafija par 10 eur/kg...sen nav redzēta. Nu ok, šur tur ir, bet vai uzticams veikals, nezinu. https://intop.lv/lv/product/388857/kafijas-pupinas-tchibo-cafe-crema-intense-1-kg

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Patricia L

mahanta
Runa ir par puskilogramu

Papildināts 17.08.2022 15:00:

mahanta
Neizskatās gan uzticams veikals. Kaut kā ļoti zemas cenas. Pamēģināt pasūtīt?

kino
Nav nekāda piegarša, visgaršīgākais ūdens, salīdzinot ar tiem bunduļiem un pudelēm. Vienīgais agregāts, kuram vajag filtrētu ūdeni, ir Jura. Bet tam ūdens krūkā pašam savs filts stāv, kura nomaiņu kontrolē pats aparāts. Visi britas&co der tikai ūdens bakterizēšanai.

mahanta

Patricia L
Kur ir Rencēnu iela? Es labāk izņemtu un maksātu uz vietas

Papildināts 17.08.2022 15:08:

Ā, aiz Grindeksa. Tur Dallmayrs arī ir, hmm, man gan krājumi nevāji, bet varbūt vērts piebraukt.

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

RikuRaka

Kaķinieku vidū ir ļoti lielas bažas (nu, kā Dumpim), kas rudenī notiks ar mājdzīvniekiem.

Es, kā jau ar bezgalīgu ticību labajam cilvēkos, ticu un ceru, ka lai nu kas, taču mūsu bērnu kaķuku pamešana netiks pat izskatīta ļaunākajos murgos.

ir taču redzēti skati, tantīte ar vislētāko maizi un kaķbarību.

Ja drīkst tā palūgt, lūdzu, pieskatiet kaķiniekus. Nu, ja patiešām kādam nav naudas, nu tā, ka nav, un tā, ka pavisam nav un tieši kaķiem nav - rakstiet kaut vai man un visticamāk, par kaķubarības iedošanu sarunāsim.

Lai tikai minčiem ir Mājas.

"Tie tādi savdabīgi prāta vingrojumi. Tā lasi un nesaproti, vai gribas buču uz vaiga iedot vai mest ar čību" (c) RŽ

mahanta

Patricia L
Tur ir arī lielie Arieli par ļoti sakarīgu cenu, 2,36 eur/kg, bet nav uz vietas, jāpasūta.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430563