Aizdevēji ārvalstīs

samantta

Slēdza samantta.

Sveiki!
lieta tāda, ka pirms 3 gadiem bija vajadzīga nauda operācijai. Operācija tika veikta veselības labā, ne plastikai. Bija jāaizņemas aizdevums, jo citas iespējas vienkārši nebija. Visu godīgi maksāju, problēmas nebija, viss apmierināja. Gadiem ritot un maksājot jau šo kredītu, bija dzīves neparedzēti apstākli, atkal nebija citas iespējas, kā tikai aizņemties. Abi kredīti ir kredītlīnijas.

Papildināts 25.08.2022 15:50:

Tagad nu ir tā, ka kopējā apmaksājamā summa ir 4,1tūkst., ik mēnesi atdodu kredīta maksājumiem 260€, kas nav maz un nemaz nejūtu, ka kredīti dzēstos un tā jau 3 gadus.

Pieteicos jau vairākās pārkreditācijas platformās (banku un nebanku), neviens man pašlaik pārkreditāciju nevar piešķirt , jo man nav 3 pilnas darba algas vēl bijušas, jo nomainīju darbu un 2 mēnešus biju bezdarbnieks. Un otrs iemesls- man ir nepietiekams vecums, ko prasa atsevišķi aizdevēji.

Tāpēc gribēju jautāt- vai ir iespējams pieteikt aizdevumu ārzemes?- Zviedrija, Lietuva?

TeoBarta

samantta
Tu tā uz čuteni mēģini noķert fīlingu, vai kredīts paliwk mazāks vai nē? Vai arī zini, cik no ikmēneša maksājuma aiziet pamatsummas dzēšanai, cik procentiem?

Papildināts 25.08.2022 19:48:

Un cik tad tev ir tas vecums?

Sagaidi, kad tev būs 3 pilnas algas saņemtas un piesakies vēlreiz kredītu apvienošanai.

Papildināts 25.08.2022 20:38:

Un, protams, noskaidro, cik no ikmēneša maksājuma aiziet pamatsummas dzēšanai, cik procentiem?

TeoBarta

Nē, uz nekādu "čuteni" nemēģinu "fīlingu" noķert. Es zinu, cik daudz vajadzētu aiziet procentos un cik uz pamatsummas. Tā sajūta nav jauka, ieraugot kā pamatsumma katru dienu aug gandrīz pa 1€ un pie nākamās rēķina apmaksas ir gandrīz tikpat liela pamatsumma, kā iepriekšējo mēnesi pirms rēķina apmaksas.
Jā, apzinos, ka, iespējams, neziņas un bezizejas situācijā nepievērsu TIK lielu uzmanību tik būtiskām lietām.

BTango

samantta
Kaut kas nav pareizi vai nu ar summām, matemātiku vai stāstu.

Ja parāds bija 4'100eur un maksāti 260eur katru mēnesi, tad kredīti tiktu dzēsti mazāk kā pusotra gada laikā.

Kā tas ir, ka maksā 3 gadus šādu summu un neinteresējies, kad kredīts dzēsts?

Ja nu vienīgi tās ir tā sauktās "pagarināšanas" maksas fiksajos kantoros. Tos gan var maksāt līdz bezgalībai.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430719