Krīzes menedžments. 2. sērija. Cenas, ieteikumi, padomi.

mahanta

Slēdza mahanta: "Paldies visiem, kas sniedza reālus ieteikumus un padomus. Lai visiem izturība šoziem".

Kopš pulksten 9 mēģinaju boltā sushi pasūtīt ar 30% atlaidi, beidzot izdevās Skolēns tomer ēdīs vakariņas.

lutekle
Izpēti barillas mājas lapu ar akatuālajiem produktiem un makaronu paku veidiem iepakojumu, dizainu un krāsām.

Te

Papildināts 01.09.2022 14:51:

Meklē sadaļā zem prodotti

Kas tos Rimcika makaronus razo? Italija?

P.S.manuprat Italija ir izcilakas kvalitates paika. Pati vienkarsaka prece ir premium. Nemaz nerunasim par darzeniem. Tomati tur saldi ka cukurs. Burkani cukurs. Lidz sim neviena valsts nestav blakus Italijas partikas produktiem.

pelēkais nezvērs

Spoži un gaišzilas debesis ar tāluma esošiem pelēkiem mākoņiem...

Nez kāpēc tie pelēkie mākoņi regulāri virs galvas un ik pa brīdim līst..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

red bull

lutekle
Jā, es sākumā samulsu, kas man ielikts pasūtījumā, bet tad sapratu, ka makaroni.

teite
Jau gadiem taisu pēc šīs receptes https://youtu.be/3j0kmEAJDEs un man ļoti garšo. Tad, kad sagataves beidzas, taisu klasiski, bet tāpat lieku klāt sinepes un blenderēju papriku ar ķiplokiem un pētersīļiem.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Lutekle, gan jau pamainījies dizaina, periodiski visi produkti to piedzīvo

Patricia L

lutekle
Jā, man salst un šodien jau dzīvoklī salst. Tāpēc jau pirku bulciņu, kai tauciņš uzaug, bikini sezona beigusies

Saule atnākusi arī līdz Teikai.

ExCuca
Bilde ir vienadi, realitāte ir pulnigi vits zilais tonis tagad un kartons sudigaks.
Ksavjera

un tāpēc man ir aizdoma, ka sitoe nemaz ar nav itāļu.

Papildināts 01.09.2022 16:21:

Patricia L
Lab lab

bet siltāk nepaliks, tā ka vai nu Tev jāķeras pie vēl nopietnākas bulciņu lietas, vai kautrīgi atgādināšu ieprieksejo ieteikumu.

lutekle
Par makaroniem nemaku komentet, jo man tie negarso un nelietoju uztura. Ja, bet parejie ed!

Doma italu feiku tirgo? Vai vnk kads zemaks limenis tiek razots konkretam regionam?

Man jautājums. Nav gan par ekonomiju un krīzi, bet ar naudu saistīts. Šodien man viens pensionārs saka, esot saņēmis šodien pensiju par septembri, kas ir akurāt tikpat liela (vai maza) kā vienmēr. Brīnās, kur tad piesolītā indeksācija? Es arī nezināju, ko atbildēt. Varbūt kāds zina, kad tad to pārrēķinu gaidīt?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430861