Krīzes menedžments. 2. sērija. Cenas, ieteikumi, padomi.

mahanta

Slēdza mahanta: "Paldies visiem, kas sniedza reālus ieteikumus un padomus. Lai visiem izturība šoziem".

ExCuca
Bet mēs jums pāris lapas atpakaļ izskaidrojām, ka Latvijā pirktspēja nav un nebūs tāda kā Polijā. Kāpēc jūs nevarat tās bildes un cenas likt bez tā sarkasma, ka Latvijā jau cena protams lielāka. Jā labi, ieliekat bildes ar cenām, kam būs izdevīgi brauks un pirks.

labrencija

Būtu zemāka cena, būtu lielāka pirktspēja. Tā mūsējie pircēji skatīsies uz šokolādēm un sviestu, kamēr tie sapūs plauktos.

laukupele
Es lieku tēmā, kur rakstīts ekonomija. Sarkasmu, neapmierinātību... redz tas, kam šis tuvu. Man-tā ir izdevība ne simti dzīvot Latvijā ar iespēju iepirkties ārpus.

Papildināts 18.09.2022 09:04:

Ne slikti dzīvot

Papildināts 18.09.2022 09:06:

Par to kāpēc Latvijā cenas ir augstākas nekā nedaudz lielākajā Lietuvā, man ir arī savs viedoklis. Latvijas bizness dzīvo vienai dienai. Ne ilgtermiņam. Katrs grib lielu žūksni te un tūlīt. Īsāk sakot-"pēc manis kaut plūdi". Tāda domāšana der man, lai nosargātu savas finanses, bet ne tiem, mūri domā par valsts finansēm.

ExCuca
Jums jau taisni arī esat neapmierināta. Normāls cilvēks uzrakstītu Polijā šokolāde 1.98, bet Latvijā 3 eiro. Kā jūs varat zināt, ka tas šokolādes ražotājs gan Polijā, gan Latvijā veikaliem to piedāvā par vienādu cenu. Es nesaku, ka pie mums visi baigi godigi.

elinene

Jā jā Lietuvā viss tik lēts tik lēts skrieniet visi uz Lietuvu, vakar pirms sporta pasākuma kafija un wrapa gabaliņš maksāja 7 eiro. Tiešām leiputrija

Nekas plauktos nesapūs, jo vedīs tik, cik var atļauties nopirkt, respektīvi, mazināsies kravu pārvadājumu apjoms, kāds šoferis paliks bez darba.

Papildināts 18.09.2022 09:34:

ExCuca
Es tev reti piekrītu bet par LV biznesmeņiem 100%. Tapēc nekad nepērkos tādos, ja vien ir opcija nopirkt no normāla starptautiska uzņēmuma.

Taaapati

Vakar patika viens raksts, kas jāēd ir mums un ka esam pārēdušies patiesībā, un ne to ko vajag. Svētki katru dienu. Ja ēstu normāli cilvēki, nevienam par badu nebūtu jāsatraucas, ne par cenām. To pēc sevis zinu, kā un cik manā ģiimenē ēd. Atbrauca mani radi ciemos, ar tādu ēdienu kvantumu līdzi ka ārprāts. Visu laiku ome pičkā bērnus ar svietmaizēm un ko tik nē, uzdzer pieniņu, uzkod sieriņu, apēd to, apēd šo, ja nelien, vismaz ābolīti pagrauz...es nebrīnos ka būs grūti izdzīvot tā ēdot, kults

Papildināts 18.09.2022 09:42:

https://www.delfi.lv/calis/veseliba/dieta-un-veseligs-uzturs/arste-esanas-paradumos-esam-palikusi-aizpagajusaja-gadsimta.d?id=54748668

Katram savs

Es tev reti piekrītu bet par LV biznesmeņiem 100%.
Es saprotu, ka var lamāt valdību, dažreiz pat vajag, bet ko var pārmest biznesmeņiem? Vai tad bizness Latvijā nav kaut cik demokrātisks? Cik grib, tik liek cenas, cik grib, tik pelna. Un kur tad arī ir tie 100% pelnītāji? Man personīgi pazīstamie kuļas kā māk, iet visādi, nekādi miljonāri nav.

PelePele

ExCuca
Tu brauc no Ozolciems?

PelePele
Es brīvmāksliniece. Braucu, kurš piedāvā.

Papildināts 18.09.2022 10:05:

Par darba trūkumu nesūdzos. Es gan pati rakstu maršrutus, man savas grupas. Tā finansiāli izdevīgāk. Arī lidoju. Bet lidmašīnas man ne ļoti. Nevaru atvest ūdeni

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430861