Krīzes menedžments. 2. sērija. Cenas, ieteikumi, padomi.

mahanta

Slēdza mahanta: "Paldies visiem, kas sniedza reālus ieteikumus un padomus. Lai visiem izturība šoziem".
pelēkais nezvērs

Es brīvmāksliniece. Braucu, kurš piedāvā.

Ko piedāvā? Padejot uz galda?

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

laukupele
Ak tā. Nu labi. Tad es neapmierināta. Tad ar Latviju viss kārtībā. Nekāds sals un cenu kāpums mūs nebiedē.
Labi, ja tā domā kāds Cālī, bet saprotu , ka šāds pat domu gājiens ir arī mūsu valsts politikas virzītajiem

Fledermausis

Ar kādu grupu iekš Fiat Punto var aizbraukt?! Aaa, preces piekabē?

pelēkais nezvērs
To es varu darīt pati , kd Apres. Man patīk.

Papildināts 18.09.2022 10:09:

Fledermausis
Tu tak patiesi neesi gaiša. PelePele jau pareizi noraksturoja sitiaciju

Papildināts 18.09.2022 10:12:

Taaapati
Tik daudz resnu bērnu kā Rīgā, es laukos neredzu. Es domāju, ka pie vainas nav ēdamais. Ēdam aptuveni to pašu. Ienesls ir ierobežotā kustību telpa un bērnu mazkustīgums. Visi uz sporta pulciņiem un nodarbībām netiek. Un tagad, izskats , būs slēgti arī baseini un ledus halles . Ar ko visus arī apsveicu

Fledermausis

Ehh! Jā, neesmu patiešām patiesi gaiša un vēl ar zemnieka domāšanu! Ak un pietam dumja kā lauku opja cirvja kāts, jo uzskatu pilnīgu vājprātu braukt uz PL pēc ikdienas paikas!

pelēkais nezvērs

Par to kāpēc Latvijā cenas ir augstākas nekā nedaudz lielākajā Lietuvā, man ir arī savs viedoklis. Latvijas bizness dzīvo vienai dienai. Ne ilgtermiņam. Katrs grib lielu žūksni te un tūlīt. Īsāk sakot-"pēc manis kaut plūdi".

Nu, ko var gribēt, tā ir tāda latviešu nacionālā īpatnība.
Из грязи в князи. Kalpu tauta ar tipiska sūdabrāļa domāšanu - nopelnīt ar citu apčakarēšanu, ne godīgu darbu. Prasts reģipša skrūvētājs, blēdīgs pisnesmenis spekulants, melīgs politikānis vai ministrs - visi viņi vienādi, atšķiras tikai rocība vai uzdarbošanās mērogs.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

pelēkais nezvērs
Par ko arī stāsts. Un šāda veida domāšana ne uz ko labu -perspektīvu, neved. Neko labot es ar netaisos. Atliek vien pielāgoties. Bet šitie nervozie saulveži-Excel tabulu pavēlnieki-potētāji, neko ilgtermiņā labu nespēj nodrošināt. -

pelēkais nezvērs
Nu nav latvietis sudabralis. Latvietis ir loti stradigs cilveks. Pec dabas. Apcakaretaji ir radusies likumu robu del, kurus daudz un dikti var appiet pat nemaz teoretiski neapcakarejot. Vismaz likuma prieksa. Un, piedodiet, jabut idiotam vai nu nezeligi godigam cilvekam ar karogu roka, kurs to neizmanto, ja to izmanto bez maz visi. Vai nu tam Pisnesmenim tad akuti naudas pietiek, vai shemosana slikti strada.

Beigs apiet un zagt tikai tad, kad to nedaris citi. Jo nevienu naudina nesmace nost. Un, ja Janitis ta dara, tad daris i Peteritis, i kads Ļoša un Ďima.

ExCuca
Omg, nevajag jau tik nenormāli pārspīlēt ar dzīves kvalitātes nopelšanu Rīgā. Skola Rīgā, 3xnedēļā sports, 1xnedēļā baseins, tautudejas un basketbols pulciņi. Jā, nav gluži jāšana, bet tomēr. Toties viss uz vietas skolā, vecākiem bērns pilnīgi nekur nav jāved.

Fledermausis

ExCuca
Un tu stāsti mums, ka LV vēlas visus apčakarēt, bet pašas ģimene ap*iš valsti nemaksājot nodokļus! "Stāsti manīm, Daugaviņa" tālāk pasakas

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430861