Krīzes menedžments. 2. sērija. Cenas, ieteikumi, padomi.

mahanta

Slēdza mahanta: "Paldies visiem, kas sniedza reālus ieteikumus un padomus. Lai visiem izturība šoziem".
mahanta

Man ir auksti, un viss besī. Laikam slēgšu šo tēmu. Cuca var atvērt Cik labi dzīvot Polijā. Kāds cits var atvērt Cucas apriešanas tēmu. Un valdības lamāšanas tēmu. Nesaprotu, kāpēc pieauguši, saprātīgi(?) cilvēki nevar liet ūdeni, piemēram, Viskas tēmā, un šo atstāt tiem, kas tiešām grib izlasīt reālus padomus un jaunāko info par akcijām LATVIJAS veikalos.

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

pelēkais nezvērs
Tu par cucu un viņas vīru? Meistars un universālā speciāliste, bez čeka disevle Lv klasika!

mahanta
Atvaino. Ja manis dēļ. Es tēmas nevēršu. Vispār biju iedomājusies, ka mēs katra privāti dalāmies -ka kurš ekonomē. Pārpratu

Fledermausis

mahanta
Tāpēc, ka zb tie Polijas čeku bildes!

Šitie putinmīlētāju murgi ir ārprāts!

Man puika- no rīta iziet un vakarā ienāk, visu dienu pa stadionu dauza bumbu. Un tādu puiku te ir bariem. Reizēm pat jāiet uz blakusstadioniem jo pie mājas vairs nav vietu!

Papildus Treniņi 4× nedēļā.

Dzīvojam Rīgā! Taisni laukos bērniem nav ko darīt, ja vien nav nav nodarbināti mājas darbos,bet tādi ir ļoti maz.

Fledermausis

Un tas nav reāls padoms ieteikt braukt uz Poliju!

Pateicoties savam dzīvesveidam man sanāk ne slikti dzīvot Latvijā. Tāpēc, ka citviet , kur lētāk, varu iepirkties.

Papildināts 18.09.2022 10:36:

rence
Nu par pagalmiem nezinu. Es redzu slimnīcā bērnus un no kurienes tie ir. Rīdzinieki "ieliek" vienos vārtos svara kategorijā lauķiem

Par to lielo masveida valstu precu klastu (pec maniem noverojumiem) ir ta, ka kvalitate loti biezi pieklibo. Un tikpat biezi atseviskas preces tiek razotas atseviskiem regioniem un papetot ne tikai izskats atskiras, bet ari sastavs.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430861