Krīzes menedžments. 2. sērija. Cenas, ieteikumi, padomi.

mahanta

Slēdza mahanta: "Paldies visiem, kas sniedza reālus ieteikumus un padomus. Lai visiem izturība šoziem".

guste

https://lvportals.lv/norises/343026-pensijas-indekses-1-augusta-2022

Papildināts 01.09.2022 17:57:

Augustā līdzšinējà apjomā, bet septembrī klāt arī augusta neizmaksātais palielinàjums.

Rosalia

guste
odien man viens pensionārs saka, esot saņēmis šodien pensiju par septembri, kas ir akurāt tikpat liela (vai maza) kā vienmēr. Brīnās, kur tad piesolītā indeksācija?
Mani vecāki saņēma ar visu indeksāciju par 2 mēnešiem. Es vēl neesmu saņēmusi. Ja nav solītās indeksācijas, es domāju, jāiet vai jāzvana uz sociem un jāprasa atbilde.

Taaapati

Par tiem sildītājiem, reiz kad vēl dzīvoju daudzstāvenē, mums kādā sakarā neatceros, varbūt iepriekšējā krīzē, apkuri pieslēdza 1 nov. Visās istabās bija eļļas sildītāji lielie salikti, jo mazs bērns bija. Ne štruntu viņi nevarēja piesildīt, salām kā suņi tik elekrība griezās. Es ļoti ceru ka tā nebūs, jo ja oktobrī nekurina, aukstums un mitrums ir baiss. Mums gan liels gala dzīvoklis bija.

pelēkais nezvērs

Mani vecāki saņēma ar visu indeksāciju par 2 mēnešiem.

Nu varēs kārtīgi uzdzīvot penši.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

Rosalia
Tas pensionārs ir pensionējies tikai 2 mēnešus atpakaļ. Tas nevarētu būt iemesls, kāpēc uz viņu indeksācija neattiecas?

Patricia L

Es nopirku rimi basic tualetes papīru pa 5 eiro 24 ruļļi. Mūsu dibua gana labs. Žēl man zewai. Apaviem visos veikalos labas cenas. Bet, lai paņemtu visu, ko gribas tāpat pāris 100 vajadzīgi. Un palikuši, vai nu mazie izmēri vai lielie.

Man lidla pusdārgais tualetes papīrs ļoti iepatikās. Bija arī lētāks nekā drogās vai rimi.

Papildināts 01.09.2022 21:54:

Šodien arī vīrs pirmoreiz pamanīja cenu pieaugumu. Domāju, ka tas dēļ svētkiem. Bet cilvēkiem joprojām naudiņas daudz. Mums te pierīgā viena tāda pietiekami smalka kafejnīca, sākot no 7€ var uzkost. Pilna bija, ne tikai ģimenes, bet pat skolniecīšu kompānijas.

Mēs savu suši arī gaidījām vairākas stundas.

Rosalia

guste
Tas pensionārs ir pensionējies tikai 2 mēnešus atpakaļ. Tas nevarētu būt iemesls, kāpēc uz viņu indeksācija neattiecas?
Lai aizstaigā uz tuvāko VSAA, tur visu izskaidros.

Papildināts 01.09.2022 22:03:

pelēkais nezvērs
Nu varēs kārtīgi uzdzīvot penši.
Uzdzīvot ne uzdzīvot, bet jebkas, kas nāk klāt, ir pozitīvi.

abcde

Taaapati
Jums dzīvoklī bija padomju logi, vai logi nomainīti uz mūsdienīgiem logiem? Padomju logiem tādas šķīrbas, ka vējainā laikā aizkari plīvo arī tad, ja logs ir aiztaisīts.

Pirmās ziņas no skolas-komplekso pusdienu cena nav mainijusies. Tas ir pr letāk nekā bērns pērngad ēda parastās-ne-kompleksàs. Pasūtīja pēc ēdienkartes. Šim mēnesim rēķināju ar uzviju, nākammēnes runāsim par kompleksajām. Kaut gan, kā rada mana pieredze manas darba vietas ēdnīcā-tas, kas kompleksà, tas pat mani nespēja uzrunāt. Un es esmu neprasīga pret ēdienu. Nevaru taču bērnam liegt ēst, ja pilsētā paliek 8-9h

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430861