Krīzes menedžments. 2. sērija. Cenas, ieteikumi, padomi.

mahanta

Slēdza mahanta: "Paldies visiem, kas sniedza reālus ieteikumus un padomus. Lai visiem izturība šoziem".

Rīgā viss tieši kā izskatījās - tikai dubultos (pret tagadējo tarifu), bet pret tarifu pirms gada nepasaka! Baidās laikam patiesību teikt

Taaapati

abcde
Remontēts pārplānots dzīvoklis ar jauniem logiem. Tajā laikā gan māja nebija renovēta, ragad jau tas ir sakārtots, dzīvokli nopirka zināmi cilvēki, tagad ir labāk protams. Man vakar vakarā mājā, ieslēdzās apkure, jo noregulēts uz 21,5 un t nokrita zemāk par šo, uz 21. Bet pirms 4 dienām vēl slēdzu kondicionieri.

mahanta

Atslodzei - kurai te nepatika kabači

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Fledermausis

Man rēķinā bija pie info minēts, ka RS siltumenerģija ar 15.aug ir 85€ plus PVN. Tad pēc tam būs dubultā?

Fledermausis
zinot mūsu, pie varas esošo, ehmm " kautrību" un bailes no realitātes, vari droši reizināt ar trīs. Būs cipars tuvāks realitātei un arī atainos reālo resursu esamību Eiropā.

Ja gribi precīzāk saprast starpību pret pagājziemu, skaties ziemā kāds tarifs bija

Fledermausis
pelēkais nezvērs

KalvīC arī izdomājis, ka nevar gaidīt 1.01., jau tagad jāprasa nākamais gāzes tarifu palielinājums. Tas, protams, nenozīmē, ka neprasīs vēl.
Tātad 1.07. gāzes rēķinu šoks tuvākajā laikā atkārtosies.
Bet valdībai nāksies domāt, kā šo nosegt. Pastalniekiem arī, pats par sevi.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

Viena meitene bija ielikusi intop.lv veikalu, pasūtīju Ariel, drusku raustījos, jo apm. nedēļu nebija ziņu, atnāca gan. Kvalitāti vēl nepateikšu, neko ļoti netīru nemazgāju. Bet šodien - intop lapa nav atrasta. Vai uzkārusies? Gribēju parādīt paziņai.

mahanta

matiola
Hmm, man atveras normāli.

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430861