Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmetot smēķēšanu

OremaD

Nolēmu izveidot atbalsta grupu tiem, kas atmet smēķēšanu.

Man pašlaik ir ļoti grūti. Liekas, ka ķermenis atslēgsies, ja nedabūs nikotīnu, bet zinu, ka tās ir tikai iedomas. Stāžs - gandrīz 20 gadi un daudzums apmēram 10-15 cigaretes dienā.

mahanta

Februārī pārgāju uz veipošanu. Pēc 30+ gadiem un līdzīga patēriņa. Vispirms pamēģināju saltiņus, iepatikās, bet tomēr stipri dārgi. Tad sāku lasīt par e cigaretēm; negribēju tādu lielu, pamatīgu uzparikti, bet vizuāli līdzīgu saltiem. Nopirku uwell caliburn g2. Sāku eksperimentēt ar šķidrumiem. Tagad vairs nespēju iedomāties iepīpēt to drausmīgo smirduli. Interesanti vērot pārmaiņas - oža uzlabojusies, plaušas spēcïgākas, balss no otrā alta uz pirmo altu izmainījusies

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

mahanta
Es atkal nogriezu kā ar nazi - nē, un viss.

Vai Tev negribas atmest pavisam?

mahanta

OremaD
Tā nedari. Nē, nu ja esi mazohiste, tad ok Principā tagad, pēc 6+ mēnešiem, varētu arī vispār nepīpēt, tāpat viņi šmaucas ar nikotīna saturu tais šķidrumos, reāli jūtu, ka ir bik par īsu. Bet neredzu īsti iemeslu pilnībā atmest. Cilvēkam tak jābūt vismaz vienam netikumam

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Es arī esmu pārgājusi jau kādus 3mēnešus uz e-cigareti vai kā tur viņu sauc.Pati nesaprotu, kāpēc pēc apm.22gadu smēķēšanas,sāka piegriezties dūmu smaka.Bet tomēr mēģinu sevi pierunāt atmest pavisam, jo satrauc, ka šīs epīpes var būt vēl veselībai kaitīgākas kā parastās.

Pirkšu Nicoretti. Grūti tomēr bez palīglīdzekļiem.

Melora

OremaD
es no tām, kas nogrieza kā ar nazi. pagājuši jau 12+ gadi. dažreiz prasās dūmu, bet ņemot talkā veselo saprātu un finanšu apziņu, saprotu, ka man to nevajag. par saltiem un e-cigaretēm - man no tām ir reāli bail. jo tabaku cilvēce pīpē jau sen, un blaknes zināmas, tad salt&co ir jaunieviesums ar pilnībā nezināmu un ietekmi un sekām.

turies! tu to vari

P.S. sen sen, kas domāju par atmešanu, aizvietoju ar augu cigaretēm. procesa atkarības mazināšanai derēja

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Melora
Paldies par atbalstu! Jā, es ticu, ka man izdosies.

Es ar esmu no tām,kas nogrieza kā ar nazi.Nu jau septiņus gadus atpakaļ.Stāžs bija trīsdesmit gadi un paciņa dienā.

Ļoti novēlu lai tev sanāk! Ieguvums ir-uzlabojusies veselība,vairāk laika,vairāk naudas,nav mūžīgā problēma meklēt vietu kur var uzpīpēt...

Nu vispār tikai labums!

Pievienojos! Es gan Saltus, bet tapat skaitas. 1 Salts 1-1.5d. Tagad nezeligi saspringts laiks man dzive un dumoju ka skurstenis.

Papildināts 16.09.2022 19:30:

OremaD
Nicorete nestrada. Vismaz man.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431211