Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmetot smēķēšanu

OremaD

Minna73

Piebiedrojos ! Kadas 2 ned atpakal nopirku elektronisko cigareti. Neesmu vel gatava pavisam atmest, bet gribu ierobezhot cigareshu/ smekeshanas daudzumu. Vispar sanak, un ja kads mani atbalstitu, acis izbrina ieplestu, uzmundrinatu- tu tachu vari ! Tad man sanaktu vel labak.

Papildināts 16.09.2022 20:28:

mahanta
Malacis !

Papildināts 16.09.2022 20:31:

Man lidzeja tie nicorettes plaksteri , bija gribasspeks jo biju stavokli. Kad vairs nelietoju plaksterus, pirku pretigas anisa, eikalipta konfekts un sukaju. Tas pushamais mute nicorette, baigi galva reiba, bail bija pie loga pieiet, ka neizvelis araa

Nopirku Nicorette plāksterus. Domāju, ka ar 7 dienām pietiks.

Esmu reiz dzīvē atmetusi uz 4 gadiem, arī vienā dienā un kā ar nazi, bet tad man kopējais stāžs bija daudz mazāks.

Papildināts 16.09.2022 20:43:

Minna73
Turies Tu arī! Viss mums kopā izdosies

Minna73

OremaD
Lidz , lidz tie plaksteri. Un ja nu tomer gribas cigu, noperc pretigas sukjenes, sukaa konchu un dzili ievelc elpu caur degunu. Man lidzeja

mahanta

Nu, man tik vienreiz sanācis kā ar nazi - bet bez īpašas gribasspēka klātbūtnes. Pēc smagas gripas, 10 dienas knapi dzīva, protams, ne da cigaretēm, un tad, kad palika labāk, bija tāds- eu, varētu arī neatsākt. Kādu pusgadu izturēju. Svars gan pienāca klāt, kādi 8 kg, kaut arī nenašķojos.

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Minna73

mahanta
Nu ja , es atmetu kad stavokli esmu, tad pofig un nejut tos kg .man psihalogs kas tieshi uz smekeshanu ( ? ) slimnica specializejas palidzrja + plaksteri. Nu taa uz sitiena atmetu ar pirmo plaksteri. Dura kas dura kad atsaku !nafiga ?

Papildināts 16.09.2022 21:07:

Psihologs. Uztraucos, ka rit mazak varbut piposhu

Man vislielākā motivācija bija,bērnu reakcija.Vispār sāku es četrpadsmit gados.Pauzes bij trīs plānotas grūtniecības.Tad atkal atsāku un tā paciņa dienā, pēdējos piecpadsmit gadus.Ja vēl kkāds alkohols,tad varēju pat divas.

Toties tagad tiiik laba sajūta,ieraugot smēķētāju,ka man to vairs nevajag!Un jā,es lepojos ar sevi!

No sirds novēlu to visiem!

Uzliku šodien transdermālo plāksteri 10 mg. Tad redzēs, kā būs.

OremaD
Es izmantoju aplikāciju EasyQuit Stop Smoking, tur dod medaļas par izturēto laiku un ir stulba spēlite, lai pārsistu to 2 minūšu vēlmi paņemt cigareti.

Pagaidām negribas pīpēt, un pat nedomāju par to.

piektdiene

Biju zvērināts smēķētājs ar 15 gadu pieredzi un līdz pat 1,5 - 2 paciņām dienā. Līdz, no tromba plaušās, manās rokās nomira tētis, tāds pats kaislīgs smēķetajs. Pirms tam neskaitāmas reizes biju neveiksmīgi centusies atmest. Pēc šā notikuma neaizliedzu sev smēķēt, bet pavaicaju vai man to patiešām vajag? Atmetu, bez jebkādām lomkām. Atļāvu sev uzpīpēt tusinos, bet vairs nevarēju- pretīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431211