Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmetot smēķēšanu

OremaD

ateni

OremaD
Labvakar grupiņā.

Arī es esmu pīperētāja. Pīperēju tievās cīgas, pašas vieglākās, agrāk tās Glamour saucās. Mans pīpēšanas stāžs ir 30 gadi apmēram. Es nekad neesmu pīpējusi paciņu dienā, bet savas 5 cigaretes gan. Pīpēšanas stāžs ir ar pātraukumiem, kad biju  stāvoklī un tad, kad biju uz pusotru gadu atmetusi šo netikumu divas reizes.

Tagad padalīšos ar svaigu pieredzi- atmetu pīpēt šī gada Lieldienās, 17 aprīlī. Kā ar nazi nogriezu- atmetu i viss. Pirmās divas dienas bija lomkas, grauzu semočkas līdz mēle bija jēla. Sev teicu tā- tu izturēsi, tev nevajag to smidekli mutē utt.

Nu jau ir 5 mēneši, kā nepīpēju. Es ne mirkli nenožēloju, ka atmetu šo netikumu. No rītiem mutē nav tā kaķu piečurātās sajūtas pēcgarša. Kā arī patīrīju plaušas ar uzlējumu, kuru savulaik Stradiņu slimnīcas torokālās ķirurģijas nodaļas vadītājs manam tēvam iedeva.

Visām pīperētājām novēlu atrast savu ceļu, lai atmestu smēķēšanu.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Fiffa

Tabex tabletes ir labas. Manējais ar šo tablešu palīdzību pēc mēneša teica, ka nu jau riebjās dūmu smaka un iedomājoties par to garšu mutē nelabi paliek.

Sveikas! Šodien dikti gribas smēķēt, pat ar visu plāksteri. Sūkāju čupačupsu.

Turies!

Lai aizņemtu laiku,grauzu saulespuķu sēkliņas.

supulis
Paldies! Kaut kā pārlauzu to grūto brīdi, tagad atlaida.

Minna73

OremaD
Izmet tadas mulkjibas no galvas ! Divas dienas vareji izturet, ta nu sodien vairs nevari ! Vari , vari ! Taa turpinat ! Malacis esi ! Un jaa , man skauzh !

mahanta

Visu cieņu! Es gan joprojām domāju, ka ilgā stāža pīpmaņiem labāk darīt pakāpeniski. Atmetusi esmu bieži un ilgākā noturēšanās sanāca, kad vienkārši ar katru dienu samazināju pa vienai. Atliku atsevišķā kastītē dienas normu, līdz dienai, kad tika izpīpēta vienīgā un pēdējā cīga pēc brokastīm. Bet katrs jau pats jūt, kā vislabāk.

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Minna73

Papildināts 19.09.2022 18:12:

mahanta
Paldies! Šī ir otrā un pēdējā mana atmešanas reize. Abas reizes kā ar nazi, šoreiz gan vajag plāksterus, jo atkarība ilgāka.

OremaD
Turu īkšķus par tevi un priecājos! Un atbalsts visām tām, kuras arī ir uz atmešanas ceļa!

Meauk
Paldies mīļš!

Izturēju arī šodienu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431211