Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmetot smēķēšanu

OremaD

Lilija

Pirms 20 gadiem atmetu vienkārši pārstājot smēķēt. Ikdienas patēriņš bija ~paciņa dienā. Brīdī, kad gribas smēķēt, tu zini, ka to vari izdarīt jebkurā brīdī, somā ir cīgas. Tajā brīdī sev saki, šo cigareti nē, nākamo. Un tā katru cigareti atliec. Lomkas ir 2 nedēlas, pēc tam butiski vieglāk. Pec laika parādās riebums pret cigarešu smaku. Palīdz arī doma, ka tu mīli sevi un negribi sev turpmàk darīt pāri smēķējot.

Lai izdodas!

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Manā gadījumā esmu sapratusi, ka tā nav atkarība, bet izlaidība.Jo, paliekot stāvoklī,atmetu bez problēmām, darbā, strādājot 8stundas, nekad nav ienācis prātā kaut kur meklēt vietu uzpīpot.

Vēl arvien nesmēķēju, lai gan ik pa laikam uzlīmēju plāksteri, lai būtu skaidrāka galva. Tomēr pamatīga tā ķermeniskā atkarība.

Cik miiliiga grupinja, es arii biju piipeetaajs ar 18 gadu staazhu un 1-1.5pacinjas dienaa. Vieniigais laiks, kad ne piipeeju, bija kad siikaa bija puncii. Pirms 1.5 meen saaku nikorette kursu un saprotu, ka prieksh manis buus svariigi iziet kursu. Peec palika veel 1.5 meen un buus pavisam finish, lai arii tagad nejuutu veelmi vairs pat ja nav uzliimeets plaaksteris, bet ilgterminjaa noturiigumam izieshu kursu un miers. Labi nesmirdeet un neskriet peec marlika visu laiku

Biju pamanījusi šo grupiņu. Stāžs kādi 20 gadi paciņa dienā. Grūtniecības pārtraukumi un viena atmešana uz diviem gadiem 4 gadus atpakaļ. Atsāku stresa dēļ.

Spontāni izdomāju arī mēģināt atmest. Svētdien vakarā izpīpēju pēdējo cigareti paciņā un apzināti negāju pirkt. Palika žēl atdot no algas 10 tiesu par cigaretēm. Vēl arī veselība - cīnos ar dzelzs trūkumu un bezspēku. Iespējams, ka ietaupītā nauda aizies apkurei. It kā varu iztikt, nav tā, ka pa sienām jārāpo. Lai nenopirktu paciņu, ļoti strādāju ar savu galvu - mēģinu sev iegalvot, kāpēc es to daru. Es apzinos, ka, ja nenoturēšos un nopirkšu paciņu, pasākums izgāzīsies. Nevienam nestāstu, ka metu nost, jo negribu teikt "hop", kamēr neesmu pārlēkusi. Ir sajūta, ka varēšu. Jo ir bijuši mēģinājumi, bet ilgākais līdz pusdienas laikam tikai izturēju un aizgāju nopirkt.

Lēdija

Kā jums, kas atmetiet, ar svaru?
Es jau sen savu māsu cenšos motivēt atmest smēķēšanu, bet viņa saka, ka tad, kad nesmēķēja, svars briesmīgi nāca klāt. Izskats un stress no tā un labāk smēķē.
Kā ir un ko dariet, lai neresnētu pēc atmešanas?

Man diemžēl svars krīt, bet tas nav saistīts ar smēķēšanas atmešanu.

Lēdija

OremaD
Lasīju citās tēmās par Tavām veselības problēmām. Labi, ka atmet smēķēšanu, tāpat jau organusms novājināts.
Kā jūties tagad un vai viss izdodas?

Lēdija
Paldies, ka uzjautāji. Nu ir jau labāk, bet tāpat kaut kas līdz galam nav labi. Iešu dienas stacionārā oktobra beigās, tad būs skaidrāks - jāuztraucas vai var atslābt.

Papildināts 11.10.2022 19:46:

Ar smēķēšanu viss ir izdevies, tā arī nepīpēju.

Lēdija

OremaD
Veselību!
Un par pīpēšanas atmešanu - malacis. Pareizs lēmums un prieks, ka izdevies realizēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431211