Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmetot smēķēšanu

OremaD

es no tiem, kas atmeta, pateicoties A. Karra grāmatai. atmetu viegli un tagad jau 10 gadus cigareti neesmu turējusi rokā. stāžs bija 5 gadi.

Sveikas, nepieciešams atbalsts smēķēšanas atmešanā. Muļķīgi, kad smēķēju,sodu sevi ka to daru, ka nesmēķēju,tarakāni meklē iemeslu, lai to darītu. Smēķēju paciņu dienā, daudz. Šorīt, nolēmu izsmēķēt pēdējo, nu jau būs pagājušas četras stundas, tarakāni jau galvā dejo uzvaras deju, un jau dod signālu, kāpēc tomēr vajag. Turēšos , cik vien iespējams. Jau sastadīju plānu, kā sevi nodarbināt, ir Nicorete , domāju ja nu kas, tad sliktākajā gadījumā ņemšu talkā. Un ledenes, lai nodarbinātu muti. Man šī nodarbe kaitina, bet atkarība ir liela, tāpēc nepieciešams atbalsts un daudz pozitīvu stāstu.

Daira1986
Te jau tika pieminētas Tabex tabletes. Kā arī iesaku brīdī, kad gribas uzsmēķēt izskrien ārā un 3 x ap māju/ bloku sprintā.

Daira1986
Man izdevās - ar plāksteriem un cupačupiem, bet izdevās, jo man bija laba motivācija. Nu ir gandrīz 2 meneši un par cigaretēm esmu aizmirsusi.

OremaD
Jeeeee, apsveicu, esi malacis. Turos, saprotu ka grūtākās būs piecas dienas, un tad ar vien vieglāk un vieglāk. Ceru, ka man izdosies, esmu apņēmusies, ir motivācija un pat liela.

Daira1986
Paldies, paldies, tas bija speciāls stāsts speciāli Tev iedvesmai.

Bet plāksterus gan uzlīmē.

Kā jums klājas ar atmešanu?

Papildināts 27.03.2023 18:45:

Varbūt ir kādas, kas nevar tik viegli atmest? Varētu mēģināt grupā. https://www.hipnoze.lv/index.php/mans-menu

Man ir 30 gadi, nekad neesmu smēķējusi. Pirms gada vienā dienā bija slikts garīgais, iegāju benzīntankā, nopirku saltiņu, ievilku, iepatikās. Jā, tikai gads, bet man ir kauns, es gribu atmest. Bet man tā patīk un garšo. Dažreiz pīpēju mēnesi, vienu nedēļu nepīpēju, atkal divus mēnešus pīpēju, mēnesi nē. Vairākas reizes esmu atmetusi. Nesen atmetu, pirms nedēļas atkal sāku pīpēt. Šodien man sāp galva un kakls sāp kā jēls no tā saltiņa. Šodien nepīpēju, jo ir fiziski slikti. Varbūt vēl kādai ir pieredze tieši ar saltiņu atmešanu?

Papildināts 17.06.2023 20:47:

Kas ir stulbi saltiem, es varu būt jau atmetusi un pasaku draudzenei, ka atmetu, bet ja man uznāk, ka gribas, es varu ieiet jebkur wc, ievilkt pāris dūmus un to slēpt, ka pīpēju. Ko esmu pamanījusi no saltiem, nepatīk, ka ikdienā ir ļoti sausa mute, kakls. No kā tas ir? No karstajiem dūmiem apdedzināts vai no tās ķīmijas, nikotīna sakairināts? Es teikšu, ka laikam esmu tas cilvēks, kurš ir atkarīgs vairāk no procesa smuki pasēdēt un padūmot nekā pat no nikotīna kā tāda. Nevar atrast kādu kompromisu ar sevi - labi, reizi divās nedēļās drīksti vienu dienu pīpēt vienu saltu. Tā nevar? Ūdenspīpes cilvēki taču arī katru dienu nepīpē. Kā jau rakstīju, šodien ļoti sāp kakls, ka jēls no pīpēšanas, tāpēc šodien nepīpēju. Ja ievilktu, tad klepotu un vemtu.

Palasīju un iekomentēšu arī par saltiem. Cigaretes 2gadi kā nē, bet pirms gada "uzsēdos" uz saltiem, smaržīgs, garšīgs, var dūmot bezmaz jebkurā vietā

Papildināts 27.06.2023 23:49:

Līdz arvien vairāk, pat dārgāk kā cigaretes, kā arī sāku ļooooti bieži žāvāties, it kā trūktu elpas, it kā grūti ievilkt gaisu! Pat ar cigarešu stāžu tā nebij. Pēc apmēram nedēļas bez dūma pazuda. Nogriezu kā ar nazi. Man savādak neder, vienkārši jāpārcieš tās "lomkas". Veiksmi!

Papildināts 27.06.2023 23:54:

Un plus, kad likās, ka bieži sāk trūkt skābeklis, iedomājos pat par to, ka visi tie video ar stāstiem par e-cigarešu sekām varbūt nemaz nav feiki. Nu tāds draņķis.

Varu pastāstīt par smēķēšanas kiatīgumu uz mana nesen mirušā vīra piemēra. Viņš smēķēja ilgi un daudz, dasmēķējās līdz kāju aterosklerozei, ļoti maz pietrūka līdz kāju amputācijai. Ārsti kājas izglāba, bet bija ieteikums kardiologa konsultācijai. Vīrs to visu ignorēja un atsāka pīpēšanu pēc tam, kad pēc visām operācijām atgriezās mājās. Kopš tā viņš nodzīvoja vēl 5 gadus un nomira ar infarktu.

Es arī esmu smēķētāja, un nu jau nevēlos atmest. Bet ne tāpēc, lai sāktu veselīgāku dzīvi. Es turpināšu pīpēt, jo es negribu dzīvot bez sava vīra, tas ir savādāk. Bet ja man būtu citi nodomi, es pīpēšanu atmestu vienas dienas laikā. Kāpēc es to tā apgalvoju? Tāpēc, ka es visas cigaretes, pelnutraukus un šķilatvas izmetu, kad vīrs pēc operācijām atbrauca mājās. Un kā jūs domājat, ko viņš uzprasīja? Uzpīpēt. Un tas viss pēc tā, ka viņš slimnīcā nebija pīpējis mēnešiem, un savu palātas kaimiņu nosodīja par to, ka viņš turpina pīpēt!

Es par savu vīru nerakstītu, ja vien ne tas, ka viņu pīpēšana noveda kapā, pat nesasniedzot pensijas vecumu. Uz pīppaciņām ar brīdinājumu par infarktu- tā ir taisnība, tie cilvēki nemelo, tā ir taisnība, vnk cilvēki domā, ka uz viņiem tas neattiecas. Attiecas gan.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431211