Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atmetot smēķēšanu

OremaD

Barakuda

Es pārstāju pīpēt dienā, kad izbeidzās mans kaķis - viņai bija pārpildītas plaušas..

Es pīpēju jaunībā, tad saņēmos un atmetu, man vīrs nesmēķētājs, viņam šausmīgi riebās tā cigarešu smaka. Un tagad pēc kādiem padsmit gadiem uzsēdos uz Saltiņiem, sākās tā joka pēc kopā ar draudzeni pie kokčika glāzes, pļāpājot, pastaigājoties ārā, nemanot pārvērtās par pāris saltiņiem mēnesī, tad jau pāris saltiņiem nedēļā, tad jau katru otro dienu utt. Vienvārdsakot esmu iekritusi saltu atkarībā. Esmu izlēmusi atmest. Šodien pirmā diena un lomkas ir pamatīgas. Ēdu bez mitas, graužu semuškas Es tiešām vēlos atmest, nevēlos būt atkarīga no kādām vielām, nevēlos, ka nikotīns valda pār mani, ka nespēju to vairs kontrolēt. Kā arī finansiāli tik dārgi sanāk, ka mēnesī var kaut kam citam to nopīpēto naudu atlicināt. Es ceru, ka man izdosies un esmu sapratusi, ka lai cik gadi paietu kopš atmešanas, ir tik viegli atkal nonākt nikotīna atkarībā, tāpēc sev ir jāpasaka stingrs nē!

Margota
Smēķētāji nedrīkst pēc tam neko mēģināt, jo grūti nokāpt no jebkura dūma.

RitumaNameda
Jaa, laikam tāpat, kā alkaholiķiem.

RitumaNameda
Laikam kā kuram. Nesmēķēju 6 gadus, šo gadu laikā kādas 3-4 reizes esmu bijusi ballītēs kopā ar to vienu draudzeni, ar kuru obligāti dūms jāievelk - un visas reizes arī ievilkām. Otrā rītā nebija ne vēlmes turpināt, nekā. Pīpēšanas stāžs pirms tam rupji rēķinot 10+ gadi

PikuPings
Priecē, ka var vienu dienu uzsmēķēt un pēc tam vairs ne

Papildināts 01.10.2023 13:27:

Kā izdevās atmest, kas palīdzēja?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431211