Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Endometrioze

Balamute

Piiikachu
Man USG laikā pateica, ka ir endometrioze. Pēc tam pēc operācijas viņi testē to izņemto materiālu un atnāca arī apstiprinājums tai diagnozei. Operē, ja esot izaudzis virs 4cm, vismaz tā man teica. Un šī kaite ļoti traucējot palikt stāvoklī.

Latvijā tikai 2 ķirurgi, kuri to dara. Vismaz mana ginekoloģe divus ieteica, jo tikai viņi esot tieši uz šo specializējušies.

Faria

Smagām endometriozēm, visticamāk, ka nelīdzēs, bet man daktere noķēra sākuma stadijā to drazu un ieteica lietot kurkumu. Homeopātiskajā aptiekā tāds Curcumdol ir, ķipa kurkumas koncentrāts vai kaut kas tamlīdzīgs. Ja pirms šitā man reizes bija kļuvu;sas kā ar nazi vēderā un pirmās pāris dienas kā no spaiņa, tad lietojot šo, ar katru ciklu palika vieglākas un mazsāpīgākas. Arī tas CA125 marķieris, kas bija sakāpis labi virs normas, nokritās brangi.

Sveika. Endometrioze 3.stadijā, grūtniecība nebija iestājusies daudzus gadus, izgājām arī 3 medicīniskas apaugļošanas .

laimes lācis

Man bija un pieņemu, ka joprojām ir endomerioze, jo no tās jau tiek vaļā tikai uz laiku. Bet manā laikā nedeva Visanet, bet bija vēderā špricējams hormonāls preperāts, kas apturēja mēnešreizes - principā mēkslīgā menopauze, līdz ar to visas izpausmes kā karstuma viņļi, brīžiem grūti kontrolējamas emocijas un vis cits.

Dabiski arī pēc visu zāļu lietošanas grūtniecība nav iestājusies, līdz ar to ir divi bērni, kuri abi plānoti ar Mākslīgo apaugļošanu. Pieņemu, ka tas atkarīgs ir nevis no diagnozes, bet no tā kur endometrize atrodas, manā gadījumā, ja pareizi saprotu tā vairāk atradās uz olvadiem tos nosprostojot. Līdz ar to arī grūtniecība neiestājās

Daudzus gadus atpakaļ operēja Stradiņos endometriozi. Ļoti neveiksmīgi, jo operācijas laikā pārgrieza vienu olvadu. Pēc tam izrādījās, ka nebija viss izoperēts un turpināja augt. Pēc rekomendācijām nonācu Aiwa klīnikā pie galvenā ārsta Mārtiņa Levenšteina un esmu viņam bezgala pateicīga. Pēc ļoti rūpīgas operācijas pagāja tieši pusgads, kad tiku pie sava ilgi gaidītā dēliņa.

Noteikti rekomendētu tikai pie viņa uz konsultāciju un veikt operācijas. Esmu divās dažādās situācijās nonākusi viņa rokās un abās ir ļoti profesionāli rūpīgi veiktas operācijas ar labiem rezuzltātiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431343