Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Netflix vai kas cits - kur filmas skatiities?

shodien

Nesmejieties Esmu no plaukta nokritusi Esmu aarkaartiigi rets TV un kino skatiitaajs, maajaas nav parastaas kabelTV, un sateliitam kaut kas sagaajis uz iiso jau kaadu pusgadu, - bet kaut kaa TV truukumu vispaar neizjuutu. Laiks aizpildits ar visu ko citu. Buutiibaa gadiem manaa maajaa nav darbojies TV.

Bet sodien saaku ilgoties peec filmu skatiishanas... Jo saakushies tumshie vakari. Un tapec gribu saprast, kas vareetu buut jeedziigaakais risinaajums?

Pag.gadaa so to skatiijos caur youtube, bet arvien mazaak ko tur var atrast. Tatad kaut kads kanaals ir jaaabonee.

No dzirdeeta: Netflix ir vissakariigaaakais? Kaa tas ir? Es pieregistreejos un katru menesi to aboneeju, un skatos pilnigi jebko, kas tur vinju biblioteekaa? Vai ir jaamaksaa par katru filmu? Filmas ir jaadownloadee, vai var skatiities onlainaa?

Tatad - luudzu ieteikumus, labaakaas alternatiivas, ko ir veerts aboneet (?), vai kur jaaregistreejas, lai var skatiities filmas, seriaalus utt . Par kaadiem cipariem meenesii ir runa apmeeram?

Papildināts 26.09.2022 20:56:

Kaa otra alternatiiva ir amazon?

Ņem Netflix. Skaties visu bez izņēmuma. Man ir tarifs pa 10€ mēnesī. Sākumā vari palietot šo. Kad apnīk, vari atslēgties.
Vēl ir pieejams Disney +. Tas maksā 8€.

shodien
Jā, viss kā Fledermausis saka, plus netflix var arī lejuplādēt uz divām (man ir 9,99€ tarifs) ierīcēm un skatīties offline. Lejuplāde dažās sekundēs notiek. Izmantoju lidmašīnā skatoties seriālus, vīrs vilcienā skatās, netērējot savu netu.

aveirulz

Vēl jau ir arī vietējie: TET+ , LMT viedtelevīzija un Go3. Ir bijusi darīšana ar visiem 3. TET un LMT pluss ir HBO saturs, LMT laikam tikai ar visu internetu. Go3 man likās vismazāk interesantais - ja nu intersē viņu oriģinālsaturs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431399